Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 560.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Budynki eko na księżycu

    cokolwiek - - Gra

    Post

    Cytat od Starrk: „a w jakim celu dok na księżycu, skoro dok na planecie liczy się i dla planety i dla księżyca właśnie? ” Dok wtedy działałby także przy ataku generała i zwiększałby pole wrakowe - tak jak to pierwotnie planowano. Obecnie nie działa (tzn jak ostatnio sprawdzałem). Tzn pole działa - ale liczy jak dla lvl 1. Jak lecisz z planety - to uwzględnia dok kosmiczny.

  • Budynki eko na księżycu

    cokolwiek - - Gra

    Post

    Cytat od CzarnyPan: „ja raczej postulowałbym fabrykę nanitów na moonie dla generała w celu podniesienia atrakcyjności tej klasy ” Raczej umożliwieie boudowy doku kosmicznego na moonie - skoro chcecie dawać bonusy generałowi. A przy okazji rozwiązanie jednego błędu istniejącego od 13.12.2019. Ale ja tam się nie znam, może i wasze nanity ważniejsze. Nie wiem po co, ale wy wiecie.

  • Rynek - dyskusje

    cokolwiek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Void: „Ten kalkulator prawdopodobieństwa znalezienia statków na ekspedycji jest fajny, ale to i tak będą śladowe ilości. Przecież nigdy nie skompletujesz jakiejś rozsądnej ilości rozpruwaczy grając kimś innym. A odkrywca pewnie i tak ma boost do znalezionej floty. Jako zbieracz może 2 razy dostałem rozpruwacze i były to pojedyncze sztuki. ” Bonus odkrywcy działa na zasoby i znalezioną flotę. Ew. możesz bonusem nazwać także mniejszą szansę na piratów (plus dla odkrywców cywilnych) Bonus …

  • Cytat od buleon: „Nagrody są przede wszystkim bardzo nierównomierne i chyba w GF coś im w kosztach nie gra. Przedmiot zmiany klasy to 500 k anty, sztab na tydzień jest znacznie tańszy. No cóż, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. ” Pamiętaj, że to jest serwer testowy. I gdyby GF była mądra w kwestiach testów to by to wykorzystała do sprawdzenia wszystkich możliwych rodzajów nagród. Nie patrzeć na opłacalność, tylko chodzi o pokrycie ścieżek testowych. Na miejscu GF zrobiłbym tak, aby mieć rodzaje …

  • Wszystkie te nowe zadania mają tylko jedno na celu - MUSISZ mieć wykupiony sztab. W sumie nawet bez sensu aby wykonywać jakieś zadania - powinni tylko sprawdzać sztab i ostatnie zakupy anty. Taki sam efekt.

  • Cytat od NowyLolek: „Znowu szybkie uni robicie? Bo na tukanie hajs się zgadza i boicie się, że na takim X2 lud za mało na anty wyda? ” Jakie to ma znaczenie - skoro obecnie rozwijasz konto kupując zasoby. Prędkość floty praktycznie nie ma znaczenia - możesz mieć top1 nawet nie latając. Jedyna różnica w tym, że na powolnym uni może być mniejsza mobilizacja, aby otworzyć portfel. Tak czy inaczej - już na święta będzie nowe uni - abyście mieli gdzie wydawać prezenty gwiazkowe od dziadków. Takiej ok…

  • Cytat od BlackLatteCoffee: „Długi ten ban 24h i gościu gra dalej Lubię to ” Czyli vpn / obrażanie-przeklenstwa albo naruszenie zasady 6s. Jak pisałem - takie konto w jednym jest dobre - nikt nie będzie ryzykował tam pushu na jakieś nędzne 2-3kkk zasobów. Bo po co. Więc poza oszukiwaniem z urlopem w Brazylii - ten sposób gry jest uczciwy - i taki pozostanie. W odróżnieniu od flociarzy nabijających top na flotach znajomych czy kupionych. A to, że GF przez swoje działania (i szczerze - raczej nie p…

  • Cytat od BlackLatteCoffee: „Gościu już na banie ale top 2 urósł do 500mln ” Ja bym powiedział, że to pewnie wkalkulowane w sposób gry. Szybki wypad do Brazylii po anty, kupujesz jej dużo - potem za to paczki metalu. I tak zyskasz dużo więcej niż te 3 dni bana za VPN. Oczywiście ban może być za coś innego - np 6 sec, bash. W każdym razie patrząc na dzisiejsze p2win - jak dużo inwestujesz kasy w anty to nie ma kompletnie sensu ryzykować banem konta za jakieś nędzne pushe. Przecież u niego jedna pa…

  • Cytat od bobro: „Czy można to jakoś inaczej wytłumaczyć niż miliardami władowanej antymaterii? ” Można - wykorzystaniem jakiegoś bugu. GF co chwila daje takie możliwości ale przecież nad uni czuwają GO i SGO - więc to jest także zakładanie, że oni nie wiedzą, co się dzieje ... W tym przypadku jednak jest to zwykłe korzystanie z legalnego anty (ew. wspomagane wizytą w brazylijskim kurorcie - obecnie są lepsze niż tureckie) - co widać choćby po mega rozwiniętych kopalniach metalu. Samonapędzający …

  • Amatorka czy nie - znaczenia nie ma. Ciesz się, że nie trafili i tyle. Co do starcia - widać, że gra obecnie polega już tylko na p2win. Niestety. Dlatego ja grać już nie mam zamiaru - ale czasem wpadnę podziwiać coraz to nowe "osiągnięcia" w wydawaniu kasy. @jumek__ Nie wiem czy to zauważyłeś - ale ja tam widzę bana choć pierwszy raz to pewnie tylko ostrzeżenie - to warto skorzystać z okazji " Bugusing przy użyciu sond szpiegowskich Na 6 sekund (lub mniej) przed atakiem (dolotem floty) zakazujem…

  • Rynek - dyskusje

    cokolwiek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Danek: „Cytat od I am back: „Cytat od Danek: „Ty tak serio pytasz? Na ekspedycjach. ” Zapytam calkiem serio. Wiem o expach jedynie tyle, ze zysk zalezy od skladu floty, ilosci pkt top 1 na uni i farta do jakichs eventow i brakow czarnych dziur. Ponoc statystyka tez ma znaczenie. Tak wiec statystycznie, ile max mozna znalezc dziennie tych pionierow czy rozpruwaczy latajac na expy zbieraczem? ” expocalc.universeview.be/ ” Bardzo zły pomysł, aby sprawdzać liczbę statków możliwych do zdobyc…

  • Cytat od Void: „Cytat od cokolwiek: „Szybko się zorientowali, błąd naprawili - więc ruch na plus. ” No rzeczywiście szybko się zorientowali, szybciej od prędkości światła Rynek wprowadzili wraz z wersją 7 w grudniu. Za tydzień też będzie grudzień ” Ironii nie rozpoznałbyś nawet jakby cię w dupę kopnęła ... smutek Mnie teraz tylko ciekawi kiedy się zorientują, że dawanie promo na metal (60k anty) jest totalną głupotą metal i tak najbardziej się opłacał (ew deuter - ale tylko na pozycji 15 - więc …

  • Z tego co widzę to P2Win pięknie działa - liderzy z uni (niecałe 3 tygodnie) mają więcej pktów niż uni z marca. Dopiero mega pusher z Norma (luty) ma więcej pktów. Cudo. Cudo. oby tak dalej Rynek na plus. Na plus to, że w ogóle dali info. Mogli nie dać. Więc doceniajcie A samo usunięcie rynku to nic innego jak przyznanie się przez GF, że ich pomysł to tylko push - a nie element gry. Tyle, że podobno oni mają walczyć z pushem. Szybko się zorientowali, błąd naprawili - więc ruch na plus. Dodatkowo…

  • Cytat od el bosso siklent: „@cokolwiek - czekamy na reszte twoich burych ziomkow z tego soja RXI7ReiMY8lgV4HAGliMHkRoAKHZjcxe6VUQFFrTOhbgId1LEaEDgqHqZGNgFJBiYWdmQVjEgEhVkYhC2vhnMYQAAjXfLzcXkLogAAAAASUVORK5CYII= ” Nie mam pojęcia nawet kto to, które uni i jakis to sojusz - więc proszę mnie nie mieszkać w jakieś wasze czekania Szczególnie, że obecnie nie mam konta w ogame - nawet takiego z 0 pktów. Więc ciężko aby jakieś moje konto w grze zostało zbanowane - wręcz uznałbym to za niewykonalne.

  • @Dobrygracz Latexie drogi, pamięć u mnie krótka (cóż, starość ) plus nie chce mi się dysku ze starymi archiwaliami wyciągać - więc na szybko podrzucę tylko kilka ciekawych wyznań. Jak poszukasz to szybko znajdzie gdzie to było pisane ... i może nawet odkryjesz kto to pisał a może po prostu masz lepszą pamięć niż ja: "u nas też było klonowanie ale widać kilka-kilkanaście kkk nie jest powodem to rozdania banów xsmile.gif" "a przede wszystkim polecieć powinien cały team za sprzedawanie bugów na któ…

  • Sam wiesz, ile razy powinniście być na banach, a ich nie dostawaliście. I nie twierdzę, że za pushe - ale np za logowania na obce konta. Multi (w grze). Pushe. Pełen spektrum banów. Mareczek to chyba obskoczył każdą możliwość Migotka podobno (tyle co słyszałem) miała już dość waszych pushy i w koncu za coś was zgłosiła ... i tyle historii. A ile razy wcześniej kombinowaliście z jej pomocą, jak tu zgłoszenia robić. Jak Kaskę poganiała. Jak wam dupy chroniła. O tym dziwnym trafem nie wspominasz. B…

  • Miałem już nic nie pisać ale kusicie niesamowicie. @Dobrygracz Latex - jak pamiętasz za co dostałeś - to może jeszcze na pisz, za co nie dostałeś bana: prnt.sc/qz4zvo Np za takie rzeczy Ale mi to obecnie rybka, bawcie się dobrze A co do @Adanio - osobiście uważam, że się nie zna, popełnia wiele błędów w liczeniu. Dodatkowo mam do niego pretensję o brak banów za klonowanie w stoczni (oczywiście, prawdą jest, że to nie on decydował ostatecznie - ale cóż, to on firmował te decyzje swoim nickiem). A…

  • @el bosso siklent Moment pisania mojego posta i początku tematu: 6.11 Moment pisania twojego posta 19.11 1. Masz refleks, kolego. 2. Widocznie nie ogarniasz, że w dniu 6.11 to uni mogło wyglądać inaczej. Trochę, ale tylko trochę mniej punktów miał ten top1. Ale tylko minimalnie mniej. Bo twój refleks jest taki niesamowity. 3. Już pomiajając ironię - sprawdź ile miał top1 i top20 pktów w dniu pisania posta - czyli 6.11. I do tego odnoś swoje obliczenia. Nie dwa tygodnie później (czyli uni 2 dni v…

  • Cytat od el bosso siklent: „Cytat od cokolwiek: „Cytat od nowaczek1986: „ja miło wspominam czasy jak nie było żadnej antmaterii... ostatnio wróciłem do gry ale to co się wyprawia to jest nieporozumienie... grube tysiące pakowane w antymaterie... skupowanie kont... Ciężko mi to obliczyć ale myśle ze topka po kilka tys władowała na ten moment ? ” Mniej niż myślisz. Serio. Podobno ledwo kilkaset pln. Wystarczy podpakować mocno na początku - a potem z samych expów co 2h zyskujesz więcej, niż warte j…

  • Jako, że jest to mój ostatni post (a na pewno ostatni na długi czas) postanowiłem go wykorzystać na skomentowanie FAQ dot. Klas. @Ruda Może znajdziesz czas i chęć i je uzupełnisz (bo to są raczej braki/zmiany niż błędy). I. Zbieracz 1. "+100% prędkości dla transporterów" dodałbym tutaj (a nie na koncu), że dotyczy to prędkości podstawowej 2. Niższe opłaty rynkowe - ja wiem, że tak jest napisane w klasie - ale póki co to chyba ciągle aktualny jest błąd - i tych niższych opłat nie ma - i nie zależ…