Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 175.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mati

    The Cold One - - Archiwum CT

    Post

    Fabii jest od Nas Finding Neverland goes home (: - żegnaj zatem

  • Mati

    The Cold One - - Archiwum CT

    Post

    9360192 - zaklikaj ;x Co to był za wałek w wojnie na u5? Kiedy szybciej biegnie czas?

  • Mati

    The Cold One - - Archiwum CT

    Post

    Co to masz za samochód? Zamierzasz zmienić na coś lepszego? Kiedy?

  • Mati

    The Cold One - - Archiwum CT

    Post

    Policja - Twoje zdanie o niej? Lubisz Spam? Pisałeś tam kiedyś? Chodzi o dłuższy okres, nie o kilka dni

  • Rzeźnik Metzger

    The Cold One - - Archiwum CT

    Post

    Dobry Jak Ci się podoba nowy dizajn na uniach A-E? A jak na forum? Uczestniczysz aktywnie w życiu sojuszu? //jeśli gdzieś grasz// Grasz aktywnie na jakimś uni?

  • Mati

    The Cold One - - Archiwum CT

    Post

    dobry Jak się podoba mecz Polska - Singapur? Oglądałeś wczoraj piłkę ręczną z udziałem Polaków? Masakra zupełna pod koniec

  • Mati

    The Cold One - - Archiwum CT

    Post

    Marcik - ciekawe przywitania Wiadomo, że stary dizajn lepszy jest Film - głośniki 5.1 na biurku, czy rozłożone strategicznie po całym pokoju? Ulubiony styl pływacki? - Piesek się nie liczy Czemu szyge zmieniłeś? Tamtą z LOD fajną miałeś

  • Mati

    The Cold One - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mati: „Gratuluję, górnicy to lamy :P” ŁE! A od kogo Wy kupujecie deuter? Czemu nie mam jeszcze Twojego gg

  • Mati

    The Cold One - - Archiwum CT

    Post

    Nom, obiecałem na początku tematu, że Ci zaspamujemy go Jakie jest Twoje największe marzenie? Ideał kobiety? Byłeś na Avatarze 3d? Jakie wrażenia? Taste czy LOD? e; Czytałem Twój post w PS u2 w temacie jakiegoś Iluminati ;x Ładnie nowych kosisz Boisz się dominacji Czemu ostatnio odpuszczasz irca? e2' Pochwalę się w końcu od wczoraj top 4 wydobycia dexu na ogame.pl e3' Wojna sojuszu GROM z sojuszem I.G - z Twojego rewiru

  • Mati

    The Cold One - - Archiwum CT

    Post

    A ja tam jeszcze swojego kierunku nie znam ;x Ale wydział myślę, że będzie oscylował koło Twojego Tobie nie kasują, bo Ty masz wtyki Też szukałem tam konta.. Gdyby się zazieja tak długo nie namyślał, już bym tam grał.. a tak to gniję sobie u siebie A teraz meritum: Co Cię odrzuca? Jesteś dobry z ortografii? Masz 6. zmysł?

  • Mati

    The Cold One - - Archiwum CT

    Post

    Przeze mnie nie zauważył.. Nie wchodziłem tu dawno, bo się wkurzyłem, jak doszedłem do 1,7k postów to mi kasują ze 100-150. Ale gdzie idziesz? //jestem pewien, że pytanie było, ale leniwy jestem.. Czemu taki temat? Dużo będziesz musiał szukać... //ja mam nawiązania literatury fantasy do średniowiecza Grasz jeszcze aktywnie na u2?

  • Mati

    The Cold One - - Archiwum CT

    Post

    e tam, wierszokletą, albo filozofem nie będziesz Czemu nie pójdziesz na Polibudę do Krk? byśmy sobie razem studiowali ;x Jak tam próbna maturka? U mnie 50% polski 100% matma i 96% angielski -> ech, ta nie umiejętność zadawania precyzyjnych pytań Jaki masz temat na ustną maturkę? e' wziąłeś się widzę, za wojny na Andromedzie, bo na tych starych, to się nic nie dzieje =/ ehh, te sprzeczki w wojnach na uni9

  • z relacji kumpla: 3.303.660 (Miejsce 107 z 696) u45.

  • Mati

    The Cold One - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mati: „Brakiem kłamstwa?” Eh, liczyłem na coś ciekawszego ;x Jakieś istotne zmiany w życiu? Preferujesz narty, czy deskę? Ulubiony stok?

  • Rzeźnik Metzger

    The Cold One - - Archiwum CT

    Post

    Do czego dążysz w życiu? Twoja definicja szczęścia? Prawda jest... Ja tam IronPactu nigdy nie lubiłem... ;x Żałujesz jakiejś Twojej decyzji?

  • u21 8.418.284 (Miejsce 43 z 904) jakoś się jeszcze trzyma... Ciekawe ile gra aktywnie... pewno mniej niż 150...

  • Mati

    The Cold One - - Archiwum CT

    Post

    cześć Mati! ;x Dawno mnie tu nie było Mam nadzieję, że wybaczysz ;x Czym dla Ciebie jest prawda?

  • Rzeźnik Metzger

    The Cold One - - Archiwum CT

    Post

    ok, więc jestem znowu ;x Nie sądzisz, że opiekun IRCa ma fajniejszą rangę graficzną? Największa wpadka w ogame? Górnik czy ekonom? Jakieś szczególne osiągnięcia w: a) grze b) życiu Ogame traktujesz jako... e' Oo Grasz na u9 W jakimś sojuszu? konkretnie jakim? Lubisz IronPact?

  • Rzeźnik Metzger

    The Cold One - - Archiwum CT

    Post

    Cześć. Rewir taki, czemu nie inny? Nie chciałeś być modem? Masz jakieś oryginalne hobby? Co sądzisz o spamie? Laptop czy komp stacjonarny? ps. będę tu zaglądał, więc strzeż się ;x

  • u45 - 725.