Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 639.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Fajny opis Blazejlyt, oby tylko konszachty z żółtą stroną mocy nie odbiły się czkawką. (Ukryta treść)

  • To ja może zrobię fs'a, żebyś mnie z rozpędu też nie odwiedził! Lecisz jak burza, wielkie gratulacje.

  • Hehehe, może zysk nie powala, ale po pierwsze dok swoje odda i jakiś tam plus będzie, a dwa - Żółci się sami w recki nie spakują, chociaż czekaj.. Gratki Raiden!

  • Graty (100/50)*2, fajnie, że właściwie zacząłeś budowę samolotów, a już coś ustrzeliłeś. Joker Tobie błyskawicznej odbudowy, bo fajny z Ciebie grajek!!!

  • Dla mnie tutaj wybór może być tylko jeden, właściwie dwa, czyli @khz (Finito GJ GF) i @panpiwek1234 (Nowy Nick). Miałem przyjemność grać z nimi na uni Xanthus i wiem, że obydwaj mają wiedzę o grze oraz umiejętności na naprawdę wysokim poziomie. Wyczyścili już praktycznie to uni, wystarczy zajrzeć w dział ST, żeby zobaczyć ile starć mają na koncie. Do tego są w topce punktów. (właśnie sprawdziłem )

  • W tym roku, jak wyżej wspomniał Buleon, wybór został ograniczony przez mało aktywnych graczy, których muszę pominąć mimo niewątpliwych umiejętności. Ograniczając się do paru osób, które moim zdaniem zasłużyły na tytuł najlepszego gracza naszego uni: 1) Pavciosz - top 2 solo, bardzo duże starcia oraz inne w dużej liczbie. 2) Władca Much - genialne prowadzenie konta, zdystansowanie konkurencji w temacie wartości konta. 3) Raiden - ogromna ilość starć, niedawne ST na prawie 200k% oraz gra bez odkry…

  • Gratulacje, przede wszystkim PB, ale też ekstra procentu i superaśnego zysku! Pięknie Raiden, weekend jakże owocny dla sojuszu, oby tak dalej. Moderator Neferet:Poprawiłam wulgaryzm na ładniejszy wyraz

  • Dnia 25-10-2020 12:05:56 następujące floty spotkały się w walce: Agresor wladca much [N-D] ________________________________________________ Krążownik 200.000 _________________________________________ Obrońca Jerzy Fiutowski [Sprite] ________________________________________________ Duży transporter 109.683 Statek kolonizacyjny 35 Recykler 1 Sonda szpiegowska 872.890 Wyrzutnia rakiet 10 Mała powłoka ochronna 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor wladca much [N-D] ______…

  • Starcie mające być Top 2 ACS finalnie zostało ledwie mizerną dobitką. Ale po kolei, Obrońca oraz cały powstały dziś rano cyrk zasługują na pewien opis. Jako, że nie wiem czy Obrońcy wstawią starcie, które pozbawiło Zwaka floty pozwolę sobie opisać tę akcję. Wczoraj późnymi godzinami wieczornymi zarówno Pavciosz jak i Trampek udali się na zasłużone urlopy, co dało zielone światło do akcji palenia moonów. Gąski odpaliły z układu obok koło północy, Zwak nie przelogował się o 3 - wszystko zgodnie z …

  • Cytat od Sileence: „Niech idzie fuzja, bo Minionków zabraknie. ” Dnia 23-10-2020 18:20:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor wladca much [N-D] ________________________________________________ Pancernik 100.000 Pathfinder 30.000 _________________________________________ Obrońca pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Duży transporter 25.034 Krążownik 104.535 Statek kolonizacyjny 3 Sonda szpiegowska 1.316 Bombowiec 120 _____________________________________…

  • Nick: El_Hellmondito Liczba punktów: ileś tam Jaki sojusz mnie interesuje? (opis czego mniej-więcej szukasz): nie pijacy, bo mój obecny to element i patologia Kontakt: tak Inne: Aktualność propozycji: (w przypadku wygaśnięcia oferty,piszemy Nieaktualne) jeśli obecny sojusz przysięgnie abstynencję.

  • Zysk miażdży jądra i wbija w oparcie fotela. Pozdrowienia jak zwykle dla N-D i C-B z Mexicany oraz znajomych! Złom u Pavciosza, więc chyba jakoś pozbiera się po tej jakże dotkliwej stracie. #1 Dnia 21-10-2020 13:12:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hellmond [N-D] ________________________________________________ Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Krążownik 37.820 Satelita słoneczn…

  • Nie ma to jak wypchane deteki, graty czyściocha Raiden!!!

  • No i jest konkretnie, widzę, że na tej mexicanie ekipa przemocna się zebrała, graty Wam za trafienie, Obrońcy SzO!

  • Macie szczęście, że UF zbliża się wielkimi krokami, bo niebawem zabrakło by Wam przeciwników! Oprócz potężnego starcia, nie mogę nie docenić Twoich lirycznych wyczynów Piwku - z wiersza na wiersz są coraz lepsze. Wielkie gratulacje dla całej ekipy, a Obrońcy szybkiej odbudowy lub wszystkiego dobrego irl.

  • Cytat od buleon: „[...] One teraz generalnie są średnio potrzebne. A jak ma ich dużo, to w ten sposób może je sobie powoli przetapiać. [...] ” Tu bym się nie zgodził - w późniejszym etapie gry, gdzie gracze mają wyższe poziomy napędu nadprzestrzennego (17 i w górę) jest to zdecydowanie najszybszy statek do tego o niezłej pojemności, idealny do atakowania wypchanych DT górnika bez GŚ lub na dofarm, który wlatuje zaraz po flocie, w przeciwieństwie do MT, które trochę się wloką co daje ofierze możl…

  • Przykro mi, że padłeś Keeper, bardzo aktywnie latałeś i zrobiłeś tę flotę bez pirates. Obyś szybko się odbudował i dalej młócił Xanthusowe żuczki! Pavciosz - Tobie gratuluję trafienia i top 1, szkoda, że akurat na Keepciu.

  • Wielkie gratulacje dla całej Ekipy złomującej, % powyżej miliona, te 7 cyferek pękł w Waszym wykonaniu czapki z głów! Mimo przewagi wojskowej przeciwników, zadaliście kolejny, bardzo bolesny cios - za co tym większy szacun. Obrońcy SzO lub wszystkiego dobrego IRL. Hellmondo

  • Graty Fy-dzi, ale, że się nie pochwaliłeś na disco to.. ;D

  • Krecik, dżdżownice żreć, a nie się udzielasz! Kimże jesteś i czemuś do mnie piszesz Synu