Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 621-639 z 639.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Bolesne zderzenie z falangą, bądź kosztowna pomyłka - fsy z planety to kiepski pomysł. Errmm przetopu na ... transportery i oczywiście depozyt.

  • Dziękuję za wspólny lot CBR, mam nadzieję, że jeszcze nie raz polecę w doborowym towarzystwie Smak ST psuje wiadomość o przyczynie jego powstania, mam nadzieję, że Songoku szybko dojdzie do siebie, pozostaje życzyć powrotu do zdrowia, bo w takiej sytuacji o grze nie ma w ogóle mowy.

  • Szczere gratulacje, piękny procent i zasłużone top 1 naszego Uni. Co do całej dziecinady w komentarzach, ludzie to tylko gra i warto o tym pamiętać, a nie zaśmiecać co drugi wątek nic nie wnoszącymi dywagacjami.

  • Ładnie ładnie, dzień bez ST dniem straconym ! Liczba pancków robi wrażenie

  • Gratulacje dla LSD za całą akcję, ale (u niektórych) jak zwykle emocje biorą górę. Uszy do góry - przegrana bitwa to nie jeszcze nie klęska w wojnie ! Osobiście czekam na więcej takich starć, bo jak widać chęci jednym i drugim nie brakuje.

  • Zgadam się z @piwofil - rośniesz w oczach, a obrońcy odbudowy, kolejnej..

  • Następne starcie z cyklu "flota bez opieki", obrońca po starciu trochę powiosłował, zamieniliśmy parę słów - pełna kultura, także życzę SzO, którą z resztą zapowiedział. Pozdrowienia dla całego Uniwersytetu i dziekana tej karuzeli, który po raz kolejny poratował reckami oraz mojego ulubionego dostawcy dexiku i wszystkich sympatycznych ludzi z Uni. Do następnego ! Dnia 07-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hellmond [U-P] ______________________________________________…

  • Tylko jedno dzisiaj ? No niech będzie, gratulacje i oczekuję 20k puszek w akcji !

  • Pozdrawiam cały U-P w szczególności SoS-a za recki , co do samej akcji - w trakcie lotu jakieś tam akty się zapalały, ale siadło. Obrońcy SzO, póki co wrzucił urlop. Dnia 05-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hellmond [U-P] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.250 Pancernik 1.535 Krążownik 4.200 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Riddick ________________________________________________ Mały transporter 6…

  • Graty nowego TOP ŁAN ! Top na transportery, żebyś reckami nie musiał farmić

  • Ok. 15 baniek metalu u Obrońcy, któremu życzę szybkiej odbudowy, coś tam już jest na start. Dnia 23-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hellmond ________________________________________________ Lekki myśliwiec 16.000 Okręt wojenny 1.000 Krążownik 2.460 Pancernik 850 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca Sikordb [Sot] ________________________________________________ Duży transporter 600 Krążownik 970 Okręt wojenny 340 Recykler 310 Niszc…

  • Dnia 20-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hellmond ________________________________________________ Lekki myśliwiec 8.350 Pancernik 860 Okręt wojenny 500 _________________________________________ Obrońca Mr Garrison [Pika] ________________________________________________ Mały transporter 81 Duży transporter 630 Lekki myśliwiec 115 Ciężki myśliwiec 68 Krążownik 156 Okręt wojenny 33 Recykler 91 Sonda szpiegowska 259 Bombowiec 8 Satelita słoneczny 6 Niszczyciel 132 P…

  • Wymiana prób moonowych

    sheaker - - DiD Xanthus

    Post

    Wymienię próby - kontakt w grze Hellmond.

  • Mój debiut w ST na tym Uni, także witam Was serdecznie ! Flota obserwowana od jakiegoś czasu, dziś stała na minutkach, więc poleciałem. Obrońca zachował się z klasą, pogratulował - życzyłbym SzO, ale zdradził, iż odbudowy nie będzie. Zatem wszystkiego dobrego w realu ! Mimo usilnych starań nie udało się zebrać całego złomu (jakiś sęp zakosił 1k recków), ale cóż ważne, że jest jakiś zysk z całego przedsięwzięcia. Do rzeczy ! Dnia 07-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor…

  • Na początku chcę podziękować za ciepłe słowa, szczególnie, że bunkrownicy nie cieszą się zazwyczaj szczególną sympatią. Tak jak pisałem na PW, ze mną i moim bunkrem jest trochę tak jak z miłością do złej kobiety - wiesz, że to nie ma prawa skończyć się dobrze, a jednak brniesz w to dalej. I tak było tym razem - trafiła mi się naprawdę zgrana i sympatyczna paczka agresorów, taki koniec (właściwie żaden koniec, bo wracam za parę dni) jest wręcz chlubny, spodziewałem się podstępnego ataku rakietowe…

  • Dnia 09-06-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hellmond [BMJ] ________________________________________________ Krążownik 2.300 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca NotCry [Genesis] ________________________________________________ Duży transporter 499 Lekki myśliwiec 3.600 Krążownik 133 Okręt wojenny 41 Recykler 133 Satelita słoneczny 53 Wyrzutnia rakiet 106 Lekkie działo laserowe 91 Mała powłoka ochronna 1 ______________________________…

  • Dnia 06-06-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hellmond [BMJ] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 10.000 Krążownik 750 Bombowiec 100 Pancernik 500 _________________________________________ Obrońca Navi [Genesis] ________________________________________________ Mały transporter 131 Duży transporter 125 Lekki myśliwiec 210 Ciężki myśliwiec 241 Krążownik 200 Okręt wojenny 189 Recykler 5 Sonda szpiegowska 287 Bombowiec 1 Satelita słoneczny 200 …

  • Mój debiut po właściwej stronie ST na tym uni, pozdrowienia dla sojuszu oraz wszystkich sympatycznych ludzi poznanych na tym uni. Obrońcy oczywiście SzO. Dnia 04-06-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hellmond [BMJ] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 15.061 Ciężki myśliwiec 400 Krążownik 2.000 Okręt wojenny 1.000 Pancernik 750 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca NotCry [Genesis] ____________________________…

  • Dnia 04-06-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hellmond [BMJ] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 15.061 Ciężki myśliwiec 400 Krążownik 2.000 Okręt wojenny 1.000 Pancernik 750 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca NotCry [Genesis] ________________________________________________ Mały transporter 79 Duży transporter 504 Lekki myśliwiec 10.143 Krążownik 673 Okręt wojenny 50 Recykler 493 Sonda szpiegowska 15 Sat…