Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 366.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Skoki narciarskie

    Maraton - - Sport

    Post

    Cytat od gluttony: „Maraton a ty znasz się z chłopakami osobiście że tak jedziesz bezpośrednio imionami? A tekst że poniżej możliwości, ubierz narty i pokaż co ty potrafisz. Krytykanctwo na każdym szczeblu, porażka.” 1. A znam się - co nie wolno? 2. Skąd wiesz, że nie ubieram nart i nie pokazuję? 3. Krytykanctwo? Ocena sytuacji i tyle. Maciek też wiedział, że zepsuł pierwszy skok. Stać go na wiele więcej. 4. Nie wiem tylko czemu w twoim poście tyle jadu To tylko skoki narciarskie.

  • Skoki narciarskie

    Maraton - - Sport

    Post

    Wreszcie ten medal drużynowy. Maciek trochę poniżej możliwości, szczególnie w pierwszym skoku, ale nie ma co wybrzydzać.

  • Skoki narciarskie

    Maraton - - Sport

    Post

    A nie mówiłem - Kamil wreszcie zdobył medal i to od razu złoty. Teraz czas na złoto olimpijskie.

  • Ciap - czego się nie chwalisz aktualizacją? Pisz, to temat będzie wyżej i więcej ludzi sobie popatrzy. Dobra robota

  • Skoki narciarskie

    Maraton - - Sport

    Post

    Ja jestem optymistą, chociaż chłopaki skaczą nierówno. Ale mają potencjał. Kamil w tym roku jest nierówny. Cóż - trzeba trzymać kciuki. A jak nie wyjdzie, to trudno. Niedługo będzie olimpiada.

  • Minął miesiąc i coś się wybudowało Maraton [68/43] 17.685.170 wymagane screeny (od 7 milionów punktów) img571.imageshack.us/img571/8628/planetapunkty17685170.jpg img594.imageshack.us/img594/2690/wydobywcze17685170.jpg img819.imageshack.us/img819/966/stacja17685170.jpg AKTUALIZACJA

  • Nick - Maraton uni - 68 - POLSKA najwięcej zabudowanych pól na planecie bez kryjówek - 335 magazyn kryształu - 20 wartość planety - 17.685.170 img571.imageshack.us/img571/8628/planetapunkty17685170.jpg img594.imageshack.us/img594/2690/wydobywcze17685170.jpg img819.imageshack.us/img819/966/stacja17685170.jpg

  • Nick - Maraton uni - 68 najwięcej zabudowanych pól na planecie bez kryjówek - 335 magazyn kryształu - 20 wartość planety - 17.685.170 img571.imageshack.us/img571/8628/planetapunkty17685170.jpg img594.imageshack.us/img594/2690/wydobywcze17685170.jpg img819.imageshack.us/img819/966/stacja17685170.jpg

  • Skoki narciarskie

    Maraton - - Sport

    Post

    Cytat od ZZyklon: „Nie wiem czemu,ale mam wrażenie,że będzie tak jak zawsze.balonik pompowany,a potem na MŚ kompletna klapa.” A ja wierzę w naszych chłopaków. Wynik indywidualnie w pierwszej piątce będzie sukcesem.

  • Maraton

    Maraton - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od ADAŚ: „Czy ciężko zostać GO/Mod :D” Mogę się wypowiadać tylko na temat GO - ciężko. Chociaż zapewne dla jednych łatwiej, dla drugich trudniej.

  • Skoki narciarskie

    Maraton - - Sport

    Post

    Czekam na 1 medal Kamila na MŚ. Już dorósł do tego, ale konkurencja jest niezwykle silna. Do tego medal w drużynówce, bo stać nas na to. Kamil, Maciej Piotrek i Dawid,do tego Stefanek i Krzysiek. A jeszcze młodzież goni zawzięcie. Ale jeszcze młodzieży na MŚ bym nie wysyłał.

  • Maraton

    Maraton - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Madzia: „Co Cię skłoniło do wkroczenia na ciemną stronę mocy (czyt. wsparcie szeregu Teamowego) ? No właśnie - chciałem wesprzeć Team w swojej pracy. Lubisz biegać? Uwielbiam Podałeś uogólnione zainteresowania, sprecyzuj je proszę Jaka książka? Różne gatunki- tytuły - dużo, więc nie będę wymieniał. Ale jak ktoś poprosi to wymienię kilka tytułów. Jaki film? To samo co z książkami - różne różniaste. Jaka muzyka? Będę się powtarzał - słucham wszystko co mi się podoba. A naprawdę wiele mi s…

  • Maraton

    Maraton - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od ADAŚ: „Mozna prosic Foto :P” I tak nie byłoby pewne, że to moje. Ale jak coś znajdę odpowiedniego to zamieszczę. Cytat od Mati: „U nas też są ludzie co grają w tą grę” Cytat od Mati: „U nas jest bardziej niż 'może być'” Jednak GO co by tu nie mówiąc jest bliżej gry. Na forum też często bywam, to może uderzę też do Was? Ale czy mnie przyjmiecie? Cytat od Mati: „Cieszysz się na myśl, że za półtora miesiąca wiosna czy może jednak preferujesz zimę?” Zimę lubiłem jak byłem dzieckiem. Teraz p…

  • Maraton

    Maraton - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Vilebert: „Czemu Ogame? Jak to się zaczęło?” Lubię gry gdzie liczy się matematyczna kalkulacja. Jak się zaczęło? Znajomy coś tam klikał na komputerze - okazało się, że OGame. Cytat od Vilebert: „Czemu GO a nie Mod? (wiem, że to oczywiste ale proszę o odpowiedź )” Gram w OGame, więc tylko GO. Cytat od Vilebert: „Jak się podoba pomarańczowa strona mocy jak dotąd?” Może być. Cytat od Vilebert: „Czemu taki avatar?” Taką mam tapetę w komputerze.

  • Maraton

    Maraton - - Archiwum CT

    Post

    I ja wreszcie tu się mogę wpisać Jestem weteranem OGame najpierw z nickiem Maratonczyk, a później Maraton. Co mogę o sobie powiedzeć? płeć - mężczyzna narodowość - polska miejsce zamieszkania - zachodniopomorskie zainteresowania - sport, muzyka, film, książka najdłuższy przebiegnięty dystans - 100 km inne informacje - nieważne

  • Skoki narciarskie

    Maraton - - Sport

    Post

    No to Polacy sobie polatali. Kamil i Piotrek to naprawdę świetni lotnicy o wiele już lepsi niż Adam. Adam był genialnym skoczkiem, ale na mamutach już raczej średnim, chociaż kilka konkursów wygrał. Teraz czekam na dzisiejszy konkurs. Może będzie lepiej. Chociaż w polskich skokach tak dobrze nigdy nie było. Kamil - ścisła czołowka, Maciek - regularnie wchodzi do 10, Piotrek jak odpali to jest bosko, Krzysiek i Dawid - duży potencjał, a jest jeszcze Stefanek, i grupa młodych gniewnych.

  • Czas na aktualizację, bo trochę się wybudowało. Maraton [68/43] 16.899.521 wymagane screeny (od 7 milionów punktów) img841.imageshack.us/img841/3073/planeta16899521.jpg img171.imageshack.us/img171/3168/wydobywcze16899521.jpg img831.imageshack.us/img831/4728/stacja16899521.jpg ATUALIZACJA razem z wpisami z uni 67 i uni 68. Zapraszam wszystkich do wpisywania się

  • Nick - Maraton uni - 68 Trochę się uzbierało tych rekordów. Czy mają sens czy nie - czas pokaże. Ilość zabudowanych pól na planecie z kryjówkami - 366 Ilość zabudowanych pól na planecie bez kryjówek - 334 wartość planety - 16.899.521 elektrownia słoneczna - 40 elektrownia fuzyjna - 22 img89.imageshack.us/img89/9279/planeta366.jpg img841.imageshack.us/img841/3073/planeta16899521.jpg img171.imageshack.us/img171/3168/wydobywcze16899521.jpg img831.imageshack.us/img831/4728/stacja16899521.jpg Sojusz …

  • Nick - Maraton uni - 68 - Polska Ostatnio poprawiałem bilans energetyczny imperium, więc udało mi się wyrównać rekord: elektrownia słoneczna - 40 Oprócz tego zwiększyła się wartość mojej największej planety, a i ilość zabudowanych pól doszła do maximum. Udało się jednak zebrać trochę anty z rożnych akcji OGame, więc na zwiększacz pola 9 mnie stać. Ale czekam na promocję, żeby zaoszczędzić trochę. A może zrobią wreszcie to z kryjówkami co obiecali i będę mógł tę anty w bardziej sensowny sposób wy…

  • Vilebert

    Maraton - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Madzia: „ A studia skończył, ale czy tak znowu dużo wie o kopalniach - zobaczymy, jak już się w nich znajdzie Co nie Mumin? :D” Jak to było? Poszedł murzyn do kopalni i tyle go widzieli Żeby Vilebert tak z Tobą nie było