Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 184.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratuluje bardzo ładnej akcji. Trochę było czekania na duży % po UF ale jak się pojawił to konkret. Mili teraz chyba nie masz co marudzić? "procent nie ten, zysk nie taki" - odebrałeś z nawiązką. Maciek eko ma dość dobre więc odbudowa szybko pójdzie. szo! Fortuna się trochę odwróciła od PN, zobaczymy na jak długo

  • Leo w sumie to i te ST co były w topce tez są w tym dziale namęczyłem się żeby to poskładać a wam się nie podoba ..... idźcie się ganiać

  • Rekordy Uni68

    historyk - - DiD U68

    Post

    lekki myśliwiec - 272 - historyk prntscr.com/b4bjft

  • Intencją było spisanie ST, które pojawiły się w tym dziale Jeśli chcecie je zawęzić tylko do tych, które pojawiły się w zestawieniu top 10 to też tak może być

  • Dodałem historie ST - w przypadku błędu, proszę o kontakt historia ACS niebawem

  • Rekordy Uni68

    historyk - - DiD U68

    Post

    Księżyce najzimniejszy: prntscr.com/b3vaps najcieplejszy: prntscr.com/b3vd0b historyk

  • Rzeźnik, przy tagu Kawoszy masz błąd powinno być - [CShopSc] a obecnie masz [CshopSc]

  • Dobra robota, nie ukrywam, że myślałem o podobnym zestawieniu teraz nie będzie mnie kusiło tego robić wytrwałości życzę

  • Rekordy Uni68

    historyk - - DiD U68

    Post

    Zrabowano: 4.400.000 Metal. - historyk prntscr.com/b38d1a Zrabowano: 640 Antymateria - historyk prntscr.com/b38e00

  • Rekordy Uni68

    historyk - - DiD U68

    Post

    nie ma rekordów z ekspedycji?

  • Cytat od priesten: „no proszę - życzę aby aktualki szły Ci lepiej niż mnie chociaż obydwaj sobie zdajemy sprawę że porównując to do tematu ze złomiarzami porównanie tych tematów to nieporozumienie więc z pewnością sobie poradzisz - powodzenia ” primo, nikt poza Tobą, do Twojego tematu się nie porównuje, secundo, prowadziłem taki temat na u29 i wiem ile pracy kosztuje zliczenie wszystkiego. tertio, dziękuje

  • Rekordy Uni68

    historyk - - DiD U68

    Post

    niby ok, ale co w takiej sytuacji? żeby to zobrazować: nick na forum: szklanka (w grze nie ma takiego nicku) *silos rakietowy - 15 (daje screena tylko z lvl) - Kufel Piwa (choć takiego nicku na uni nie ma) i teraz chłopie szukaj na jakim koncie jest rekord i czy w ogóle jest

  • Rekordy Uni68

    historyk - - DiD U68

    Post

    Ciap w sumie masz rację lotto mi to Niech prowadzący sie do tego odniesie w końcu to on ustala reguły

  • Rekordy Uni68

    historyk - - DiD U68

    Post

    Z tego co widze, to na uni nie ma konta o tym nicku (sugerowałem się screenem z poprzedniej strony) Tym bardziej, nick powinien być identyczny z nickiem z gry.

  • Rekordy Uni68

    historyk - - DiD U68

    Post

    Cytat od 19dawid45: „ Ciap zgłasza rekordy jako Ciap to jej staly nick co jak w grze zmieni nick nagle?:D” Czyli mogę podać jakiś rekord i podam nick : proMadafakaKijCiWoko i będzie ok? (co z tego, skoro rekord jest na koncie z innym nickiem) no bo przecież mogę sobie nick zmienić Rekordy są zgłoszone z konta o nicku Dagusia i takiż nick powinien widnieć przy nim, tym bardziej, że nick ciap jest przypisany do innego konta. Mak weź podaj rekord z moim nickiem co z tego, że rekord nie jest na moim…

  • Myślałem o tym tagu, na tą chwile uznałem, że skoro TheOne chciał mieć tag z lewej to niech tak zostanie. Zobaczymy jak będzie dalej, choć tez jestem zdania, że powinno być to ujednolicone. W nieskończoność? ...... no nie wiem Myślałem też o czyś innym, jednak nie wiem czy będę miał odpowiednią ilość czasu na to.

  • Dzięki za uwagę Próg można ustalić, jak nikomu nie będzie przeszkadzało 10 k, to jak najbardziej. Zwłaszcza, że 10 k acs nie trudno wykręcić z tym potencjałem, który jest na uni. Nie pootwierałem tematy w osobnych kartach przeglądarki i "poukładałem" kolejność

  • TOP 10 Starć Tytanów Uniwersum 68 TOP 10 - SOLO 1. Mili [3 X] vs. Aramis [BsPirate] ~ 61.294,95% agresor zyskał łącznie2.724.885.250 jednostek. obrońca stracił łącznie 19.120.502.250 jednostek. Data starcia: 30-05-2016 2. HIGH CONTRAST [BOSS] vs. Hector [KOMORNIC] ~ 42.087,30 % agresor zyskał łącznie 800.466.950 jednostek. obrońca stracił łącznie 11.534.090.950 jednostek. Data starcia: 17-10-2016 3. ancymon [P N] vs. Jiraiya [DTB] ~ 40.572,06% agresor zyskał łącznie 2.126.647.862 jednostek. obr…

  • Rekordy Uni68

    historyk - - DiD U68

    Post

    Cytat od pan Kajako: „ta topka wydobycie i budynki wyglada o niebo lepiej niz reszta :P” Zgadzam się. Mógłbyś jeszcze dać ciut większą czcionkę i sam lvl dać jaśniejszym kolorem, bo trochę nieczytelne jest.

  • Rekordy Uni68

    historyk - - DiD U68

    Post

    Cytat od JTR: „Może i historyk ma trochę racji, zapewne część rekordów można przenieść z archwiwum, ale bez przesady - to jest już inne uni, te rekordy były rekordami w innych warunkach, nie można tak podchodzić, bo w takim razie trzebaby też zostawić całe top starć na przykład bo były zrobione na u68 przecież? Wydaje mi sie ze przy fuzji na u1 wszystko było prowadzone od zera, uważam że tutaj też tak powinno być.” Masz racje, rekordy były ustanawiane w innych warunkach i zgadzam się jeżeli chod…