Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • push na banie

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od Bad.Whisky: „@Ojczyznoslaw jesteś żałosny tak jak ciapka ” Miałam się już nie wypowiadać ale poza obrazami, i tekstem który nic nie wnosi brakuje argumentów albo jakiś liczb. Prosiłam na poprzedniej stronie o wyjaśnienie. Dalej nic. Cytat od el bosso siklent: „Znowu obracanie kota ogonem - TO NIE JEST TEMAT O EKSPEDYCJACH. ktorymi przykryliscie wasze PRZYROSTY. ” I tak i nie. Masz rację nie jest to temat o ekspedycji ale... Piszecie że Konto Risinga ma 80% lewych surowców nadal po wyczy…

  • push na banie

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od Apofis: „Cytat od Forumowy As: „wykładnicze przyrosty i nie takie ilości sury się zdobywało. ” Najwyraźniej nie miałem pojęcia, że aż takie przyrosty na odkrywcy były. To jakiś kosmos w takim razie. Nie chce w to wierzyć chyba eheh. ” Wypowiadasz się w temacie o ogromnych przyrostach... Szok. Uprzedzają: już nie ma takich ekspedycji od 25 września 2020. Za to chłopaki mają trochę większe jeszcze przyrosty i o to cała dyskusja.

  • push na banie

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od Apofis: „Dla mnie to co zrobiłeś to jest głupie i tyle. nawet dla zysku. ” Wiesz że nie tylko on zmieniał składy floty? Jeżeli ktoś robił tylko ekspedycje i nie skupiał się na niczym innym to bardzo szybko przechodził do lvl w którym nie był w stanie wydawać wszystkich surowców które zbierał z PZ. proxyforgame.com/pl/ogame/calc/costs.php Lajt miał 4 razy więcej floty niż ja czyli dziennie do wydania 160-200kkk surowców. Pobaw się kalkulatorem.

  • push na banie

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od ktokolwiekwidzial: „Cytat od powyginany drucik: „Dlatego nie chcę się wypowiadać na ten temat z tego powodu że nie wiem. Nie wiem ile mieli surowców. I... wypowiedział się na ten temat już Art. Napisał Wam że nie było dowodów na to że klonowali flotę na początku. ” he he he he to skad te bany teraz??? czeki mu widok przysłaniały czy o co kaman? he he he sprzedajne siurki z was szkoda ryja strzempić przelewy sie skonczyly razem z ochroną żal.pl ” Bany albo za oszukiwanie w grze albo do w…

  • push na banie

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od Apofis: „Sprawdzałem pręgierz i faktycznie są tam ci jego moście więc jest szansa, że nie wrócą już chyba. Tak mi się wydaje. Ktoś cos wie więcej? ” To czy wrócą to nikt nie wie. Pewnie teraz trwa odwołanie Jak po 35 dniach nie będzie ich to pewnie stały ban. Choć niektórzy wracają z bana jeszcze po pół roku. Cytat od NowyLolek: „@powyginany drucik Akurat nie Ciebie miałem na myśli ” Aaa. Nie zdążyłam Cię pogryźć. UF. Było blisko

  • Powrót

    powyginany drucik - - Zadawanie pytań

    Post

    Fuzja pewnie będzie jak wyczyszczą serwery. Bo na razie to tak średnio z miejsce na starych serwerach : Wersja 7.x - dyskusja

  • push na banie

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od Bad.Whisky: „wszystko przeonaczasz ” Czyli co? Gdzie? Nawet jeżeli gdzieś jakieś 10% błędu to nadal jest duży margines.

  • push na banie

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    @19dawid45 "A czy w waszych podliczeniach są czarne dziury?" Tak w punktach straconych. "Czy w waszych podliczeniach jest koszt deuteru wobec pustych przelotów?" Tak, odejmowałam 25% zysku. Moje wszystkie przeloty (puste ekspedycje, te z RW i zbieranie PZ) zjadały ok 22%. "Czy w waszych przeliczeniach są uwzględnione expy bez trafienia pirata?" Nie. Zysk z tych ekspedycji jest marginalną wartością. Mnie pod koniec wysłanie 1 ekspedycji kosztowało 60kk deuteru. Przy normalnej ekspedycji po surowc…

  • push na banie

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od Aramil: „@powyginany drucik, powinnaś pójść za radą Starkk'owego posta - tu nic nie ugrasz, nie opiszesz i nie wyjaśnisz, wyrok już zapadł ” Widzę że parę osób mnie źle tu zrozumiało. Do bronienia mi daleko. Próbuję zrozumieć jak, nie wyjaśniać. Z punktów Starrka + odliczając 22% zysku wychodzi przy moich punktach 2% błędu z tego co mi policzył program. Ich obecnych przyrostów na podstawie punktów nie rozumiem. Licząc Risinga jak elama wychodzi 8kkk punktów zysku. Nie wiem czy ktoś byłb…

  • push na banie

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    @Starrk Bardzo rzeczowy post. Gratulację. Policzyłam jak Ty. Widać Twoje liczenie coś złe jest. ¯\_(ツ)_/¯

  • push na banie

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od I am back: „Ja sie tylko smieje Dagmara ” Ja też się śmieje bo jak Starrk dał swoje punkty to chcieli go zalizać i prosili o innych więc sobie sprawdziłam jak tam reszta ma. Byłam ciekawa jaka będzie reakcja na to że Rising miał więcej surowców niż punktów. Nie wiem czy oszukuje, czy nie. Nawet jakby grał uczciwie to bronić nie mam zamiaru bo go nie lubię. Grał kiedyś na u67 i się bardzo wywyższał. ¯\_(ツ)_/¯ Co ciekawe gra też na uni Quantum. Może chłopaki się nawet znają tylko o tym ni…

  • push na banie

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od I am back: „Cytat od powyginany drucik: „On został wylizany a starałam się zrobić dokładnie jak on. Gdzie popełniłam błąd? ” Ty skorzystalas z programu. Starrk uzyl tylko kalkulatora ” Program był tylko do określenia spalania. Reszta punktów tak samo. Masz zysk 11kkkk. To sporo surowców nawet jak odliczysz spalanie. ================= Ma teraz 7,8kkk punktów. Ileś tam astro ostatnich kosztuje 300kkk dexa. Doliczmy 2 razy do wartości i mamy: 8.4kkk. Czyli jeżeli ma lewe 80% punktów to pow…

  • push na banie

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od Bad.Whisky: „tenor.gif Ciapka , twoj post to jakiś Żart ! ” Możesz napisać mi dlaczego analiza Starrka jest ok a moja nie? On został wylizany a starałam się zrobić dokładnie jak on. Gdzie popełniłam błąd? Tylko proszę napisz coś więcej niż "żart".

  • push na banie

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od el bosso siklent: „znowu wprowadzasz graczy w blad. zniszczone militarne scruple 107.515.915.524 prnt.sc/102ibni stracone militarne scruple 14.850.280.055 prnt.sc/102ici0 Kolejny raz podajesz nieprawdziwe dane , pytanie tylko po co. ” Zrobiłam taką samą analizę konta risinga jak starrk elama w poprzednim temacie: Cytat od Starrk: „W okresie między Startem a nerfem Odkrywcy (9 miesięcy) elam zrobił 34,9kkk zniszczonych, co daje 6,98kkkk surowca do dyspozycji. ” Rising w czasie ekspedycji…

  • push na banie

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    @Dobrygracz To pewnie konta spamowe które spamują po całym ogame i jedno konto do szpiegowania: * 2021-02-20 * elam * PUSH_1 * - * > * b * 11.049.168.468 * 2018-10-23 * 2021-02-20 * Krystian * PUSH_1 * - * > * b * 3.621.406.484 * 2018-10-23 * 2021-02-20 * Madzia * PUSH_1 * - * > * b * 1.551.558.274 * 2018-10-23 * 2021-02-20 * Luther * PUSH_1 * - * > * b * 1.663.116.785 * 2018-10-23 * 2021-02-20 * Pablo * PUSH_1 * - * > * b * 1.541.484.512 * 2018-10-23 * 2021-02-20 * Stadtholder Sirius * - * - * …

  • push na banie

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od Bad.Whisky: „żART dlaczego pusherowi scruple-tfuuu nie zostalo odiete eko, badania oraz flote ? 80% konta zostalo zbudowane dzieki błedu gry ” Robiąc taką samą analizę jak Stark w poście A co to się stało 105kkk zniszczonych daje 21kkk punktów - spalanie. Starty na odkrywcy to 10kkk punktów Ciekawe co konto Risinga robiło z surowcami. Hmm

  • push na banie

  • Cytat od Apofis: „Takie pytanie mam. Surowce wydane na obronę sumowane są w pkt wojsko i ekonomia? ” Tak.

  • @Aramil Obiecuję go nie dręczyć bardziej niż on mnie swoimi "kiedy event" co 5 min. Cytat od Aramil: „Aż kusi zapytać dlaczego nie zrobią od razu "perma event" w formule poniedziałek - niedziela ” Oj, lepiej nie No nic trzeba wybudować z 300 WR i 150 LL na moonach. @Apofis Jestem tego świadoma i byłam świadoma przed 1 postem.

  • Cytat od Apofis: „No u nas zero informacji na ten temat jak zwykle. ” Nie każde pracujące GA może siedzieć w pracy na kompie Na discy pisali że GF późno podało info. @Muniekk zaśniesz dziś? Czyli wychodzi że event raczej taki bardziej cykliczni niż świąteczny jak początkowo pisano.