Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Apofis: „O ty w mordkę jeża fuzja się zaczęła wow ale tylko te nowsze widzę. ” Pewnie reszta za 1-2 tyg

  • https://board.pl.ogame.gameforge.com/index.php/Thread/459313-Fuzja-Univers%C3%B3w-marzec-2021/ Blech

  • Cytat od Qnick: „Cytat od I am back: „Cytat od powyginany drucik: „odbierasz kiedy chcesz wtedy pojawia się w miejscu gdzie odbierasz. ” O to wlasnie mi chodzilo. Myslalem, ze z calego konta bedzie trzeba zbierac a jak tak to spoko luz. ” Mało tego, jeśli mogę coś dodać.Najlepiej odpalić tam, gdzie masz największe magazyny oraz w między czasie uruchomić wszystkie dopalacze jakie masz dostępne oraz jeśli masz okazje to geologa/sztab, bo pakiety wyliczają całkowite wydobycie w momencie ich urucham…

  • Cytat od I am back: „Cytat od Aurora Borealis: „Fajne jest to, że ze sztabem dali pełny pakiet surki w dodatkowych. ” Jak to wlasciwie jest z tymi pakietami? Aktywacja pakietu sypie sure z wydobycia na jedna planete, gdzie aktywowany jest pakiet czy zwyczajnie na wszystkich koloniach "podwaja sie" wydobycie? Licze na rzetelna odpowiedz. Bez osobistych uprzedzen co do mojej osoby. ” Trafia do ekwipunku i odbierasz kiedy chcesz wtedy pojawia się w miejscu gdzie odbierasz.

  • @wekles Pewnie mu chodzi o to że każdy Twój post brzmi "dziękuję ale...". I troszkę smutno mi się zrobiło jak tak czytałam te odpowiedzi. Jak już nie potrzebowałeś takiego zestawienia jak wyżej wystarczyło udawać że potrzebowałeś. Godnie reprezentuj Polskę tylko

  • Cytat od wekles: „day off zadne ” Naprawdę żadne? Mi to pokazuje stabilność szaraków. Im więcej dni to znaczy że można na nich liczyć. Jak kogoś nie ma 300, 800 dni to moim zdaniem mniejsza szansa jest że wróci do gry niż takiego OFF z 10 dniami. Obrona - znowu jest jak bardzo zabunkrowany masz serwer do ataku sondami.

  • Cytat od wekles: „Czy masz jakies statsy które pomoą ustalic gdzie jestt wiecej i lepszych idlakow ? np: liczba idlakow, liczba urlopowiczow....to by mi juz cos rozjasniło ktore z tych 2 uni wybrac ” Nie wiem.. może sobie sprawdź na mmorpg? Masz porównanie punktów eko / obrony i dni ile są OFF - ES z TR. (Ukryta treść)

  • Cytat od Torquemada: „o czym Ty do mnie piszesz? mowisz o koncie na Himalia na ktore sie nie loguje od miesiecy? To nie ban BTW tylko chwilowa blokada. Banow szukaj nie przy moim nicku ” Co taka agresja? .... Już nic nie można napisać na forum... 15 lutego uruchomili przenoszenie na cmentarz i zbanowali na ogame 12 tys kont. Jednym z tych zbanowanych (czyli konto dostaje bana na którym jest ponad 60 dni OFF) ma nick Torquemada. To jedyny nick który kojarzę z tych wytypowanych do przeniesienia. N…

  • Cytat od NowyLolek: „@powyginany drucik ten fenrir us coś słabo wygląda. 4 graczy i top1 z 1,5kk pkt? Przecież tyle to na nowym się pierwszego dnia robi błąd? błąd sprawdziłem i nie ma możliwości założenia tam konta ” Ten serwer w listopadzie został połączony. 2 godziny temu sprawdzałam na discu dlaczego program go pobiera... Ostało się po fuzji. Nawet pojawiają się nowe konta, jak? nie wiem: * 2020-12-01 * Zerotite * 2020-12-06 * TheOddMan * 2020-12-12 * Tobias reaper * 2020-12-15 * Darth Renoy…

  • Wszystkie serwery spełniające: eko >= 7 flota >= 5 ładowność sond - Tak: * Kraj/Nr serwera * Serwer * Gracze * Aktywni * % Aktywnych * iI * Speed Eko * Speed Floty * Obrona na PZ * PZ * PZ z obrony * Top 1 * Bonus Pol * Zakrzywienie gali * Zakrzywienie ukladu * Ładowność sond * Speed badań * ba/111 * 111 - Kassiopeia * 120 * 19 * 15% * 88 * 7 * 5 * Nie * 80% * 0% * 4.474.613.878 * 30 * Tak * Tak * Tak * 7 * br/137 * 137 - Kallisto * 273 * 32 * 11% * 202 * 8 * 6 * Nie * 80% * 0% * 430.472.322 * 3…

  • Cytat od I am back: „Cytat od powyginany drucik: „Cytat od chill: „W bonusie dostajemy darmowe relokacje w ilości 2x ilość planet (po przeniesieniu na cmentarz + kolejne po migracji konta na uni docelowe) ” Chyba pójdę sobie na cmentarz. :fgrin::< ” Pomysl nie glupi ale 2 miesiace w plecy z wydobycia to raczej srednio sie oplaca ” Teoretycznie.... Jeżeli jakiś gracz nie chce wydawać złotówek na anty to przy dostatecznie długiej grze i przeniesieniu planety tam gdzie dostanie więcej eko to wyjdzi…

  • Cytat od chill: „W bonusie dostajemy darmowe relokacje w ilości 2x ilość planet (po przeniesieniu na cmentarz + kolejne po migracji konta na uni docelowe) ” Chyba pójdę sobie na cmentarz.

  • Cytat od Apofis: „okłamują mówiłem od razu, żadnej fuzji nie będzie bo pandemia jest. Miała być w listopadzie dlatego nie robili S&D, potem minął grudzień, styczeń, mija luty, zaraz będzie marzec a fuzji ani końca pandemii nie widać; przypadek? w między czasie cmentarz zamknęli potem znowu zamknęli. A dajta spokój ” To znaczy jedno że GF im powiedziało że zaraz fuzja dlatego nie zrobili SD. itd. Jak masz mieć do kogoś pretensje - uderzaj do GF.

  • Cytat od Wisior: „Cytat od Kasia321: „Fuzja już tuż tuż (serio! :D) więc nie ma szans na zmiany w konfiguracji ” Tuż tuż, kolejny miesiąc mija Chyba zgłoszę posta, że administracja nas ewidentnie okłamuje Proponuje bana dla @Kasia321 . @Ruda wiesz co zrobić Pozdrawiam Wisior ” Miejsca nie ma na serwerze żeby połączyć np. 3 serwery. Więc pewnie czekali na cmentarz tylko skrypt się sypnął

  • Nie tylko kopiowanie kont nie zatitało ale wychodzenie też Jeszcze widzę że jakieś konto się zalogowało na cmentarz - pewnie chciał się przenieś i po 35 dniach się skasowało. Na urlopie wydał anty i konto znikło? @Torquemada Twoje konto dostało bana tydzień temu na 160. Na cmentarzu Cie nie widzę

  • Nie wiem czy idzie czy nie idzie. Pojawił się u mnie gracz na serwerze w dniu w którym aktywowali cmentarz - poprawili. ---- Inna sprawa że nawet ciężko tam trafić

  • Cytat od Ojczyznoslaw: „Czyli jeśli w lobby konta nie ma to jest po prostu usunięte za nieaktywność i brak anty? ” Tak. Cytat od Ojczyznoslaw: „A jeśli konto trafia na cmentarz to po jakim czasie może wrócić na swój serwer? Bo na serwerze widnieje chyba jako zbanowane więc nie może wrócić od razu? ” Nie wiem ale... nie wiem czy to coś wadzi. Konto na starym serwerze dostaje bana i już. Cytat od Strzelec84: „naprawili to ? i ile osób wróciło z zaświatów ? ” Nie wiem. Nie mam algorytmu i moim zdan…

  • Cytat od Strzelec84: „zapomniałaś dodać że jak przeniesie mu tam konto to już nie wróci ” Tak? To jak ludzie wracają z cmentarza?

  • Cytat od mrovka: „Dobry wieczór Gdzie moge,lub mozna bylo znalezc 'cmentarzysko' ?? Jest jakiś link do niego ? ” To nie jest serwer gdzie możesz grać. Jak przeniesie Ci tam konto to w lobby pokazuje.

  • push na banie

    powyginany drucik - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od el bosso siklent: „tak samo bezczelnie klamiesz jak i ona ” Czy możesz jakoś się konstruktywnie odnieść do tego co pisze? Wszystkie moje liczenia można odnieść do jednego pytania: Cytat od powyginany drucik: „Jeżeli zniszczę piratowi 5kk LM i urośnie mi 20kkk zniszczonych. To zgodnie z tym że 20% trafia na PZ powstanie mi PZ wielkości 20kkk / 5 = 4kkk surowców? Tak / Nie ponieważ... ” Zyskiem będzie 4kkk surowców - straty - spalony dex. Jeżeli moje rozumowanie na temat zysków z ekspedyc…