Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od TaurekGary: „Cytat od kasai: „Plan fuzji jest już ustalony i żadne zmiany nie mogą zostać uwzględnione. ” Na strzęście to nie od ciebie zależy, a od wyżej postawionych osób. Zobaczymy ” Jak sprawdzisz inne fora lub to zauważysz że Admin Forum musi mieć dostęp do tych samych narzędzi komunikacji GF co GA. Przynajmniej @Ruda która jest FA(w innym kraju), nie GA, ma wiadomości z pierwszej ręki na tematy które potem wkleja GA u nas. Myślę że nie pisałaby takich słów publicznie jakby nie był…

  • Jeżeli weźmiemy 6 serwerów najstarszych ze speed x1 i porównamy uni T do 2 najsłabszych i 2 najmocniejszych. Standardowo przy takim porównaniu olewam top10. % porównanie Taurus do reszty np. Top 11 na serwerze Cosmos ma 217kk punktów, Na uni Taurus ma 400kk więc Top11 z uni C ma 55% punktów z uni T. Im bliżej liczby 100% tym serwer bardziej podobny. Porównujemy po dwa serwery wiec dodałam również "Razem". Im "Razem" bliżej wartości 200 to bardziej podobny serwer. Kolumna "Różnica" gdy dodatnia t…

  • Cytat od TaurekGary: „Cytat od Art: „Zibal (152), Cosmos (155) połączą się z Xanthus (150) - Proces fuzji: od 2.03 10:00 do 9.03 10:00 - Zmiana konfiguracji Universum Xanthus nastąpi 1.03 14:00: - zwiększenie pól do +30 ” @Art A czy jest jakaś techniczna możliwość by do tej mieszanki dodać Uniwersum Taurus (120) - konfiguracja podobna, punktowo to samo. To dlaczego Taurus też tam nie dodać? Aktywnych może ze 130 graczy, reszta to idlaki albo wieczne urlopy (I). Jest opcja by coś z tym jeszcze zr…

  • Cytat od guff: „Jest zmiana parametrów na hima, ale zamiast obiecanych + 30 pól dodało +5 tylko. ” Czyli dobrze. Mieliście +25, teraz macie +30 więc wychodzi +5

  • Cytat od Avinashi: „Cytat od powyginany drucik: „Jak widać w innych krajach gdy była robiona fuzja w tamtym roku konta trafiały na cmentarz. Niektóre konta miały "i" więc logowały się w 7-28 dni. Wszystkie miały urlop. ” a te które miały urlop, ale jeszcze nie mialy (i) tez wyleciały na cmentarz? ” Każde konto miało i lub I. Kont z i były 3 sztuki. Może jakiś error. Wszystkie konta które pojawiły się na cmentarzu miały urlop ale... w poprzednich fuzjach każde konto przed przystąpieniem do proces…

  • Cytat od Gumipoliku: „Dla każdego jest ważne co innego. Już raz pytanie padło, ale odpowiedzi nie widziałem od @Rudej w sprawie łączenia Bellatrix (154), Norma (166), Janice (162) połączą się z Himalia (160) - a mianowicie ładowności sond, 2 z 4 uni taką ładowność posiadają, a w zmianach ustawień Himalia nie ma o tym słowa, jak to zostanie rozwiązane. Dziś poniedziałek, zobaczymy co z tymi informacjami. ” Serwery przenoszone dostają parametry tam gdzie się przenoszą z ewentualnymi zmianami wypis…

  • Cytat od @Piciu: „Cytat od Starrk: „Gdzie trzy osoby tam cztery opinie. Nie pytać nikogo o nic tylko robić swoje. Demokracja najgorszym możliwym wyborem. Tylko totalitaryzm i władza jednostki lub wąskiej grupy! ” Wrócimy do tej opinii jak Twoje GSy zwolnią do x1 ” Jeżeli zmienią speed x2 na speed x1 to flota zwolni o 50%. Jeżeli zmienią na speed x3 to flota przyspieszy o 33%. Wydaje się że bliżej jej do speed x3.

  • Cytat od asherl: „Po co te kłótnie. I tak wszyscy trafimy na quantum ” Oni zostaną zosią samosią i z nikim nie będą się łączyć

  • Cytat od Apofis: „Ja tu nie piszę o ankiecie nawet a tylko o zebraniu opinii graczy, wypowiadających się na forum bo to oni grają a nie ci co tworzą grę i coś tam jednak wiedzą na temat uni. Chodzi jedynie żeby nie robić tego na sucho bo ilość i statystki nie zawsze są dobre. Ale trudno i tak już projekt ruszył i nic nie zmienimy. ” Powiedz mi co się liczy jeszcze poza suchymi faktami? Dla mnie ważne były zawsze: - punkty tutaj porównywanie różnych rzeczy np. to jak spada top z porównaniu z kole…

  • Cytat od AmstelL: „Jasne.Bo fuzja zawsze polega na odejmowaniu. Uni X ma 1200 kont. Uni Y ma 1000 kont. Po fuzji zostaje 200 Masz rację, zawsze tak to działa. ” To jak dodajemy graczy to dla równowagi odejmijmy speed. Pamiętaj kolego! Równowaga w przyrodzie musi być zachowana.

  • Cytat od Apofis: „Tylko teraz są inne czasy, jeśli chodzi o łączenie. Dziś a kiedyś to nie porównywalne. Kiedyś nie było tylu nowych rzeczy na ogame, prędkości flot, eko, badań, do tego zmiany w samej grze itp. ” Tak masz rację. Wtedy nie było tylu możliwości więc było łatwiej. Jeżeli masz mniej możliwych wyborów to głosy mniej będą się rozkładać. Więc podałeś argument na korzyść tego że jeszcze trudniej zadowolić wszystkch. Jeżeli 10 osób wybiera między 3 możliwościami (jak kiedyś) a 7 (jak ter…

  • Cytat od Apofis: „Cytat od Starrk: „Demokracja najgorszym możliwym wyborem. Tylko totalitaryzm i władza jednostki lub wąskiej grupy! ” Nie chodzi o demokratyczny wybór, głosowanie itd. Tylko zebrać opinie graczy i stworzyć własny pomysł na łączenie. Wybrać najlepiej dostosowany ale wsłuchując się w głos ludu, znaczy graczy hehe A nie tylko suche cyferki. Bo zdaje sobie sprawę z tego, że czasami kilka osób ma lepszy pomysł niż tysiące osób, które się mylą. ” Ja się zastanawiam czy przed napisanie…

  • Cytat od silver88: „@powyginany drucik może też anulować płatność na karcie - i dostanie bana na konto. Ogólnie nie skłamałem we wcześniejszym poście. Buźka ” Gdzie napisałam że nie masz racji? Dałam tylko konkretne zapisy do Twojego posta. Nie zawsze anulowanie znaczy powrót kasy.

  • Cytat od silver88: „Nic. Wykupując anty zrzekasz się wszelkich praw w tym odstąpienia od umowy. To tak plus/minus. Sprawdź OWU pozdro. ” (Ukryta treść) Zostało się z GO... @mozes Jak konto trafi np. na cmentarz to sobie wrócisz na inny serwer

  • Cytat od PacSzaman: „Fuzja Fuzja... a mnie ciekawi które uni szczęśliwie Virgo wylosuje ” Za dużo serwerów z wysokim speed floty i rozwiniętych nie ma... całe jedno?

  • Cytat od (Cannabis): „Cytat od Ruda: „Na razie skrypt cmentarzyska nie działa, dlatego konta nie znikają. ” No to czy w momencie fuzji te konta zostaną skasowane czy co się z nimi stanie? ” Zapełnienie Cmentarza: (Ukryta treść) Jak widać w innych krajach gdy była robiona fuzja w tamtym roku konta trafiały na cmentarz. Niektóre konta miały "i" więc logowały się w 7-28 dni. Wszystkie miały urlop.

  • Cytat od Apofis: „Cytat od powyginany drucik: „unkty. Pisałam wyżej. ” Pisałaś o konfiguracji a nie o wielkości uni. Ja pytałem o wielkość ” "Fuzja była pewnie robiona bardziej pod punkty - top." Jedne kraje łączą pod konfigurację bez względu na punkty. Inne próbują połączyć uwzględniając punkty i konfigurację, zmieniając speed floty o 1 oczko. Do takich krajów zawsze należała Polska.

  • Cytat od Apofis: „Cytat od Ruda: „ć pod uwagę wielkość uniwersów. ” Chodzi ci o liczbę aktywnych graczy? ” Punkty. Pisałam wyżej. Xd

  • Cytat od Apofis: „Pytanie czy nie dało się inaczej? rozstawiając floty x6 wszystkie uni razem? x5 razem, wszystkie x4 razem, wtedy nikomu by nie zmieniono prędkości. ” Fuzja była pewnie robiona bardziej pod punkty - top. Za dużo konfiguracji...

  • "Mamy dla Was pierwszą partię grup" znaczy że reszta potem!