Recent Activities

• Promilek -

Replied to the thread TOP 1 ACS uwaga lece & Arth [REC] vs. SpaceTribe ~ 917.73%.

taki puhser robi flote a pozniej zostawia topom :D
  • SennaCheryb -

Replied to the thread 8099.06% + 6954.06% + 3340.71% + 3069.74% + 2746.88% + 3554.55%.

no ładnie pocisnęliscie :D brawo wy ;) a ja dalej ciemnogród :P
  • Bladeripper Returns -

Replied to the thread Dyskusje na temat.

Spalanie deu na 0.5 pasuje. Obrona na pz nigdy w życiu. Co do predkości flot trzeba się dobrze zastanowić, bo są tego plusy ale i minusy. Przy ataku super ale jak robisz fsa na pz bo mimo wszystko zaoszczędzasz dex, i nie pośpisz 5 godzin to może…
  • Toadie -

Replied to the thread Aktualizacja Aktualizacja forum do WBB5.

Dostaliśmy informację, że aktualizacja forum prawdopodobnie będzie miała miejsce już niedługo. O jej oficjalnym terminie powiadomimy odpowiednio wcześniej. Aby się do niej przygotować będziemy musieli niestety pousuwać stare i zbędne tematy,
  • Angelo Di Livio -

Wisior ale o to chodzi, jak ciezko pracujesz,wiesz,ze zyjesz Jak grasz o cos, to wiesz,ze grasz a tak jak zwykly przecietny plebejusz, jeszcze w czapce ala garnuszek.... nie wiesz co masz zrobic....wykonujac zwykle czynnosci,zgadzajac sie ze wszystkim co…
  • Witam, takie małe rozbijanie się, dzięki przyjaznemu duszkowi pozdrawiam Obrońcy SzO!
    [url]https://www.youtube.com/watch?v=JgqJjLQ1gP0[/url] Pozdro dla morowych chłopaków z Veto (Nekkar), EGZ (Fenrir), 30plus (Dorado) oraz dla TR (Fenrir) Dnia
  • Wisior -

Zmniejszenie spalania deuteru jak dla mnie ok :) Przepały tak nie będą bolały flociarzy ;) Obrona na PZ to według mnie nieporozumienie. Nawet robiąc codziennie zwózki to potrzebuje minimum 400 DTków na planecie. Jak dorzucicie mi pz z obrony to będą mi…
  • souris -

Replied to the thread Dex jesteś Wielki.

No w końcu mam chwilkę usiąść przed laptopem :) pogoda przepiękna, morze słone i zimne, dupeczki chodzą i szczują :D w niedziele spełniłem jedno ze swoich małych marzeń, grono najbliżych znajomych dumne :D wracając do sprawy, Zagubiony, cześć, Marek jestem ;)
  • Angelo Di Livio -

Dodaj prosze do ankiety ta opcje z obrona, Speed mozesz tez dac,ale mamy zwykle uni wiec, raczej bym to kultywowal... ale to tylko moje zdanie, a zdanie ma kazdy... wiec uszanujmy to... Dzieki za odzew, cchoc tyle, sie zmieni,bo widze,ze Ci flociarze z…
  • pokrak -

Replied to the thread Husaria Polska [Pol] 0% vs Zly Sen [ZLY SEN] 1064,16%.

Gratulacje Panowie. Sojusznikom szybkiej pokuty a pozniej odbudowy.
  • Art -

Quote from Maniak87: “wiele razy wzywałem @Art 'a do tablicy lecz nigdy nie miał czasu... ” Tak na dobrą sprawę, minęło góra kilka dni, chyba że oczekujesz odpowiedz w 15 min od napisania Twojego posta, to przepraszam... ale nie dam rady…
  • Zaqes -

Replied to the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

To wy sie opalajcie i za mnie, bo u mnie nie ma warunków :P Mrumciu, opal się za mnie, a jak ci skóra będzie schodzić to sobie przeszczepię XD
  • Boba_Fett -

Liked Foxofnox’s post in the thread [9]DesertFox [CannaTM] vs. Commodore Eris ~ 1852.41%.

Like (Post)
    W końcu nasz tag po właściwej stronie. Obrońca podebrał trochę niech ma na odbudowę. Pozdro dla soja i znajomych
    Dnia 17-06-2019 10:46:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DesertFox [CannaTM]
  • ZDOBYWCA1 -

Replied to the thread [T R] Szutruk-Nahhunte vs. WeszKa ~ 1769.64%.

Często moje sondy zaglądały do Obrońcy a i nawet moja flota się podnosiła, lecz niestety dla mnie flota zawsze wracała pusta Graty, przetapiaj bo Opozycja za bardzo rośnie :)
  • Foxofnox -

Posted the thread [9]DesertFox [CannaTM] vs. Commodore Eris ~ 1852.41%.

Thread
    W końcu nasz tag po właściwej stronie. Obrońca podebrał trochę niech ma na odbudowę. Pozdro dla soja i znajomych
    Dnia 17-06-2019 10:46:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DesertFox [CannaTM]
  • ZDOBYWCA1 -

Liked abecaduo’s post in the thread ZBAWCA [EGZ] vs. ojci3c [LEGION] ~ 5335.27% - Dwudziesty czwarty.

Like (Post)
    jak na rozbijanie sie to zysk przyjemny, tymbardziej ze krystynki sporo wpadlo procz blachy rosnij, ale nie za mocno, bo musze Cie przegonic :E
  • zygunia -

Liked KKS’s post in the thread zygunia [KOMORNIC] vs. Tofi [PZWP] ~ 19488.86%.

Like (Post)
    Kuźwa Misza i to wszystko pod moim nosem ale ja smarze Steki w realu ty w wirtualu :D Graty obrońcy odbudowy
  • Lord Pagon -

Liked bobiczeq’s post in the thread TOP1 SOLO bobiczeq [SNK] vs. Darkness [JANUSZ] ~ 632.65%.

Like (Post)
    następujące floty spotkały się w walce: Agresor bobiczeq [SNK] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 3.312 Krążownik 514 Okręt wojenny 1.870 Pancernik 342 _________________________________________ Obrońca Darkness [
  • KKS -

Liked zygunia’s post in the thread zygunia [KOMORNIC] vs. Tofi [PZWP] ~ 19488.86%.

Like (Post)
    Na zakonczenie owocnego dnia wpadlo jeszcze jedno ST. Tradycyjnie pozdro dla sojusznikow , buddy i znajomych!!!
    Dnia 16-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zygunia [KOMORNIC]