Recent Activities

• Rentek -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Quote from Truck driver: “@buleon nie cytuj mnie i nie pytaj o nic bo odbijesz sie od sciany jak ten przyslowiowy groch. Z Toba dyskusja nie ma najmniejszego sensu, jestes alfa i omega farmingu w ogame i nikt nie moze sie z Toba rownac :P ” to samo mozna…
  • Truck driver -

@buleon nie cytuj mnie i nie pytaj o nic bo odbijesz sie od sciany jak ten przyslowiowy groch. Z Toba dyskusja nie ma najmniejszego sensu, jestes alfa i omega farmingu w ogame i nikt nie moze sie z Toba rownac :P
  • Starrk -

Liked buleon’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from Das140: “Zróbcie sobie osobny wątek na temat sond bo widzę że ta dyskusja może trwać w nieskończoność” Niby można, ale to ważna dyskusja w kontekście parametrów Janice. Quote from Das140: “Albo powiedzcie pas, bo jedni nie…
  • Starrk -

Liked litek.’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from El Pantito: “Jaka tutaj ciekawa dyskusja :D Tak samo można podyskutować co lepsze bułka z ziarnami, czy bułka mleczna. Pojawiła się nowa ankieta. Mam nadzieję, że powstanie uni mega speed, wszystko na full. ” W takim razie dałem…
  • buleon -

Quote from Truck driver: “Bo to czas trzeba miec by przysiasc i klikac. Tak samo jakby flota gral i zlomowal. Jak nie przysiadziesz i nie skanujesz jak nakrecony to nie zarobisz. ” Co 1,5 h siadasz i skanujesz (jak sam pisałeś) 20-30 minut.…
  • Starrk -

Like (Post)
    Quote from Truck driver: “Farmie MT jak mam czas i non stop flota x2. Na starym Draco rekordem bylo wyfarmic 150kk dziennie przed wprowadzeniem x7 eko. Na Librze wystarczy pilnowac kiedy wraca flota z idlerow i od wczesnego ranka do poznego wieczora…
  • Starrk -

Like (Post)
    Quote from Truck driver: “Wierz mi, ze gdybym mial czas farmic codziennie tak sondami jak opisujesz to by mi sie duzo szybciej zwrocil caly koszt ich budowy.” Nie zwróciłby Ci się szybciej. Sonda kosztuje 1000 kryształu + swoje pali. 100 x 10 = 1…
  • Zapalsky -

Liked Zyla’s post in the thread Zyla [B-S] vs. Wiedzma Ali3n [G-Z] ~ 7844.84%.

Like (Post)
    Dnia 19-07-2019 22:02:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zyla [B-S] ________________________________________________ Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca Wiedzma Ali3n [G-Z]
  • Zapalsky -

Replied to the thread Zyla [B-S] vs. Wiedzma Ali3n [G-Z] ~ 7844.84%.

Podziwiam zawziętość w odbudowie tego gracza. Gratulacje Zyla, zysk miodzio, top na co uważasz i goń czołówkę :thumbup:
  • Starrk -

Liked justvroum’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    @ciap cóż, kogoś kto siedzi 2h dziennie również premiuje bo więcej przez te 2h wyfarmi niż jakby miał wysłać dwa razy farming na idlaków
  • Starrk -

Like (Post)
    Quote from Truck driver: “Dokladnie. Mt puscisz na idlaki i wychodzisz czy to na spacer czy do sklepu po zakupy. A sondami farmic musisz siedziec i non stop klikac by miec profity. ” Nie musisz. Tak samo, puszczasz sondy i idziesz na spacer,…
  • Starrk -

Like (Post)
    Quote from Truck driver: “Nie ogarniasz jeszcze jednej kwestii. Znajomosci GO i zwyklych szarych graczy. Normalny gracz bez znajomosci bedzie sie bal zainstalowac sobie nielegalne oprogramowanie. Teraz nawet za wtyczke AGO masz bana jak ktos ma…
  • Starrk -

Liked justvroum’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    @Mirmir pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić, jest to opcja premiująca aktywność niekoniecznie grając flotą
  • Truck driver -

Quote from zwierzak: “Godzina starczy na dobre wyfarmienie. ” Sondami to a i owszem, bez dwoch zdan. Ale samymi mt-kami w 1,5h udalo mi sie wyciagnac max 60-70kk w 22 slotach. Kiedy schodze ponizej 30kk w 22 slotach to odpuszczam i przeskakuje na…
  • Starrk -

Like (Post)
    Quote from Truck driver: “Wyrazilem tylko swoje zdanie bo uwaga, mam do tego prawo :) ” Pisać możesz, w granicach Regulaminu Forum, co chcesz. Wyręczać go? Nie wiem z jakiej racji... Quote from Truck driver: “myslicie prosto i schematycznie jak by…
  • zwierzak -

• buleon -

Liked zwierzak’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from Truck driver: “Quote from Rentek: “Jak @buleon wam probuje napisac farmienie ssami polega na systematyce farmienie mt na puszczaniu na pale. ” Gdybym puszczal mt na pale to bym wyciagal te zyski rzedu 300kk jak pisalem wczesniej? Nie. Przy…
  • buleon -

Liked Rentek’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    @Truck driver prawda jest taka ze farmienie ss ma swoje wady i zalety. No i należy pamiętac, ze najstarsi gracze farmili ss jeszcze na prędkości x1 moje początku na uni 11 była ładowność i nikt nie płakał. Dla mnie osoby, które nigdy nie…
  • Truck driver -

Bo to czas trzeba miec by przysiasc i klikac. Tak samo jakby flota gral i zlomowal. Jak nie przysiadziesz i nie skanujesz jak nakrecony to nie zarobisz.
  • buleon -

Replied to the thread GO ciap.

Quote from ciap: “Nigdy jakoś specjalnie nie zależało mi na top. ” Handlowałaś sama ze sobą deuterem po 1:1, używając do tego konta, które zasiadałaś i niszczyłaś obronę na zasiadanym koncie, topiąc ją na deuter. Z jakiego powodu? :) Quote from ciap:…