Recent Activities

• Berlin777 -

Posted the thread Berlin777 [GRUPA] vs. KursNaSukces [T_ACA] ~ 2608.75%.

Thread
    Daleka wycieczka, no ale nie można pozwolić żeby sobie stało w nieskończoność ;P
    następujące floty spotkały się w walce: Agresor Berlin777 [GRUPA] ________________________________________________ Pancernik 22.222
  • Apofis -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Wiadomości z rynku dalej cisza nie naprawili. Dalej nie można odebrać sury z rynku, którego już niema. A wystarczyło poczekać tydzień aby zdjąć to normlanie. Się pośpieszyli.
  • PacSzaman -

Liked Smell my Farts’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    zmiany zmiany... kiedy przejdziemy z gry przeglądarkowej na mobilna apke ??? tam to dopiero bedzie GF kosic eurasy i inne dongi, sombrero i tlukana pay to win pelna gemba, kiedy bedzie doplacz do predkosci floty??? kiedy czar spowolnienia dla…
  • Radim -

Liked kasai’s post in the thread Ekonom [P N] vs. powertom [HQ] ~ 12129.46%.

Like (Post)
    Temat przeczyszczony. Tak, wiem zaraz będzie, ze jestem koleżanką fila, albo Ekonoma, albo całego P N :S Te niektóre teorie spiskowe Was wyniszczają ;) A niektórzy powinni odpisywać na forum z przerwami, bo inaczej źle to na nich wpływa. Stres i…
  • cokolwiek -

Liked Smell my Farts’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    zmiany zmiany... kiedy przejdziemy z gry przeglądarkowej na mobilna apke ??? tam to dopiero bedzie GF kosic eurasy i inne dongi, sombrero i tlukana pay to win pelna gemba, kiedy bedzie doplacz do predkosci floty??? kiedy czar spowolnienia dla…
  • cokolwiek -

Replied to the thread Geologist Lagoon [REC] vs. Jean Valjean [LES] ~ 3616.33%.

Amatorka czy nie - znaczenia nie ma. Ciesz się, że nie trafili i tyle. Co do starcia - widać, że gra obecnie polega już tylko na p2win. Niestety. Dlatego ja grać już nie mam zamiaru - ale czasem wpadnę podziwiać coraz to nowe "osiągnięcia" w…
  • Smell my Farts -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

• cokolwiek -

Liked jumek__’s post in the thread Geologist Lagoon [REC] vs. Jean Valjean [LES] ~ 3616.33%.

Like (Post)
    Dnia 25-11-2020 20:54:12 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Geologist Lagoon [REC] ________________________________________________ Pancernik 90.000 _________________________________________ Obrońca Jean Valjean [LES]
  • cokolwiek -

Replied to the thread Rynek - dyskusje.

Quote from Danek: “Quote from I am back: “Quote from Danek: “Ty tak serio pytasz? Na ekspedycjach. ” Zapytam calkiem serio. Wiem o expach jedynie tyle, ze zysk zalezy od skladu floty, ilosci pkt top 1 na uni i farta do jakichs eventow i brakow…
  • cokolwiek -

Liked wampek’s post in the thread Rynek - dyskusje.

Like (Post)
    Jestem ciekaw ilu zwykłych graczy, którzy po wejściu aktualizacji zdecydowali się na odkrywcę, zrezygnuje z gry gdy jakiś niezrównoważony na umyślę gracz zacznie im usuwać pełzacze z planet... kilkadziesiąt procent do wydobycia mniej? Można…
  • cokolwiek -

Liked sanvean’s post in the thread Rynek - dyskusje.

Like (Post)
    Quote from I am back: “Quote from Apofis: “Raczej sloty to żaden problem jest. ” Ale tak czy inaczej flote musiales miec pod reka by surowce z rynku przejac. Chyba, ze inaczej ogarniales i szlo na planete, po czym od razu przetop to nie mam…
  • Kresunia -

Replied to the thread kto zgadnie kto napisze nastepny :).

kto jest nieznosny? mUa? pffff @Zwiastun Mroku
  • cokolwiek -

Liked Forumowy As’s post in the thread Rynek - dyskusje.

Like (Post)
    Wycofanie rynku oceniam pozytywnie. Można dla jaj porozwalać odkrywcom i generałom te pełzacze.
  • Lubie piwo2 -

• sanvean -

Replied to the thread Rynek - dyskusje.

Quote from I am back: “Quote from sanvean: “Quote from I am back: “Quote from Apofis: “Raczej sloty to żaden problem jest. ” Ale tak czy inaczej flote musiales miec pod reka by surowce z rynku przejac. Chyba, ze inaczej ogarniales i szlo na…
  • Genek -

Liked priesten’s post in the thread Najlepszy gracz uniwersum 68 2020 - Ankieta.

Like (Post)
    Post wrzuciła Ruda i pewnie ona liczyła głosy Ruda tez głosowała na Kromaka Mi sie wydaje że wiem co się stało i kto za Tym stoi Wiecie kto jest jeszcze rudy ??? 8o :E
  • Genek -

Liked priesten’s post in the thread Ekonom [P N] vs. powertom [HQ] ~ 12129.46%.

Like (Post)
    Czy ktoś zauważył że Kasai na zdjęciach też jest ruda - czy Wy tego nie widzicie ???? Zaprzeczam jakoby kasai była nasza koleżanką Trochę inaczej bym to określił Co tam u Ciebie Kasai? :rumieniec: Dużo zdrowia 8o Faktycznie strasznie dużo złych emocji w tym…
  • Genek -

Liked kasai’s post in the thread Ekonom [P N] vs. powertom [HQ] ~ 12129.46%.

Like (Post)
    Temat przeczyszczony. Tak, wiem zaraz będzie, ze jestem koleżanką fila, albo Ekonoma, albo całego P N :S Te niektóre teorie spiskowe Was wyniszczają ;) A niektórzy powinni odpisywać na forum z przerwami, bo inaczej źle to na nich wpływa. Stres i…
  • Smell my Farts -

przyganial kociol garnkowi :smiley167: te 90k pancy to postawione bez anty ??? youtube.com/watch?v=NQLDP74j1z8 brawo Wy :ffreak:
  • sir0g -

Liked Adanio’s post in the thread kto zgadnie kto napisze nastepny :).

Like (Post)
    Teraz to już nie chcę! Foch! @sir0g