Recent Activities

• Ruda -

Replied to the thread Lista otwieranych uniwersów.

Lista uniwersów, które zostaną otwarte w czwartek 28.01.2021r. : AR 137 (Kallisto): 2x Flota, 8x Ekonomia, 5 Galaktyk, 50% DF, 70% DiDF, 0.5 współczynnik zużycia deuteru, +30 pól, +25.000 DM, Kategoria: zrównoważone. CZ 153 (Aquarius): 3x Flota, 8x…
  • ^BrzydaI^ -

Replied to the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

• Usagi -

Replied to the thread Indus umie się bawić czyli nasze mini ST - Jeden próg 200% solo 400% acs.

No i misiu jak dzieciak cieszy się, że po obronie lata. Masz satysfakcje co? Przecież tyle potrafisz, wow :D
  • kasai -

Liked -hetevox-’s post in the thread Ekonom [P N] vs. misiek2729 [LITR] ~ 2519.35%.

Like (Post)
    No elo gargulce. Dawno mnie tu nie było. Zostałem oddelegowany do wstawienia poniższego ST, złom zebrany. Ekonom pozdrawia Sojusz i znajomych. PN 4 Life. PS. każdy - tematu = ban na forum. Nasza koleżanka @kasai już o to zadba :E
    Dnia 19-01-2021
  • m fox -

Replied to the thread Skojarzenia v. 0.3.

• m fox -

Replied to the thread ostatnia litera.

• m fox -

Replied to the thread Nasze małe RW: solo 300%, ACS 500%.

• Selene -

Liked -hetevox-’s post in the thread Ekonom [P N] vs. misiek2729 [LITR] ~ 2519.35%.

Like (Post)
    No elo gargulce. Dawno mnie tu nie było. Zostałem oddelegowany do wstawienia poniższego ST, złom zebrany. Ekonom pozdrawia Sojusz i znajomych. PN 4 Life. PS. każdy - tematu = ban na forum. Nasza koleżanka @kasai już o to zadba :E
    Dnia 19-01-2021
  • RAFUS1973 -

Replied to the thread Nasze małe RW: solo 300%, ACS 500%.

RAFUS1973r [BHW] vs. Luxtorpeda [Umbrella] ~ 712.7%
    Dnia 19-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor RAFUS1973r [BHW] ________________________________________________ Reaper 50.000 _________________________________________
  • mario500v -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Quote from Aurora Borealis: “Yyyyy...? To trzeba specjalnie serwera w grze żeby mieć jakieś oszczędności? :roll: ” A czy trzeba jakischs niebywalych umiejetnosci interpretacji aby odczytac ironie ? Pozdro i dobrej zabawy na nowym U, z oszczednosciami lub…
  • -hetevox- -

Posted the thread Ekonom [P N] vs. misiek2729 [LITR] ~ 2519.35%.

Thread
    Dnia 19-01-2021
  • Jiyara -

Liked Latający Holender’s post in the thread bryk [SKY] vs. Wiktor [BOA] ~ 1334.34%.

Like (Post)
    Witam, :) Cel wykurzony gsami z bunkra, następnie złapany na powrocie szybką flotą.
    Dnia 19-01-2021 następujące floty spotkały się w walce: Agresor bryk [SKY] ________________________________________________ Pancernik 150.000 Mały transporter
  • Miszmasz -

Liked Immo’s post in the thread Ptysior [TPs] vs. Wolf-PL [VAPE] ~ 3131.16%.

Like (Post)
    Miał być coś większego... ale Pan dostał koło 6sek na ucieczkę i się NIE udało, chyba już nie poleci na PZtki ^^ Dawno nic nie wklejałem, to sobie poleciłem... bo serio już mało co zostało :P
    Dnia 19-01-2021 18:41:46 następujące floty spotkały się
  • Immo -

Posted the thread Ptysior [TPs] vs. Wolf-PL [VAPE] ~ 3131.16%.

Thread
    Miał być coś większego... ale Pan dostał koło 6sek na ucieczkę i się NIE udało, chyba już nie poleci na PZtki ^^ Dawno nic nie wklejałem, to sobie poleciłem... bo serio już mało co zostało :P
    Dnia 19-01-2021 18:41:46 następujące floty spotkały się
  • Capitan Cupid -

Replied to the thread Hammer [C-B] vs. eMZet87 [KOSMOS] ~ 5466.04%.

graty hamer wlotu ! Mi tez zalogował kilka razy .. wiec raczej kwestia szczęścia.. Top na flote ! A my budujemy recki xd ! Pozdro!
  • Immo -

Replied to the thread sandacz [NMT] vs. Solenzo [E-X-P] ~ 20834.04%.

ja też kilka razy próbowałem na akcie ale się nie udało :P Graty ^^
  • Ardnas -

Posted the thread Sprzedam metal: 1000 Metalu z puszek po Romperach z Żabki... Aquarius.

Thread
    Za dex lub kryśę... 1000 metalu sprzedam.... Do dogadania na PRIV - przelicznik według zasad Ogame. Piszcie śmiało mordeczki. :P =O PS. Bokiem z pod lady puszczę nawet coś tam coś tam nieco więcej (CZAICIE MORDECZKI)... ;) :thumbsup:
  • Jiyara -

Replied to the thread bryk [SKY] vs. Wiktor [BOA] ~ 1334.34%.

ej chłopie bo braknie ci celów :D gratki wlotu i ciągnij dalej dobrą passę złomowania :P obrońcy szo :]
  • DELL -

Liked Latający Holender’s post in the thread bryk [SKY] vs. Wiktor [BOA] ~ 1334.34%.

Like (Post)
    Witam, :) Cel wykurzony gsami z bunkra, następnie złapany na powrocie szybką flotą.
    Dnia 19-01-2021 następujące floty spotkały się w walce: Agresor bryk [SKY] ________________________________________________ Pancernik 150.000 Mały transporter