Recent Activities

• 19dawid45 -

Posted the thread Rekordy uni Quantum.

Thread
    Witam Ogame maniaki!! Nasze uni nie posiada tematu rekordów jak np uni 68 Wpadłem na pomysł że mógłbym prowadzić taki temat (prowadziłem długo rekordy uni 68 ) nasze uni zasługuje na to by taki temat był Jak się na to zapatrujecie?
  • turysta -

Liked Bunny’s post in the thread SpakujeBoss [JELENIE] vs. Gringo [NFZ2] ~ 14129.5%.

Like (Post)
    Nasz kolega top1 na urlopie, czyzby konta na sprzedaz sie skonczyly? Obronca ladnie pogratulowal, wiec SZO
    Dnia 30-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:
    Agresor SpakujeBoss [JELENIE] ________________________________________________
  • I am back -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

@Forumowy As jak widac nie kazdy to ogarnia lub chce przyswoic i przyjac do wiadomosci. Flociarz ze mnie zaden, co najwyzej przecietny farmer, o ile to okreslenie mojego stylu gry tez nie jest zbyt wyniosle. Dla mnie styl mieszany, eko+flota daje profity…
  • Bunny -

Posted the thread SpakujeBoss [JELENIE] vs. Gringo [NFZ2] ~ 14129.5%.

Thread
    Nasz kolega top1 na urlopie, czyzby konta na sprzedaz sie skonczyly? Obronca ladnie pogratulowal, wiec SZO
    Dnia 30-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:
    Agresor SpakujeBoss [JELENIE] ________________________________________________
  • kruchy1916 -

Liked Adam525’s post in the thread Adam & Spawciu251 [DEMENTOR] vs. Zen [N-N] ~ 2588.92%.

Like (Post)
    Quote from tomee: “To konto gumisi bylo jakbys nie wiedzial a z kim gra adam to chyba nie musze juz mówić. ” Jest i pierwszy fan naczelny :thumbsup: Nie zamierzam Cię przekonywać do racji zawsze najgłośniej krzyczysz a najmniej robisz :thumbsup: Już nie pamiętasz jak z…
  • Kirov -

Liked Inner Demon’s post in the thread kikijiki [Remondis] vs. KonNaBialymRycerzu ~ 322 173.25% TOP2 SOLO.

Like (Post)
    no i kolejne top tym razem 2 w moim wykonaniu :ziew: akcja prosta bo widzialem od wczoraj, ze obronca odswiezal w dosc duzych odstepach czasu, a ze akcja byla na skracanie musialem wykorzystac ¯\_(ツ)_/¯ a tak sie odgrazal, jak Ergon zgarnal bana, cos…
  • Forumowy As -

Dla mnie mechanika walki jest najciekawszym zagadnieniem w całej grze. Robienie starć jest kwintesencją tej gry, więc wypada przynajmniej znać zasady, które decydują o wyniku starcia. Nie sądzę, aby było wielu graczy, którzy znaliby także…
  • no i kolejne top tym razem 2 w moim wykonaniu :ziew: akcja prosta bo widzialem od wczoraj, ze obronca odswiezal w dosc duzych odstepach czasu, a ze akcja byla na skracanie musialem wykorzystac ¯\_(ツ)_/¯ a tak sie odgrazal, jak Ergon zgarnal bana, cos…
  • cokolwiek -

Liked silver88’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Firma GF pokazała rano jak bardzo jest profesjonalna - zabierają się za fuzję i inne rzeczy a tu zwykłe gówno jak złote PZty czy suprismo na 17tce jest problemem. Tam serio siedzą sami praktykanci co nie znają C++ czy nie wiem co jest grane. @cokolwiek
  • Inner Demon -

Posted the thread kikijiki [Remondis] vs. KonNaBialymRycerzu ~ 322 173.25% TOP2 SOLO.

Thread
    no i kolejne top tym razem 2 w moim wykonaniu :ziew: akcja prosta bo widzialem od wczoraj, ze obronca odswiezal w dosc duzych odstepach czasu, a ze akcja byla na skracanie musialem wykorzystac ¯\_(ツ)_/¯ a tak sie odgrazal, jak Ergon zgarnal bana, cos…
  • A witam wszystkich byczków Marshal dawno był już obserwowany (już raz go spakowałem) ale odkąd wprowadził się Kijlo Ren w układ Marshala trzeba było się śpieszyć bo wszystko zostanie w reckach Nowego(Starego) Porządku :D Dzięki Chłopaki za…
  • I am back -

Quote from Apofis: “mówisz, że ogarnia : D ok. ” Nie znasz, nie oceniaj. Skoro ludzie mowia, ze ma pojecie o grze to wypada sie zastanowic dlaczego tak mowia. I to ludzie z przeciwnej strony barykady w grze.
  • Akcelerator -

Replied to the thread Wodzu Grigor04 [SWISTAKI] vs. Rajski Polykacz [NEZ] ~ 7711.63%.

Ładnie :) główne graty lecą w stronę chilla :D ale dobrze że udało się wykorzystać możliwość :) powodzenia i z fartem!!!
  • Akcelerator -

Liked grigor04’s post in the thread Wodzu Grigor04 [SWISTAKI] vs. Rajski Polykacz [NEZ] ~ 7711.63%.

Like (Post)
    Witam wszystkich. Dawno mnie tutaj nie było. Chęci brak, celów jeszcze mniej takze taki stan na razie się utrzymuje. I tego STeczka tez by nie było gdyby nie chill'a samotne ściąganie moona. Dał znać, przeleciałem się, jak zwykle wlot na…
  • silver88 -

Firma GF pokazała rano jak bardzo jest profesjonalna - zabierają się za fuzję i inne rzeczy a tu zwykłe gówno jak złote PZty czy suprismo na 17tce jest problemem. Tam serio siedzą sami praktykanci co nie znają C++ czy nie wiem co jest grane. @cokolwiek
  • Apofis -

Quote from el bosso siklent: “wplyw pompek na poprawe dzialania ukladu nerwowego u naczelnych" ” Z fizyki kwantowej hehe Implikacje łamania symetrii CP mezonów względem odwrócenia czasu. coś taki dowciapny ktoś napisał doktorat z gier…
  • kruchy1916 -

Replied to the thread Lzk [P N] vs. Joyek [EKO] 12638,4%.

graty lizaczek :P dobry farming nie jest zły =) przetapiaj na co tam chcesz
  • kruchy1916 -

Liked Lizak EJK’s post in the thread Lzk [P N] vs. Joyek [EKO] 12638,4%.

Like (Post)
    Pozdro dla całego PN i wszystkich znajomych =) =) =)
    Dnia 29-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lzk [P N] ________________________________________________ Pancernik 100.000 _________________________________________
  • I am back -

Quote from el bosso siklent: “@Apofis z czego masz ten doktorat? z historii starozytnego egiptu? czy z historii gwiezdnych wrot ? czy moze "wplyw pompek na poprawe dzialania ukladu nerwowego u naczelnych"? ” Apofis, jak Ty chcesz Amstela gry uczyc to…