Recent Activities

• Apofis -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Quote from Uudelleen: “A po 3 z tego co widzę najwięcej płaczą Zbieracze że im odkrywcy tak odskoczyli i wogóle, a dla mnie to normalane że powinien być bardziej promowany ten kto gra aktywnie, a nie ten co się zaloguje raz na dzień albo dwa…
  • Strzelec84 -

Replied to the thread 7.5.1 Zgłoszone planety na 17.

właśnie jest info że event jest wyłączony z przyczyn technicznych także niech ktoś zamknie temat
  • I am back -

Replied to the thread AmstelL [WINTER] & SharpShadowOfTheFog [WINTER] vs. Kamil ~ 82 877.52%.

Quote from Neferet: “Panowie nie mogą się pokłócić na priv? ” Ten typ czlowieka nawet pod miniSt jaie wstawiam nie potrafi przejsc obojetnie wiec ciezko. Graty raz jeszcze dla Amstella. P.S. Kupie pioniery, hurtowa ilosc :)
  • SowiaK -

Replied to the thread DEFEKT MOTYLA [TIME] vs. darkside [RiO] ~ 40777.8% ... GĘSIOBÓJ.

Porzadne stado na porzadnym graczu, Ladnie trafiles zeczen, sz.p na drob ;). Dark odbudowy choc to maly pikus dla Ciebie.
  • ketraBik -

Czy wiadomo kiedy problem zostanie rozwiązany?
  • Ardnas -

Zapewne przyczyną problemu było to, że jednym momencie były dwa Eventy... na tej samej pozycji i zapewne algorytm "kodu" głupiał mówiąc prostym językiem. Wydaje mi się, że powinna pojawić się jeszcze jedna dodatkowa pozycja czyli 18.
  • Bresia (L) -

Liked Zla Kobieta’s post in the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

Like (Post)
    Quote from Bresia (L): “Nie cierpię yorków:p ani małych ujadających suczek... piesków też.. ” sama osobiście w życiu bym sobie takiego psa nie zafundowała :E ale, że znalazlam takiego szczurka w lesie, to nie zostawie na pastwę losu :D i odziwo wcale nie…
  • buleon -

Liked I am back’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Uudelleen: “A po 3 z tego co widzę najwięcej płaczą Zbieracze że im odkrywcy tak odskoczyli i wogóle, a dla mnie to normalane że powinien być bardziej promowany ten kto gra aktywnie, a nie ten co się zaloguje raz na dzień albo dwa…
  • buleon -

Liked Uudelleen’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Weż pod uwagę jeszcze jedną rzecz. To że odkrywca dostał takie bufa a nie innego było po częsci dobre dla wszystkich grających flotą. Floty rosły nawet u niektórych graczy eko bo zaczęli puszczać ekspy a co za tym idzie pojawiło się dużo…
  • Nuckelavee -

Replied to the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

Może jutro. Gdyby ludzie byli na tyle mili i zostawili ten topic na jakieś 3~4 miesiące do momentu, aż sobie przypomnę, że mam jeszcze do napisania drugi post z rzędu to byłbym niezmiernie wdzięczny.
  • Neferet -

Replied to the thread AmstelL [WINTER] & SharpShadowOfTheFog [WINTER] vs. Kamil ~ 82 877.52%.

Temat przeczyszczony. Panowie nie mogą się pokłócić na priv? ?(
  • pawel1000 -

Replied to the thread Najlepszy gracz uniwersum Kalyke 2020 - Zgłoszenia.

@kielbaska a za co? Zaraz bedzie ze nie ma za dużo ST albo pewnie nie dość że mało to zarówno po jednej jak i drugiej stronie , ale tak naprawde w momencie dużego zniechęcenia do gry to on nas w sojuszu namówił do zmiany sposobu gry , scalił…
  • Kosti90 -

Replied to the thread Najlepszy gracz uniwersum Europa 2020 - Zgłoszenia.

Nominuje Fabiano. Ilosc St o czyms swiadczy
  • pawel1000 -

Liked khz’s post in the thread Najlepszy gracz uniwersum Kalyke 2020 - Zgłoszenia.

Like (Post)
    Marzena / Megan - duża aktywność, bardzo duży zapał do inicjowania kolejnych akcji, większość starć zdecydowanie bardziej wyszukana niż zwykły bfs, efekty było widać choćby w top 10 ACS... paweł1000 - duże zacięcie, masa ładnych…
  • Art -

Replied to the thread Event Specjalne planety w galaktyce 29-31.10.2020.

Z przyczyn technicznych event został wyłączony. Powróci, jak tylko zostanie naprawiony.
  • pawel1000 -

Liked Avicularia’s post in the thread pawel1000 [JEDI] vs. nowynick ~ 16308.9%.

Like (Post)
    No i pięknie Paweł, znowu Jedi po odpowiedniej stronie, dla Ciebie to już raczej farmienia , dlatego czekamy na jakiegoś grubego gooooonga xd
  • Uudelleen -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Weż pod uwagę jeszcze jedną rzecz. To że odkrywca dostał takie bufa a nie innego było po częsci dobre dla wszystkich grających flotą. Floty rosły nawet u niektórych graczy eko bo zaczęli puszczać ekspy a co za tym idzie pojawiło się dużo…
  • bobro -

Jak wszyscy mają turborecki, to kolejny poziom już dużo nie zmienia - raczej jest "kto ma bliżej i leci, ten bierze"
  • Nie(L)ot -

Liked Kurufir’s post in the thread Kurufir [Veto] vs. Jaroslave [Formoza] ~ 2835.55%.

Like (Post)
    Witam Tym razem niecodziennie gdyż ST na planecie :) Zauważyłem lecącą flotę, ponad 40min do doloty, pomyślałem "a, może nie odbierze na czas" no i tak też się stało. Nie wiedziałem co leci w tych transportowcach dlatego mocno niedoszacowany…
  • Ruda -

Raczej uważałabym to za event kto pierwszy ten lepszy ;)