Recent Activities

Liked j0k3’s post in the thread j0k3 [BOBRY] vs. Koka [ZLY SEN] ~ 3138.34%.

Like (Post)
    Wczoraj uciekł, dziś nie uciekł :P :popcorn: Dnia 19-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor j0k3 [BOBRY] ________________________________________________ Okręt wojenny 9.000 Pancernik 9.014

Liked j0k3’s post in the thread j0k3 [BOBRY] vs. SPIUNCY [Red Moon] ~ 2379.82%.

Like (Post)
    :popcorn: Dnia 19-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor j0k3 [BOBRY] ________________________________________________ Pancernik 9.003 _________________________________________ Obrońca SPIUNCY [Red Moon]
  • j0k3 -

Liked bocieek’s post in the thread j0k3 [BOBRY] vs. Koka [ZLY SEN] ~ 3138.34%.

Like (Post)
    Graty :) palimy i bawimy się dalej :)
  • sheaker -

Posted the thread Hellmond [N-D] vs. Parszywa 7 - 11816 %.

Thread
    Serdecznie dziękuję wszystkim uczestniczącym w mojej odbudowie, pozdrawiam Sojek i znajomych. Obrońcy SzO ! Dnia 19-06-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hellmond [N-D] ________________________________________________ Okręt
  • j0k3 -

Posted the thread j0k3 [BOBRY] vs. SPIUNCY [Red Moon] ~ 2379.82%.

Thread
    :popcorn: Dnia 19-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor j0k3 [BOBRY] ________________________________________________ Pancernik 9.003 _________________________________________ Obrońca SPIUNCY [Red Moon]
  • Madedrin -

Liked Shade’s post in the thread #66 Shade [Sprite] vs. buleon [Minionki] ~ 3163.57%.

Like (Post)
    Pozdrawiam Sprite i Znajomych, a w szczególności zlotowiczów :>
    Dnia 18-06-2019 03:30:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Shade [Sprite] ________________________________________________ Okręt wojenny 55.000 Pancernik 100.000
  • bocieek -

Replied to the thread j0k3 [BOBRY] vs. Koka [ZLY SEN] ~ 3138.34%.

• j0k3 -

Liked WWL’s post in the thread j0k3 [BOBRY] vs. Koka [ZLY SEN] ~ 3138.34%.

Like (Post)
    Szkoda sojusznika :(. Jeśli będzie chciał sojusz pomoże.
  • Bladeripper Returns -

Replied to the thread Eventy.

Quote from Undisputed: “Czyli wygląda na to, że +25% antymaterii jest około 10 dnia każdego miesiąca. ” Jak nic żebyś po wypłacie mógł wydać więcej. :D
  • WWL -

Replied to the thread j0k3 [BOBRY] vs. Koka [ZLY SEN] ~ 3138.34%.

Szkoda sojusznika :(. Jeśli będzie chciał sojusz pomoże.
  • kruszynka -

Replied to the thread Rozwiązane Ban.

Quote from PDW: “Czy można legalnie się pushować grając na dwóch kontach i wysyłać na słabsze konto surowce? ” Nie. Zgodnie z Zasadami Gry jeden gracz może posiadać tylko jedno konto na danym uniwersum. Jeżeli podejrzewasz, że jakiś…
  • j0k3 -

Posted the thread j0k3 [BOBRY] vs. Koka [ZLY SEN] ~ 3138.34%.

Thread
    Wczoraj uciekł, dziś nie uciekł :P :popcorn: Dnia 19-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor j0k3 [BOBRY] ________________________________________________ Okręt wojenny 9.000 Pancernik 9.014
  • kruszynka -

Replied to the thread MOD Pluszaczek Zaqes :).

Quote from Zaqes: “KRUSZKA! Moja ROPUSZKA! Nie widziałem tej wiadomości! I forum mnie okłamało i pokazywało moją odpowiedź jako ostatnią! Wybaczysz mi kiedyś? ;( ” Taa jasnee..przyznaj się, że wziąłeś mnie na przeczekanie :P Brutal! :( Czy u Ciebie jest też…
  • Bladeripper Returns -

Posted the thread Kupię deuter: Kupię deuter za kryształ ewentualnie za mixa.

Thread
    Kupię deuter duże ilości za kryształ ewentualnie mix. Przeliczniki do dogadania. Kontak pw w grze Thanos.
  • kruszynka -

Replied to the thread SGO kruszynka.

Quote from Dawid: “Dlaczego Zaginiony? Wiesz że mam urlop :D Doskwiera Ci upał? Taaa urlop..to raczej jak emerytura wygląda :( Doskwiera i to bardzo! A i muszę powtórzyć pytanie, bo nie odpowiedziałaś :D pff! Jak bardzo za mną tęsknisz? Tak w skali od 9 do…
  • kruszynka -

Replied to the thread Lobby nie działa!.

Posty nie na temat zostały usunięte. Proszę nie zaśmiecać tematu, który dla większości graczy jest bardzo ważny.
  • alienos18 -

Liked zefir’s post in the thread zefir [UNITED] vs. jacek0007 [PZT] ~ 3388.17%.

Like (Post)
    Stało sobie. Ot i tyle. Z braku odpowiedniej ilości LM, dodatkową osłonę zapewniły transportery. Obrońcy życzę szybkiej odbudowy. Pozdrowienia dla Dagusi, Selenki, Xtro, Vassago, alienosa18 oraz wszystkich członków United. Podkładzik do…
  • kruszynka -

Replied to the thread Backup ataku.

Jeżeli ktokolwiek ucierpiał w wyniku wczorajszych prac na uniwersum (zawrócone floty, niemożliwość zalogowania się etc.) proszę o wysłanie stosowanego ticketu przez system Support wraz z załączonym kodem API. Każdy przypadek zostanie…
  • kruszynka -

Replied to the thread Flota sama wrocila?.

Jeżeli ktokolwiek ucierpiał w wyniku wczorajszych prac na uniwersum (zawrócone floty, niemożliwość zalogowania się etc.) proszę o wysłanie stosowanego ticketu przez system Support wraz z załączonym kodem API. Każdy przypadek zostanie…