Recent Activities

• Art -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Niestety tylko jedna poprawka będzie dotycząca parowania ofert o wyższej wartości z niższą. Reszta poprawek została niestety przesunięta do pełnej wersji 7.2 (czyli jutro koniec z poprawkowymi wersjami rc)
  • Poka_Bydlaka -

• Poka_Bydlaka -

Replied to the thread Discord unban.

Bylem, nic ciekawego się nie dzieje. Temat załatwiony, więc można zamknąć.
  • Art -

Wersja rc22 jutro ok. 10 czekam na listę zmian. O podniesienie limitu surowców zapytam przy okazji. Edit: limit zostanie przywrócony do poprzedniej wartości zapewne także jutro.
  • lord*sith -

Replied to the thread Tereth [RONIN] vs. tomek0210 [DeJa] ~ 1263.99%.

Nokaut xdxdxd W imieniu falangamasterów i sojuszu dzięki za pozdrowienia ;) szybkiego przetopu. Widzę, że mamy w soju specjalizacje xd - moonmasterzy (to ja!), falangamasterzy (Edek i Uszaty) xd CDN pzdr ls
  • Adam525 -

Liked panpiwek1234’s post in the thread OddamKunto [Gumisie] vs. ulrich von jungingen [SfD] ~ 5560.06%.

Like (Post)
    Witam, Zauważone przez przypadek. Zawsze była tutaj posucha, tym bardziej zaskoczenie bo wcześniej tego nie widziałem. Przypuszczam, że obrońca uciekł z innego us i zapomniał o flocie. Pozdrowienia dla Gumisiów i disco i funclubu Adasia. EDIT: Dzięki
  • Adam525 -

Liked p_u_r_e_p_l’s post in the thread OddamKunto [Gumisie] vs. Purepl [Shin] ~ 3180.47% Obrona #1 :).

Like (Post)
    3180,47% wliczając Rozpruwacze Co tu dużo mówić od początku byłem na komputerze fakt że atakujący sprawdzał, opóźnił ale efekt jak widać trochę zlomu po jego stronie a niech będzie :) dla mnie 80kk zysku + 15kk z doku to 95kk do przodu + frajda :D
  • Kapitan bomba -

Posted the thread Kapitan Bomba [P-16] vs. girnek [AGH] ~ 1368.42%.

Thread
    Niestety moje rekiny nie zdążyły dolecieć i nie miałem innej floty pod reką :( Ale już dzisiaj robię spawa z w reckach na szalone 1.9TDI :D
    Dnia 20-01-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kapitan Bomba [P-16]
  • Kapitan bomba -

Posted the thread Kapitan Bomba [P-16] vs. girnek [AGH] ~ 1368.42%.

Thread
    Niestety moje rekiny nie zdążyły dolecieć i nie miałem innej floty pod reką :( Ale już dzisiaj robię spawa z w reckach na szalone 1.9TDI :D
    Dnia 20-01-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kapitan Bomba [P-16]
  • hardy1 -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Będzie w lutym, bo co 2 miesiące uruchamiają nowe uni
  • KapitnChorazyTorpeda -

Replied to the thread Shimano [RONIN] vs. Kuniec ~ 8331.65%.

Wbijaj szybko te 25kk punktów, bo ekspedycje trzeba ulepszyć. :)
  • Art1` -

Quote from 19dawid45: “to pewnie jeszcze bardziej osłabią odkrywcę po aktualizacji:) podbudują generała podbudują zbieracza i ludzie zaś za anty zmienią klasy czysty biznes ” przeciez jedyne co znerfili w wersji 7 to generala a zboostowali…
  • Imm -

Posted the thread Wariat [VEN] vs. centurion [CKY] ~ 3222%.

Thread
    Dnia 20-01-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Wariat [VEN] ________________________________________________ Pancernik 40.000 _________________________________________ Obrońca centurion [CKY]
  • Imm -

Posted the thread Wariat [VEN] vs. gremlin [LAX] ~ 1106.72%.

Thread
    Dnia 20-01-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Wariat [VEN] ________________________________________________ Niszczyciel 116.295 Bombowiec 8.976 _________________________________________ Obrońca gremlin [LAX]
  • Masz jakis moj kompleks sandacz? :P nie gram tu od miesiaca jakos takze odbij- blad falangi wam służy, bawcie sie póki nie naprawia Ps. Nigdy sie nie pushowalem- slalem sure z wyzej usytuowanych kont a to wedlug zasad nie jest push i sie z tym nie…
  • Imm -

Posted the thread Wariat [VEN] vs. Piotrula [EVOLUCJA] ~ 1454.6%.

Thread
    Dnia 20-01-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Wariat [VEN] ________________________________________________ Niszczyciel 40.000 _________________________________________ Obrońca Piotrula [EVOLUCJA]
  • Art1` -

Liked Leonidas’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Jakieś sprawozdanie z prowadzonych aktualnie prac nad poprawkami ? Co z falangą po niszczeniu moona ? Jaki oni pomysł na to mają ? Ludzie co grają flotą z tego żyją. Co z limitem na rynku ? Co ze spalaniem recyklerów dla Generała ? Wybór…
  • mozes -

Replied to the thread Celestial General [AVALON] vs. Miras85 [ARMADA] ~ 24849.72%.

Gratulacje piękny ST wyszło, zysk jeszcze lepszy a wszystko to Ku chwale Avalonu
  • Jimmy -

Liked Bad.Whisky’s post in the thread Whisky & pl1 [IRA] vs. pawelos [PACZKA] ~ 105850.5%.

Like (Post)
    0006EWV188GNXOOB-O0.gif KUPIMY DEXXX Adaś dzieki za towarzystwo - cmok cmok Pozdrawiam sojusz IRA ,dostawcow dexu oraz Pana X pawelos :gszo: od @pl1 dzieki za lot bejbe no i dzieki pewnemu Panu za pomoc bo bez niego bylo by psinco .pozdro dla soja
  • Art1` -

Replied to the thread 7.1.0-rc20 odkrywca zbiera w ekspach duzo duzo wiecej, a nie 3% wiecej.

Quote from Renegat: “Quote from Art1`: “Quote from Das140: “@Art1` Bonus od pełzaczy jest zależny od eko, bo wydobycie kopalni jest zależne od eko :quasi: Powtórzę, to nie jest bug. To że źle zrozumiałeś komunikaty od GF (nie dziwię się) to twoja…