Recent Activities

• justvroum -

Liked Das140’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    @Elkanen Albo trolujesz, albo grasz eko nie wiedząc jak się gra eko, w obu przypadkach to nie jest temat przeznaczony do tej dyskusji :)
  • Zooombi -

Replied to the thread dziuniek [KOMORNIC] vs. ZUL [UNITED] ~ 7677.75%.

• Zooombi -

Liked dziuniek1’s post in the thread dziuniek [KOMORNIC] vs. ZUL [UNITED] ~ 7677.75%.

Like (Post)
    Dla ;) :P szajki
    Dnia 21-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor dziuniek [KOMORNIC] ________________________________________________ Okręt wojenny 230.000 _________________________________________ Obrońca ZUL [UNITED]
  • nomada -

Liked Scofield u9’s post in the thread #129 Scofield [Sprite] vs. Laubba ~ 3304.95%.

Like (Post)
    #129 Pozdrawiam Sprite i znajomych.
    Dnia 22-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Krążownik 33.333 _________________________________________ Obrońca
  • nomada -

Liked Scofield u9’s post in the thread #130 Scofield [Sprite] vs. eMZet87 [AHX] ~ 3092.93%.

Like (Post)
    #130 Pozdrawiam Sprite i znajomych.
    Dnia 22-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca
  • Hermes -

Replied to the thread Quiz :: Zagadki Tolkienowskie ::.

DeA... Brzmi włosko. Marka reklamująca się dawniej dość często w polskiej telewizji; wydająca wiele różnych serii modelarskich.
  • buleon -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from Elkanen: “I co mi po grze zgodnie z amortyzacja skoro amortyzacja wskaze mi budowac krysztal a taniej bede mial wybudowac dex, ktory pozniej sobie wymienie na kris i na jedno wyjdzie ” Nie na jedno. W danej jednostce czasu wyprodukujesz…
  • FlyMeToTheMoon -

Gdybym przy budowie eko patrzył na amortyzację to przestałbym budować na 32/30/29 :D Wszystko kalkulujecie tylko. Ja nie patrze na algorytmy, tylko lubie miec duzo kryszalu, to zawsze ide krysztal rowno z metalem i dzieki temu bez handlarza jestem w…
  • FlyMeToTheMoon -

Liked Elkanen’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    @buleon ladnie wszystko rozpisane ale jest jedno "ale". Gram po swojemu bo nie jestem typowym gornikiem a raczej farmerem. Nie interesuje mnie wiec po jakim czasie zwroci mi sie kopalnia bo i tak bym musial czekac na zwrot kosztow miesiacami by to odczuc…
  • FlyMeToTheMoon -

Liked Elkanen’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Kolejny poziom plazmy daje niewiele w porownaniu do tego co daje kolejny poziom kopalni plus dopalacze i sura z idlerow :P Quote from Das140: “A na jakiej zasadzie obliczasz opłacalnosć danej kopalni? Z plazmą jest tak samo. Dzielisz koszta przez…
  • Scofield u9 -

Posted the thread #130 Scofield [Sprite] vs. eMZet87 [AHX] ~ 3092.93%.

Thread
    #130 Pozdrawiam Sprite i znajomych.
    Dnia 22-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca
  • Scofield u9 -

Posted the thread #129 Scofield [Sprite] vs. Laubba ~ 3304.95%.

Thread
    #129 Pozdrawiam Sprite i znajomych.
    Dnia 22-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Krążownik 33.333 _________________________________________ Obrońca
  • ciap -

Quote from Elkanen: “No w koncu, doszlismy chyba do porozumienia zatem im wiecej sury wydasz na plazme tym mniej sie zwroci? ” Plazma opłaca się tak samo jak kopalnie. Więc jeżeli w pewnym momencie dla Ciebie plazma się nie opłaca to nie…
  • Elkanen -

Quote from ciap: “Już kiedyś pisałam Ci że im więcej punktów to różnica coraz mniejsza. ” No w koncu, doszlismy chyba do porozumienia :) zatem im wiecej sury wydasz na plazme tym mniej sie zwroci? :P
  • ciap -

Quote from Elkanen: “dlaczego mialbym zmieniac swoj sposob gry? ” Czy ktoś Cie zmusza do zmiany systemu? Graj jak chcesz. :fsmile: Quote from Elkanen: “Sprawdz sobie na mmo przyrosty moje wzgledem innych topowych gornikow na Librze. Roznicy wielkiej nie ma a…
  • Raaafff -

Liked podglaznik’s post in the thread podglaznik [EVIL] vs. Make me happy ~ 8901.8%.

Like (Post)
    Pomysł na tego gracza zrodził się wczoraj kiedy to zachowałem się jak totalna lama :) wyskanowałem mu na 3 gali z 80kk floty i poleciałem nie skanując pozostałych planet. Kiedy się zreflektowałem było już za pózno, cała flota stała na innej…
  • cu8e -

Liked zefir’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    @Yuan Jestem dość specyficznym graczem. Nie inwestuję w eko. W ogóle. Gram na uni z eko x7 i już prawie dwa lata mam wyłączone wydobycie na wszystkich koloniach. Serio. Na ostatnich 2 planetach, czyli tych zdobytych za astro 23 oraz 25 nawet nie…
  • Raaafff -

Replied to the thread podglaznik [EVIL] vs. Make me happy ~ 8901.8%.

Już nie przesadzaj z tym pomysłem na tego gracza ^^ w ciagu ostatnich 3 tygodni kilka razy sie zdarzyło ze flota całą noc stała i jakims cudem do rana wytrzymywała :D wczoraj faktycznie zem przysnał ty zes wbil w kimkę i farmingowa flotke zes pociachal…
  • Elkanen -

Quote from ciap: “2017 rok, 2 lata ta sama śpiewka w wykonaniu Trucka. ” Po prostu widze, ze olewajac amortyzacje ide do przodu gdy inni stoja budujac tak jak im system nakazuje wiec dlaczego mialbym zmieniac swoj sposob gry? :) Quote from ciap:…