Recent Activities

• Pit3r -

Posted the thread Sprzedam deuter: Szukam stalego odbiorcy..

Thread
    Tak jak w temacie, szukam stałego odbiorcy paliwa. Przelicznik 2.6/1.6/1 Wysyłka z 6g Nick w grze : Pit3r Pozdrawiam
  • Nicky -

Posted the thread Poke [GRU] & Nicky [GRU] vs. Karminadel [KARTEL] ~ 3213.59%.

Thread
    Witamy :) Danie glowne u Agresora bo wbil na 0 a my na 1s po powrocie flo bo olalismy sprawe ale zly ma dalej problem z reckami wiec zamiast rozbijac sie na 40k% mamy 3k z cala flota i tym samym zyskiem :) Pozdro :) unknown.png Dnia 26-01-2020 --:--:--
  • Shimano -

Liked ---Webber---’s post in the thread Shimano [RONIN] vs. Ecc0 [RMN] ~ 10510.61%.

Like (Post)
    hahahaha, to sobie polatał... :D graty :D
  • ---Webber--- -

Replied to the thread Shimano [RONIN] vs. Ecc0 [RMN] ~ 10510.61%.

hahahaha, to sobie polatał... :D graty :D
  • pl1 -

Replied to the thread 7.1.0-rc20 odkrywca zbiera w ekspach duzo duzo wiecej, a nie 3% wiecej.

@Art odniesiesz sie do zapytania: 1. dlaczego event niekorzysty zawsze - typu piraci i obcy stal sie nagle bardzo intratny? czy takie bylo zamierzenie gfu zeby z piratow i obcych zrobic dochod? nie sadzisz ze powinnismy zostac o tym poinfrmowani? moze…
  • pl1 -

Replied to the thread Whisky & pl1 [IRA] vs. pawelos [PACZKA] ~ 105850.5%.

terry :) haha :) co Ty mi tu piszesz. 1. To my cie zelzomowalismy konkretnie artek ze mna 2. to my Cie przyjelismy do zs i tu byla akurat moja zasluga ( bo chcialem zebys mial fajnie(a nikt nie chcial cie przyjac tylko cie dobic i spalic) - bo w koncu…
  • pl1 -

Replied to the thread 7.1.0-rc20 czy GF wie ze odkrywca jest OP? czy team o tym wie? czy gracze o tym wiedza?.

@KAyto chyba nie zrozumiales co jest pisane w tym temacie : chlopek chcial zeby art przekazal do gf info o tym co sie wyprawia i tyle . i czy takie jest zamierzenie . mnie rowniez ciekawi to czy takie ma byc zamierzenie ze z niekorzystnego eventu robi…
  • pl1 -

Replied to the thread 7.1.0-rc20 Zgłoszone Błędy związane z falangą.

art mozesz to potwierdzic poprzez zaangazowanie waszych ludzi z gfu:) teamu i wogole ;) ? bo nie chce mi sie testowac waszych nowosci . wiec jak mozesz napisiz TAK WSZYSTKO DZIALA - nie zwlekaj . a i editi: szacun dla ludzi ktorzy testuja i robia to dla…
  • pl1 -

Replied to the thread Więcej informacji Brak Pól wrakowych dla klasy Generał.

po co ci cokowliek pokazywac na przykadzie jak i tak tego nie zrozumiesz @Art i tu Cie ladnie prosze podaj mi wzor na przeliczenie pola wrakowego powstalego przy ataku. innymi slowy jakie warunki musza byc spelnione zeby takie wydarzenie mialo miejsce…
  • pl1 -

Liked ANOMALIA’s post in the thread Zero skila + 1000 GS-ów = urlop.

Like (Post)
    Witam, na początku pozdrawiam starych znajomych z uni Eridanus o ile są tu jeszcze jacyś :) Od jakiegos czasu wrocilam do gry razem ze swoim facetem po bardzo dlugim urlopie i wlasnym oczom nie wierze co tu sie odpiernicza, flociarze o ile mozna ich tak…
  • pl1 -

Replied to the thread Kupię deuter: Whisky & pl1 - Kupia DEXX.

kupimy dex bo uzyjemy go na loty i budowe statkow a nie na wymiane handlarzem . sprzedajesz nam dex - to czujesz sie bezpieczny @ale cios sprzedaj nama dex zagwarantujemy bezpieczenstwo waszego sojuszu , pomysl o tym graczu
  • Kamikazze_ -

Liked Zooombi’s post in the thread koparka [KOMORNIC] vs. Bielin90 [AVALON] ~ 8644.1%.

Like (Post)
    :top1: Pozdro sojusz
    WGkmPcL.jpg Agresor koparka [KOMORNIC] ________________________________________________ Krążownik 100.000 _________________________________________ Obrońca Bielin90 [AVALON] ________________________________________________ Mały
  • pl1 -

Replied to the thread Zero skila + 1000 GS-ów = urlop.

dokladnie tak jak ta Pani mowi takie wlasnie hamy niszcza eko i wydobycie na uni ! mysla ze niewiadomo co i nie postawia sie na lepszych od siebie a juz napewno ich nie zaatakuja hamstwo i wogole jak tak mozna to ja tez wogole nie rozumiem zaatakowac…
  • no i elegancko moje cele sciagasz no ale ja juz nie gram juz tutaj,,,,, :D
  • Zapalsky -

Posted the thread Zapalskyy [B-S] vs. Czarownica [G-Z] ~ 9062.87%.

Thread
    Dnia 26-01-2020 04:13:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zapalskyy [B-S] ________________________________________________ Pancernik 400.000 _________________________________________ Obrońca Czarownica [G-Z]
  • bagins102 -

Replied to the thread A Hollus Nie Odda [CannaTM] vs. Ojciecmateusz [NFZ] ~ 1640.64%.

no i elegancko moje cele sciagasz no ale ja juz nie gram juz tutaj,,,,, :D
  • Shimano -

Posted the thread Shimano [RONIN] vs. Ecc0 [RMN] ~ 10510.61%.

Thread
    Dnia 26-01-2020 03:36:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Shimano [RONIN] ________________________________________________ Pancernik 70.000 _________________________________________ Obrońca Ecc0 [RMN]
  • Dnia 26-01-2020 03:13:23 następujące floty spotkały się w walce: Agresor A Hollus Nie Odda [CannaTM] ________________________________________________ Okręt wojenny 10.000 _________________________________________ Obrońca Ojciecmateusz [NFZ]
  • PDW -

Liked smitty1’s post in the thread Puchatek [S-R] vs. PoCoMiFlota [LHiP] ~ 8467.55%.

Like (Post)
    Gratuluję, niestety zachlałem ryja wczoraj :D
  • Ice_ -

Replied to the thread Dyskusje S&D Universum Xanthus Edycja 2 [27.01.2020-27.02.2020].

Kurłaaaaaaaaa i ja! Czy kurła to przekleństwo? Ice Sprite [Sprite] Jednostki 275906 259.650 Lekki myśliwiec 73 Ciężki myśliwiec 2.321 Krążownik 13.811 Pancernik 2 Niszczyciel 49 Gwiazda Śmierci Czytałem gdzieś tam wcześniej, że fajnie…