Recent Activities

• Gekonek097 -

Replied to the thread Gonzo [T R] vs. Kapitan Gadriel [ASW] ~ 7455.69%.

Piekna akcja :o Obrońca na bieżąco mówił mi co sie dzieje od zniszczenia księżyca szkoda ze nie miałem jak pomoc ;/ Gratulacje! SZO dla obroncy!
  • Sobieski -

Liked FlyMeToTheMoon’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Chyba ktoś się w głowę uderzył... Na nowych uniach sobie usuwajcie handlarza, bo to gracze przy rejestracji decydują gdzie tworzą konto, ale na istniejących dajcie sobie siana. Mam budowac setki tysiecy transporterow wiecej na zalegajacy dex,…
  • ...limfa... -

Replied to the thread Dris [SKB] vs. kolarz [EME] ~ 566.32% gwiazdki z nieba.

prawie jak kazikowe 12 groszy :) 1 gęsik dla limfy! :)
  • Lord Maul -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Wszyscy na forum zawsze jechali po GF, że dla nich liczy się tylko kasa, a tu proszę taki zonk :D . Oczywiście zgadzam się, że likwidowanie handlarza na starych uni jest bez sensu, ale brak handlarza na nowych uni to bajka. Nie będzie już graczy z…
  • Szef325 -

Wrote a comment on Art’s wall.

Wall Comment
    Gdzie mozna glosowac ws. tego handlarza na serverach Fuzyjnych ? Bo komunikat jest a nie moge znalesc linku nigdzie do tego
  • FlyMeToTheMoon -

Liked Wodzirej’s post in the thread kemoT [Eko] & Analkin [Eko] vs. Wodzirej [EVIL] ~ 16597.71%.

Like (Post)
    Raz na wozie raz pod wozem albo nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Chociaż co za wilk jak od czasu do czasu puści lamy na idlaki w stylu Artha. A flota jedynie służyła do zasłony, co by tak łatwo nie ściągnęli. Fakt, że myślałem o jej…
  • FlyMeToTheMoon -

Liked kemoT’s post in the thread kemoT [Eko] & Analkin [Eko] vs. Wodzirej [EVIL] ~ 16597.71%.

Like (Post)
    Na początku pozdrowienia dla górników/górniczki z soja Eko oraz gratulacje dla Analkina, że po długim urlopie wrócił z wielkim hukiem i niebANALnie zapisał się na kartach historii tego uni.
    Krótka historia: Moja pierworodna właśnie poszła w krótką
  • Zla Kobieta -

Replied to the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

Masakra :/ tak jak w Holandii, wejsc do lasu nawet nie mozna
  • Aniolek -

Liked Beny8884’s post in the thread Benencjusz [NFZ] vs. Antywirus [MND] ~ 1280.99%.

Like (Post)
    Skan i lot Pozdro dla NFZ :)
    Dnia 19-09-2019 23:18:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Benencjusz [NFZ] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca Antywirus [
  • Aniolek -

Replied to the thread Benencjusz [NFZ] vs. Antywirus [MND] ~ 1280.99%.

Czyli wczoraj byl Twoj Hat Tric. Prawie czyscioch- obroncy odbudowy bo dobra z niego farma:)
  • @Piciu -

Liked Starrk’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    @zefir błędne rozumowanie. Rozumiem, że opisujesz sytuację, gdyby nie było handlarza. Pozwól, że poprawię: Quote: “Jaka jest szansa, ze znajdę od ręki partnerów handlowych zdolnych mi sprzedać, na już, ponad 9 miliardów kryształu? ” Mało z was…
  • @Piciu -

Liked zefir’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Przypuśćmy, że jakieś 2 miesiące wcześniej schowałem w laboratorium 16 miliardów metalu, uruchamiając 25 poziom opancerzenia. Przez te 2 miesiące uzbierałem 5 miliardów deuteru, potrzebne mi do przełączenia się na astro 26. Teraz muszę…
  • Aniolek -

Replied to the thread Benencjusz [NFZ] vs. Domson23 [SWISTAKI] ~ 12548.14%.

Brawo Beny zlom piekny, obroncy co tylko chce- zreszta nie bo to Futrzak - wiec tylko odbudowy. Pozdrawiam Swiastaki i ponawiam apel o niedokarmianie- Swistak przekarmiony staje sie ociezaly i jest latwa zdobycza. prnt.sc/p901v6
  • FlyMeToTheMoon -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Chyba ktoś się w głowę uderzył... Na nowych uniach sobie usuwajcie handlarza, bo to gracze przy rejestracji decydują gdzie tworzą konto, ale na istniejących dajcie sobie siana. Mam budowac setki tysiecy transporterow wiecej na zalegajacy dex,…
  • FlyMeToTheMoon -

Liked Mirmir’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Kasacja handlarza Absolutnie nie ,zwłaszcza na starszych uniach.Wprawdzie nie do końca wiemy na jakiej zasadzie działałby rynek ,ale moim zdaniem nie ma szans na upłynnienie nadwyżki deuteru jaka pojawiłaby się na rynku.Druga sprawa to rację ma…
  • pit -

Replied to the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

za zbieranie grzybów wysoki mondat grozi. Ot co jaki kraj taki obyczaj :)
  • ...limfa... -

Posted the thread #41 Na Pohybel [SKB] vs. Emperor Danielo [Br Deu] ~ 702.5%.

Thread
    Piątek obrodził brakiem fsów. I myśliwymi tez, bo na 3g leciałem na 2 cele które ktoś inny strzelił :D Pozdro dla SKB i znajomych :)
    Dnia 21-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Na Pohybel [SKB]
  • nowynick -

Replied to the thread Demon [AoD] & Eol [Feniks] vs. Flesh [PT-EWIL] ~ 933.75%.

Dobrze że ktoś tu jeszcze wykreca lepsze procenty oprócz yankesa i yinyanga, zaczynało wiać nudą ;) Graty upolowania, ACSik zawsze spoko :thumbup:
  • Yin Yang -

Posted the thread # 51 Yin-Yang [BMF] vs. Vice Probe [R2D] ~ 716.96%.

Thread
    Dnia 21-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yin-Yang [BMF] ________________________________________________ Pancernik 4.199 _________________________________________ Obrońca Vice Probe [R2D]
  • Capitan Cupid -

Replied to the thread giker oddam [T R] vs. Vendetta [Zubr] ~ 1549.13%.

Vendetta standardowo musi tu goscić ,inaczej by chodzil chory xdd SzO abys mógl jeszcze tu zawitac mordo ;p P.S moze lepiej w warcaby ziomus ? :>