Recent Activities

• Ergon -

Replied to the thread Fabiano [TYLKO TY] vs. Agresor Zlo [TYLKO MY] ~ 1829.2%.

Quote from --=Cyrax=--: “ooo trol forumowy odbanowany XD tęskniliśmy :popcorn: daj sobie siana bo jak Cie czytam mam wrażenie, że spuszczasz się po ostatniej kropce z ekscytacji :E smutne trochę w sumie ale co tam Twoja sprawa :thumbsup: W odróżnieniu od Ciebie ja…
  • Iron Dragon -

Liked szuumis’s post in the thread szuumis [Sns] vs. Tony_Montana [KILLJOYS] ~ 1845.2%.

Like (Post)
    Tiru riru jeep jak ślepej kurze ziarnko Pozdrawiam sojusz i obrońcę Szo
    Dnia 22-10-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor szuumis [Sns] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 8.588 Ciężki myśliwiec 3.420
  • The Pawelec -

Liked Radim’s post in the thread Zbawiciel [4 X] vs. Radim [P N] & Incoming [P N] ~ 8399.92% Obrona.

Like (Post)
    Nie myślałem, że jeszcze kiedyś zawitam do tego działu po zwycięskiej stronie :) Pozdrawiam całe PN, a w szczególności @Incoming bez którego nie byłoby tego starcia. Obrońcy lizaka. Od Incominga: Pozdrawiam @Genek i sojusz.
    Dnia 22-10-2020 --:--:--
  • Strzelec84 -

Replied to the thread Nalimko [IRA] vs. 19dawid45 [CHAOS_1] ~ 8475.42%.

aż mi się chce napisać coś brzydkiego o obrońcy ;/ graty agresorowi masz dzisiaj dzień
  • Vene -

Replied to the thread jumek1916 [Veto] vs. MeHow98 [BHW] ~ 37378.5%.

no szkoda ze chlopaczyna nie utrzymal sie szkoda floty i surki :(
  • Damaon -

Liked nowynick’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from ^BrzydaI^: “Oczywiscie jestem za, jesli pomysł jest w miare sensowny i logiczny bo wole zmiany ktore porponuja gracze niz te ktore zapewniaja nam niemcy. ” Poniekad ciężko się nie zgodzić, jednak jak sobie przypomnę jakie zmiany…
  • Maczala -

Liked Leman’s post in the thread Leman [WOWWW] vs. Vice Cassini [SUPERMEG] ~ 7069.73%.

Like (Post)
    Szczere SzO ! Nic więcej nie napiszę. Nawet muzyczki nie wrzucę. Dnia 21-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Leman [WOWWW] ________________________________________________ Pancernik 100.000 Sonda szpiegowska 1
  • Maczala -

Liked Leman’s post in the thread Leman [WOWWW] vs. Jarke [NIE] ~ 10083.37%.

Like (Post)
    Puk, puk :) Kolejny dzień pacyfikacji, normalnie jakby S&D było :) Chyba ktoś zapomniał o FSie a w locie jeszcze coś zleciało to musiałem dosyłać recki, nie to żebym narzekał, miła niespodzianka :) SzO i gramy dalej bo to nie całość floty ! Pozdro
  • Maczala -

Liked iN1kacz’s post in the thread kakarotto [SUICIDE] vs. Mokry Krzys [GaU] ~ 51301.14% PB.

Like (Post)
    No cieś :) Udało się trafić coś większego i mnie w końcu, jest to moje pb : D Chcę podziękować @baton(B.u.S) i @Leman za to, że obaj byli chętni i chcieli pomóc z pm dla mnie :) Historia tego ST jest taka, że wyskanowalem Krzysia juz jakis czas temu,
  • khz -

Liked Adam525’s post in the thread Adam vs. To tylko ja [LSBS] ~ 1887.79% ODWET!!!.

Like (Post)
    Jak wszyscy wiemy @showtime to wielka lama i ostatnio wtopił całą flotę..... No także wziąłem dupę w troki i postanowiłem krok po kroczku się mścić za krzywdę, jaką mu wyrządzili ]:-D Teraz tak serio, Obrońcy :gszo: Pozdrowionka dla @DBZ @Zakins @showtime
  • Torquemada -

Replied to the thread Nalimko [IRA] vs. Chiro [WGP1920] ~ 15498.71%.

troche sie tego uzbieralo Nalimko. Gratulacje
  • Nalimko.sk -

Posted the thread Nalimko [IRA] vs. Renter ~ 6426.18%.

Thread
    Dnia 18-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Nalimko [IRA] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Renter
  • Nalimko.sk -

Posted the thread Nalimko [IRA] vs. Chiro [WGP1920] ~ 15498.71%.

Thread
    Dnia 17-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Nalimko [IRA] ________________________________________________ Pancernik 220.000 _________________________________________ Obrońca Chiro [WGP1920]
  • cobrabp -

Replied to the thread zieno [MoP] vs. GUCIO [NES] ~ 24929.18%.

Lecą odsłony lecą a nikt nie skomentuje ;> Znalazłeś, wyliczyłeś, poleciałeś i trafiłeś ;] Osobiście gratuluje zysku i poświęconego czasu na trafiony cel ]:-D Nie wiem czy 4k recków to tak dużo na odbudowe ale obrońca ma dość znośne eko to się szybko…
  • Nalimko.sk -

Posted the thread Nalimko [IRA] vs. Chiro [WGP1920] ~ 5080.34%.

Thread
    Dnia 15-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Nalimko [IRA] ________________________________________________ Pancernik 60.000 _________________________________________ Obrońca Chiro [WGP1920]
  • Torquemada -

Replied to the thread Nalimko [IRA] vs. 19dawid45 [CHAOS_1] ~ 8475.42%.

Gratulacje..... a ... "przeciez doglada swojego podworka"
  • Nalimko.sk -

Posted the thread Nalimko [IRA] vs. 19dawid45 [CHAOS_1] ~ 8475.42%.

Thread
    Dnia 22-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Nalimko [IRA] ________________________________________________ Krążownik 300.000 _________________________________________ Obrońca 19dawid45 [CHAOS_1]
  • Maximus1984 -

Posted the thread #49 MaximusDecMeridius vs. Jezior ~ 1832.75%.

Thread
    Dnia 22-10-2020 13:36:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MaximusDecMeridius ________________________________________________ Okręt wojenny 4.000 Pathfinder 6.000 _________________________________________ Obrońca Jezior
  • zieno -

Posted the thread zieno [MoP] vs. GUCIO [NES] ~ 24929.18%.

Thread
    AVE MoPki :lm: :ow:
    Mogło być bez takich strat ale wyszło jak wyszło. Zysk jest i będzie co przetapiać. Dzięki @Sargezh za pomoc z recami. Obrońca nic nie napisał ale podwędził z 4k recy więc będzie miał na obudowę.
    Dnia 22-10-2020 --:--:-- następujące
  • Bunny -

Replied to the thread #3 [CLAY] Tuco Ramirez vs. Admiral Horizon ~ 1104.34%.

No i graty Rosol :) na osobnych uniach tez sobie radzimy :)