Recent Activities

• Zla Kobieta -

Replied to the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

W kazdym większym sklepie juz tak jest :P zostawione 5 wózków i tylko z wózkiem na sklep mozna wejść :) mnie ciekawi ile starszych osób chodzi do sklepów między 10-12 czy kolejki sa :D BBry :kawa:
  • iN1kacz -

Posted the thread iN1kacz [SUICIDE] vs. Vanityslave [IEA] ~ 2827.36%.

Thread
    Pozdro suicide i buddy :) obroncy jak zwykle zycze odbudowy i moze zeby zaczal korystac z ksiezycow ;) Dnia 02-04-2020 xx.xx.xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor iN1kacz [SUICIDE] ________________________________________________ Okręt
  • ackra -

Replied to the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

Galaktyka dostała się pod panowanie ciemnej strony mocy. Cześć :kawa: Byłem dzisiaj w sklepie od rana, fajnie pilnują ilości wchodzących do Kauflanda. Odliczona ilość wózków przy wejściu i każdy wchodzący musi zabrać wózek. Jak wózki sie…
  • Koloc -

Liked falgor’s post in the thread Uni 68 Rekordy Uniwersum 68.

Like (Post)
    Uzbierało mi się kilka rekordów z ekspedycji, ale jakoś nie mogłem się zebrać, żeby je wstawić. I teraz sprawdzam i widzę, że z 7 zapisanych, aktualne zostały jedynie 3 X( A niektóre (np. znaleziony metal - 92 mln) wydawały mi się nie do pobicia! =O I…
  • Mummel -

Liked Ten Keyra’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Apofis: “Quote from UFS DESTROYER: “Apofisku MI CHODZI O uprzykrzenie przy SCHODZENIU z urlopu, tak żeby pewne czynności były utrudnione. Rozumiesz - PO nie PRZED tak jak z tabletką wczesnoporonną - lepiej zapobiegać niż 'leczyć'…
  • riphagen -

Replied to the thread Raporty S&D Universum Kalyke Edycja 1 [30.03.2020-30.04.2020].

01-04-2020 10:45:39 - Rip [TEMERIA] - 286.34%
    Dnia 01-04-2020 10:45:39 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Rip [DELETE] ________________________________________________ Duży transporter 1 Niszczyciel 16.000 Bombowiec 4.500 Lekki
  • KudlatyJoe -

Liked Haflinger’s post in the thread Haflinger [S T] vs. Erydan ~ 1751.67%.

Like (Post)
    Dnia 01-04-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Haflinger [S T] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.382.438 Okręt wojenny 85.331 _________________________________________ Obrońca Erydan
  • Było to tak, że ostatnio byłem u wróżki i powiedziała mi, że nasz rekruter wraca z bana. Zapytałem ją jak go walnąć, powiedziała, że trzeba ściągnąć moona. Poszperała coś w worku, wyciągnęła kulki i powiedziała, że fs
  • Gonzo -

Liked Bunny’s post in the thread YeahBunny [T R] vs. Ramm [ZAKON] ~ 13444.93%.

Like (Post)
    Kilka razy przpalilem. Troche obserwacji i troche sosu na odbicie po kolejnych dziurach xD
    Pozdro dla TR, Alko z Cosmo - cisnij tam!, Znajomych z Kalyke i Normy :)
    Obronca ladnie pogratulowal, wiec zycze odbudowy. Do rzeczy:
    Dnia 02-04-2020 04:10:20
  • @Ruda wyczyść i dawaj perma temu gościowi dziecinada tyllko bla bla bla juz 2 lata to słyszę jedno i to samo piąte konto na forum zakłada i nonstop flame
  • DawajHaracz -

Posted the thread DawajHaracz [PRUCHNO] vs. Szakul [TEREFERE] ~ 865.57%.

Thread
    Wielkie podziekowania dla @oxy <3 :!: Bez jego natychmiastowej pomocy nie wykluczam, ze obsralbym zbroje, bo ktos (jesli to czytasz to niech Cie jasna cholera :P ) caly czas podbijal mi akty i juz sam do konca nie bylem pewien. Szakulowi zyczylbym szo, ale
  • skar -

Replied to the thread w0jci3ch [NetR] vs. Heniek Kombajnista [CAZADOR] ~ 250.92%.

cazadorki albo siedza na banie albo sa farmiami graty zezlomowania jednego z tych oszustow
  • Fabiano -

Replied to the thread Raporty S&D Universum Europa Edycja 2 [30.03.2020-30.04.2020].

02-04-2020 05:16:07 - Marek Mostowiak [Temeria] - 3224.3%
    Dnia 02-04-2020 05:16:07 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Marek Mostowiak [KOLEDZY] ________________________________________________ Pancernik 40.000
  • Fabiano -

Posted the thread Marek Mostowiak [KOLEDZY] vs. kawa [FedGal] ~ 3224.3%.

Thread
    Dnia 02-04-2020 05:16:07 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Marek Mostowiak [KOLEDZY] ________________________________________________ Pancernik 40.000 _________________________________________ Obrońca kawa [FedGal]
  • Scoorpius -

Posted the thread Barbara Mostowiak [KOLEDZY] vs. Jarush [GRU] ~ 2764.34%.

Thread
    Dnia 02-04-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Barbara Mostowiak [KOLEDZY] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.222.222 Pancernik 11.111 _________________________________________ Obrońca Jarush [
  • Scoorpius -

Replied to the thread Raporty S&D Universum Europa Edycja 2 [30.03.2020-30.04.2020].

02-04-2020 02:17:29 - Barbara Mostowiak [Temeria] - 533.74%
    Dnia 02-04-2020 02:17:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Barbara Mostowiak [KOLEDZY] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 455.555 Pancernik 9.999
  • Bunny -

Posted the thread YeahBunny [T R] vs. Ramm [ZAKON] ~ 13444.93%.

Thread
    Kilka razy przpalilem. Troche obserwacji i troche sosu na odbicie po kolejnych dziurach xD
    Pozdro dla TR, Alko z Cosmo - cisnij tam!, Znajomych z Kalyke i Normy :)
    Obronca ladnie pogratulowal, wiec zycze odbudowy. Do rzeczy:
    Dnia 02-04-2020 04:10:20
  • CzarnyPan -

Replied to the thread Leonidas [NFZ] vs. Rolnik na Dolinie [AFERA] ~ 43278.91%.

Po co ciągle do mnie pijesz w swoich wypowiedziach, widzę tu spory kompleks. Cóż graty, ale dla yary nie dla leonidasa, bo dostać info i polecieć to nie sztuka :P Chociaż dla leonidasa też, przecież jego flota nie była na fs a to już spory sukces bo…
  • 19dawid45 -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Widzę niektórzy tutaj nie potrafią zrozumieć reczy oczywistych w tej grze. Co do UFS możliwości jest kilka -brak możliwości ataku przez kilka h po ściągnięciu urlopu -brak możliwości zapięcia urlopu przez jakiś czas -ograniczenie ilości…
  • kgb sputnik -

Replied to the thread szymon vs. skye ~ 1868.12%.

Graty Szajek , i to są poprawne kordy ataku: 15 pozycja nie 16 :E Mądrego przetopu. Obrońcy spokojnej odbudowy.