Recent Activities

• kasai -

Replied to the thread pl1 [IRA] vs. jarek [OGS] ~ 169430.38%.

Daje agresorowi 4h na wstawienie tych RW. O tyle 'mniej więcej' obrońca się pospieszył z publikacją RW. Po tym czasie tematy zostaną otworzone lub skasowane.
  • Obrońcę obserwowałem i czekałem na przekroczenie 500k pkt (dodatkowo się udało i został bandytą przed planowanym atakiem). Był pewny swojej obrony przez co nigdy nie odbierał swojej floty. Niestety coś poszło źle z obliczeniem i tylko 2/3…
  • mario500v -

Replied to the thread Larken22 [DEMENTOR] vs. Governor Cosmo ~ 815.35% oranie bunkra+2 życzenia.

Aaa taki przedśniadaniowy bunkierek :] Dobre te dwa zbiegi wydarzeń - 500 k pkt i bandyta - wyszło si Senior :) Czy ja dobrze widzę x_x 33 k krążków -_- Graty !
  • kulka10 -

Replied to the thread Kapitan Walek [JAP] vs. SZERSZEN ~ 765.08%.

No to następni znajomi z Mensy. Będzie ciekawie. Gratulacje i przetapiaj :)
  • Z tego co pamiętam ten gostek już tak kiedyś robił, chyba ze 2 razy. Wychodzi na to ze jest to 3 raz. Chwile z nim popisałem i pokazał mi SCR jak pisze do Ciebie jakieś 3 min przed wlotem, właśnie o zawrotke i zaproponował surowce pół na pół :] Ty nie…
  • buleon -

Replied to the thread Porozmawiajmy na temat UniFusion.

Odpowiem, najwyżej ktoś nam tą dyskusję wydzieli do innego tematu. Quote from cokolwiek: “1. Tak. Członkowie teamu (byli, obecni) grają od lat, piszą od lat - i mają najwięcej postów. Tylko popatrz na aktywność OBECNYCH członków teamu w…
  • 19dawid45 -

Co nie zmienia faktu że starcie i tak będzie dodane zapewne./...skoro obrońca raz dodał to doda i 2 raz nie szkoda roboty Supportu ? Często i gęsto na forum są lekko (LEKKO) naginane przepisy więc i w tym wypadku mogą być. Widocznie obrońca…
  • 19dawid45 -

Liked lord*sith’s post in the thread webber vs. klakier [CHAOS] ~ 33960.98%.

Like (Post)
    Gratulacje się należą przede wszystkim naszym nocnym kochankom - 2x L - Leika i Lop, niczym 69 TEAM. Dobra robota. Obrońcy szo. Webb, Ty to jesteś jednak gość. Dech zapiera.
  • dmx -

Replied to the thread #137 Kicki [Mns] vs. Geologist Corona [RDR] ~ 1141.33%.

• Ruda -

No ale z tego co widzę 24h nie minęły w momencie publikacji.
  • 19dawid45 -

Replied to the thread pl1 [IRA] vs. jarek [OGS] ~ 17118.5%.

RW po upływie 24h od starcia ma prawo dodać obrońca/ pokonany . Nie ma tu powodów do usunięcia tego starcia . Regulamin działu Starcia Tytanów jasno o tym mówi. A co do starć są piękne mały nakład sił (oprócz tego z 1.5kk panca )a duży zysk
  • 19dawid45 -

RW po upływie 24h od starcia ma prawo dodać obrońca/ pokonany . Nie ma tu powodów do usunięcia tego starcia . Regulamin działu Starcia Tytanów jasno o tym mówi.Jak kolega wyżej pisze teraz to jedynie dobra wola autora tematu
  • 19dawid45 -

Replied to the thread pl1 [IRA] vs. jarek [OGS] ~ 18601.04%.

RW po upływie 24h od starcia ma prawo dodać obrońca/ pokonany . Nie ma tu powodów do usunięcia tego starcia . Regulamin działu Starcia Tytanów jasno o tym mówi
  • I am back -

Replied to the thread Kamil vs. markus ~ 1839.75% REWANŻ.

imgur.com/cWDXg2f Skoro dla Ciebie tak wyglada raport z ataku na satelity to ciekawy jestem jak swoja flote zbudowales siedzac wiecznie na urlopie 0_o Porownaj sobie ile floty spadlo na podstawce a ile tutaj to Ci wyjdzie skad taka roznica w…
  • nowynick -

24h minęły to obrońca ma prawo jak najbardziej, usunięcie to jedynie jego dobra wola. Niezły procent wyszedł, ilość statków całkiem niezła, graty
  • Bad.Whisky -

Replied to the thread pl1 [IRA] vs. jarek [OGS] ~ 18601.04%.

rw bedzie publikowane przez agresora po rozmowie z supportem . - prosze o usuniecie twgo wątku - dziekujemy