Recent Activities

• Ardnas -

Liked Qwant-holon’s post in the thread Licytator - kto głupszy ten wygrywa.

Like (Post)
    Quote from I am back: “gdzie ktos od razu wbija cene zaporowa i juz kazdy sobie odpuszcza. ” No to znany proceder. To jak granie w Lotto wykupując 13.983.816 różnych kuponów. Jesteś pewny że wygrasz, ale i pewny że wtopiłeś kupę szmalu.
  • Uchiha Itachi -

Posted the thread Uchiha Itachi vs. Lord Ghalagan [HANZA] ~ 25726.67%.

Thread
    Dnia 28-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Uchiha Itachi 9a17ebe6fcc16085503430245a2b3c07.gif ________________________________________________ Lekki myśliwiec 724.500 Ciężki myśliwiec 105.267 Mały transporter 20.000
  • I am back -

Replied to the thread Licytator - kto głupszy ten wygrywa.

Quote from Qwant-holon: “eq0023p.gif ” Prosze po polsku, tak by przy okazji kazdy inny user zrozumial. Quote from Qwant-holon: “Przestań zaśmiecać temat, nic nie wnosisz, PacSzaman już cie podsumował kilka postów wcześniej. ” Rozumiem, ze…
  • Qwant-holon -

Przestań zaśmiecać temat, nic nie wnosisz, PacSzaman już cie podsumował kilka postów wcześniej.
  • I am back -

Quote from Qwant-holon: “przyznaj że czegoś Cie nauczyłem ” Quote from Qwant-holon: “Była już taka propozycja. Quote from Qwant-holon: “Przetargi: ” Zwykłego licytatora nie można zmieniać bo uważam że jest dobry (jedynie czysty…
  • Qwant-holon -

Była już taka propozycja. Quote from Qwant-holon: “Przetargi: ” Zwykłego licytatora nie można zmieniać bo uważam że jest dobry (jedynie czysty egocentryzm). Tylko kosmetyczne poprawki Temat się zaśmiecił, mam nadzieję że @Ruda się tym zajmnie, a kto tu…
  • PacSzaman -

Liked Nonick’s post in the thread Licytator - kto głupszy ten wygrywa.

Like (Post)
    Opcja z tym, żeby inni nie widzieli Twojej licytacji i była ona możliwa raz na pewno ożywiłaby nieco licytatora i zainteresowanie nim. Dałbym od siebie jeszcze może przedmiot niespodziankę. Skrzynka np złota ze znakiem zapytania. I może tam…
  • Nonick -

Opcja z tym, żeby inni nie widzieli Twojej licytacji i była ona możliwa raz na pewno ożywiłaby nieco licytatora i zainteresowanie nim. Dałbym od siebie jeszcze może przedmiot niespodziankę. Skrzynka np złota ze znakiem zapytania. I może tam…
  • Qwant-holon -

Quote from I am back: “Kiedy ktos zasluguje na to, by przyznac mu racje, to nie jest dla mnie ujma na honorze by docenic ” Rzadko spotykane, czasami lepiej przemilczeć, ale co tam, nikt nie widzi, mnie już podsumowałeś Quote from I am back:…
  • I am back -

Quote from PacSzaman: “ehh dobra widze ze z osobą która jest ograniczona umysłowo dłuższa rozmowa nie wyjdzie na dobra tak tak masz racje dzbanie jak zawsze akurat twoją opinie mam głęboko... w sumie jak 90% tutaj obecnych osób na forum nie…
  • PacSzaman -

Quote from I am back: “Quote from PacSzaman: “Gdybym nie napisał czemu tyle zapłaciłem pan kowalski sie dowali o coś napisałem czemu przepłacilem dałem swoje zdanie i pan kowalski teraz wie dlaczego przepłaciłem i może nie będzie miał…
  • I am back -

Quote from PacSzaman: “Gdybym nie napisał czemu tyle zapłaciłem pan kowalski sie dowali o coś napisałem czemu przepłacilem dałem swoje zdanie i pan kowalski teraz wie dlaczego przepłaciłem i może nie będzie miał zbędnych pytań. ” Ale ja…
  • Wicherek -

Liked Kuciapski8’s post in the thread SKUP ZLOMU [S-Z] vs Dystrykt9 [D-9].

Like (Post)
    Patrząc na staty sojów O_O to będzie trzęsienie ziemi na nekkar :D ale niech wygra lepszy :lm:
  • Qwant-holon -

Quote from I am back: “teraz jemu nawrzucajcie, ze mu sie nie oplacalo itp, itd ” I kto tu komu wrzuca? Ja graczy szanuję jeśli ci szanują mnie. Quote from I am back: “Przyznaje, i co wiecej, nawet napisalem, ze musze przyznac racje. (...) Masz…
  • PacSzaman -

Quote from I am back: “Quote from PacSzaman: “to olej temat i tyle ” Hahah dlaczego wiec Ty nie olejesz tematu tylko starasz sie wytlumaczyc swoja postawe? ” Kamil jakoś ci to wytłumaczę Gdybym nie napisał czemu tyle zapłaciłem pan kowalski…
  • I am back -

Quote from PacSzaman: “to olej temat i tyle ” Hahah dlaczego wiec Ty nie olejesz tematu tylko starasz sie wytlumaczyc swoja postawe?
  • PacSzaman -

Liked I am back’s post in the thread Licytator - kto głupszy ten wygrywa.

Like (Post)
    Quote from PacSzaman: “że tak zapytam jaki ci dałem powód? nie pokazuje sie co to nie ja po prostu chcialem sobie kupic to sobie kupilem ” Jeszcze powiesz, ze kupiles z zyskiem i kazdy Ci uwierzy :D Quote from PacSzaman: “nie kupiłem z zyskiem i co…
  • PacSzaman -

Quote from I am back: “Quote from PacSzaman: “że tak zapytam jaki ci dałem powód? nie pokazuje sie co to nie ja po prostu chcialem sobie kupic to sobie kupilem ” Jeszcze powiesz, ze kupiles z zyskiem i kazdy Ci uwierzy :D Quote from PacSzaman: “nie…
  • I am back -

Quote from PacSzaman: “że tak zapytam jaki ci dałem powód? nie pokazuje sie co to nie ja po prostu chcialem sobie kupic to sobie kupilem ” Jeszcze powiesz, ze kupiles z zyskiem i kazdy Ci uwierzy :D Quote from PacSzaman: “nie kupiłem z zyskiem i co…
  • Cayin -

Replied to the thread Mroczny aka Death of Rats vs. ReTsaB [SDRR] ~ 121333.17%.

Tym linkiem z muzyką przypomniałeś mi nieodległe czasy, kiedy dość często jako muzyk, współpracowałem z Orkiestrą Aukso, jak jeszcze pracowałem w zawodzie :) miło sobie przypomnieć :) Graty starcia, jak zwykle na poziomie ;) Pozdro !