Recent Activities

• Aniolek -

Replied to the thread [NFZ] NISZCZYĆ FARMIĆ ZŁOMOWAĆ vs [ZLY SEN] Zly sen.

Jaka wojna szczury opuszczaja tonacy okret. I do wszystkich madrali czy to fair kiedy opuszcza sie sojusz w celu unikniecia starc? Zalamanie reg. Bash przez Luka krytykowaliscie a cwaniactwo sojuszowe juz jest ok? Stawiasz lotke a kolega N00ne ucieka…
  • litek. -

Liked 69DemoN69’s post in the thread DemoN [3 X] vs. daro1408 ~ 2917.65%.

Like (Post)
    Tego lotu nie było w planach ale jak już się nadział a okienko na fs'a było no to cyk dwójeczka :) Obrońca ma mechanika włączonego po ostatnim więc straty minimalne :) Pozdrawiam sojuszników i znajomych :)
    Dnia 29-08-2019 --:--:-- następujące floty
  • Nikon890 -

Posted the thread RaSpuTin [AFERA] vs. AliBaba [GEN] ~ 1736.33%.

Thread
    Dnia 15-09-2019 12:32:02 następujące floty spotkały się w walce: Agresor RaSpuTin [AFERA] ________________________________________________ Okręt wojenny 2.000 Pancernik 3.376 Sonda szpiegowska 4 _________________________________________ Obrońca
  • nowynick -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

To teraz jeszcze zostało Wam utworzenie definicji bunkra w OGame :E
  • RelentlessOne -

Replied to the thread Relentless One [Asheron] vs. pentagon ~ 1409.72%.

jakbys kontrował i leciał i ustrzelil, to byś się puszył że hoho :) a tak to nerd i głowa w piach.. Żenua stary, myślałem że więcej klasy masz :)
  • KokoFenrir -

Liked abecaduo’s post in the thread ST#41 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Vendetta [Zubr] ~ 6183.63% plus bonus.

Like (Post)
    Quote from RelentlessOne: “(...) Swoje odsiedziałem, jestem czysty, a Ty dalej mnie zezlomowales - takie sa fakty. :) (...) ” tutaj juz nigdy nie bedziesz czysty, przykro mi - takie sa fakty :)
  • turysta -

Replied to the thread Relentless One [Asheron] vs. pentagon ~ 1409.72%.

brakuje mi tu na forum discordowej emotki :nerd: idealnie by sie nadala do tej sytuacji XD beka chlopaki beka
  • KokoFenrir -

Liked turysta’s post in the thread ST#41 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Vendetta [Zubr] ~ 6183.63% plus bonus.

Like (Post)
    Quote from RelentlessOne: “ale jak widac nie chce mi sie grac ;) ” wygodne wytlumaczenie XD nam tu mozesz klamac, gorzej jezeli sam juz w to zaczynasz wierzyc :D Quote from RelentlessOne: “I ma flote pare razy mniejsza ” ale przynajmniej uczciwie zbudowana :P
  • Elkanen -

Quote from ciap: “Quote from Elkanen: “@ciap wspomnialem o Tobie bo pisalismy o tym na priv Panowie sie sprzeczaja o wadach i zaletach bunkrow a info o Twoim koncie bylo dobrym przykladem by pokazac, ze i bez wielkich bunkrow mozna cos osiagnac ” Są…
  • turysta -

Liked abecaduo’s post in the thread Relentless One [Asheron] vs. pentagon ~ 1409.72%.

Like (Post)
    Quote from Capitan Cupid: “graty brillu , wlasnie tym starciem udowodniles chlopakom kto ma tu jaja.. lot na planete pod czujnym okiem Tr ,zamiast glupich przepychanek na forum powinny leciec kontry a wiec , Psy szczekaja a karawan jedzie…
  • KokoFenrir -

Liked abecaduo’s post in the thread Relentless One [Asheron] vs. pentagon ~ 1409.72%.

Like (Post)
    Quote from Capitan Cupid: “graty brillu , wlasnie tym starciem udowodniles chlopakom kto ma tu jaja.. lot na planete pod czujnym okiem Tr ,zamiast glupich przepychanek na forum powinny leciec kontry a wiec , Psy szczekaja a karawan jedzie…
  • Elkanen -

Replied to the thread Pan Starrk.

Pytanie bylo konkretne: Quote from LoleXXX: “Btw. A djstres to czyje dawne konto? ” Zamiast wiec konkretnie odpowiedziec sypnelas tylko suchymi statystykami z ktorych nic jednoznacznego nie wynika. A pytanie pozostawilas nadal bez jasnej i rzeczowej…
  • Drakean -

Liked Sora’s post in the thread Enlightenment [PUSH_1] vs. markus38 ~ 1915.77%.

Like (Post)
    Marmolada! Tooo ja poprosze paczke na 5g :D
  • ciap -

Quote from Elkanen: “@ciap wspomnialem o Tobie bo pisalismy o tym na priv Panowie sie sprzeczaja o wadach i zaletach bunkrow a info o Twoim koncie bylo dobrym przykladem by pokazac, ze i bez wielkich bunkrow mozna cos osiagnac ” Są osoby które mają…
  • Elkanen -

@ciap wspomnialem o Tobie bo pisalismy o tym na priv :) Panowie sie sprzeczaja o wadach i zaletach bunkrow a info o Twoim koncie bylo dobrym przykladem by pokazac, ze i bez wielkich bunkrow mozna cos osiagnac :P
  • ciap -

Replied to the thread Pan Starrk.

Quote from Elkanen: “Wiec dlaczego odpowiadasz na pytanie nie znajac odpowiedzi? ” Nie mogę odpowiadać na pytanie nie znając odpowiedzi więc nie odpowiadałam na pytanie. 0_o
  • ciap -

Quote from Elkanen: “A wystarczy robic przeciez dobre fs-y i ich pilnowac i z marna obrona jak np. obrona w postaci 2% wartosci calego konta mozna sie utrzymac. Prawda @ciap? ” Top 20 świata w eko * nick * * sojusz * % punktów w…
  • zielu75 -

Liked f4ust’s post in the thread Pan Starrk.

Like (Post)
    Zaprosiłeś do dyskusji więc wyraziłem swoje zdanie. Jeżeli chciałeś zaprosić tylko tych, co Ci będą przyklaskiwać - to trzeba było ich zaprosić po nickach.
  • Hades -

Posted the thread #37 Hades [Partizan] vs. DuszaCamelot [Bandit] ~ 4417.97%.

Thread
    AVE PARTIZAN :fa:
    Dnia 15-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hades [Partizan] ________________________________________________ Okręt wojenny 30.000 Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca
  • Bunny -

Like (Post)