Recent Activities

• Hollus Grand Master -

Posted the thread Hollus Grand Master [CannaTM] vs. Anivia [PFT] ~ 9884.34%.

Thread
    Obronca pogratulowal i wyrazil checi odbudowy. Wiec szybkiej odbudowy zycze. Akty obronca ma praktycznie non stop. Napisal ze kolega robi i ze bywa w pracy 24-36h. Tym razem akt palil sie rowniez bez przerwy, jednakze jako ze wczoraj wlecialem po 10kk
  • Silwa -

Replied to the thread Quatermain [M-W] vs. Koks [HUS] ~ 902.43%.

Ło proszę.. Nee no panie przecież jak jest na + to się graty należą :thumbsup: Nie wybrzydzaj Uni zaczyna umierać trzeba się cieszyć tym co się ma :thumbup:
  • Silwa -

Liked Xerkses’s post in the thread Xerkses [WRS] vs. Lewers [VDC] ~ 7121.15%.

Like (Post)
    Ciepla kawa po pracy, kilka skanow i tak jakos wskoczylo :D Pozdro dla WRSu, ostatnich wspanialych :P
    Dnia 19-09-2019 15:35:40 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Xerkses [WRS] ________________________________________________ Pancernik
  • Silwa -

Replied to the thread Xerkses [WRS] vs. Lewers [VDC] ~ 7121.15%.

O jej to te uni jeszcze żyje ;) Gratulacje wyhaczenia okazji ;) Aż dziw że coś się tutaj dzieje.
  • LEWERS -

Replied to the thread Xerkses [WRS] vs. Lewers [VDC] ~ 7121.15%.

Graty xerkses, pomogłem sąsiadce robić elektryke i z 30 min zrobiło się 2 godziny. Oczywiście będzie mała zemsta xD. Do to Noe no nie pawiuj tak chłopcze :p.
  • mozes -

Replied to the thread Zmiana parametrów eko.

• mozes -

Replied to the thread Zmiana parametrów eko.

EKO 7x jak najbardziej jestem ZA zwiększeniem, rozrusza to trochę wymarłe uni
  • .Smyk. -

Posted the thread Smyk [TTD] vs. Siwi [9LG] ~ 6988.37% + 1592.25%.

Thread
    Niby mniejsze, a lepsze ;)
    Następujące floty spotkały się w walce: Agresor Smyk [TTD] ________________________________________________ Krążownik 100.000 _________________________________________ Obrońca Siwi [9LG]
  • Bunny -

Replied to the thread ST#43 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Hallo Kitty [TIME] ~ 16859.67%.

Matematyka nie boli. Suma flot Revo, DQ, Twoja, Haflingera, Kurta. Dobitka z innych 5 flot. Biorąc pod uwagę ilość sosu na kulkach i częstotliwość bfsow naszych bardzo realne i zyskowne. Uwalic jedną flotę z zyskiem 10-15kkk i robi się…
  • Darkstar -

Replied to the thread Gonzo [T R] vs. Kapitan Gadriel [ASW] ~ 7455.69%.

Gratz Yeahbunny! Ładną masz flotkę. ....... Gratz Gonzo ;] Top na więcej zabawek. Pozdro!
  • .Smyk. -

Posted the thread Smyk [TTD] vs. mario666 ~ 18857.82%.

Thread
    Skład floty taki a nie inny :P Pozdrawiam sojuszników i Wymiatacza - uciekam Ci :P
    Następujące floty spotkały się w walce: Agresor Smyk [TTD] ________________________________________________ Okręt wojenny 50.000 Pancernik 50.000
  • Darkstar -

Replied to the thread zxvxv vs. Huciap [CannaTM] ~ 3626.98%- Obrona.

Gratz, Szo, ALE każdy może sobie w sima wrzucić, skoro leciał po flotę to i tak by wyszedł na minusie pare kk. Jeżeli surka leżała, to bez ani mt i dt??? :P
  • Revenine -

Liked ciap’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Revenine: “Mnie ciekawi czy wszyscy dostaną te zmiany czy tylko nowe uni, czy gdzieś już zostało to na 100% potwierdzone? ” Wszyscy, to aktualizacja gry :P
  • Hollus Grand Master -

Ten atakier ma w praktyce takie akcje. Graty Huciap :) @edit A moze ktos nas faszeruje specjalnie? haha Kojarze tego goscia z takich akcji, juz kiedys lecial bez sensu na kogos, bez opozniania i do konca .
  • Aniolek -

Quote from Huciap93: “Witam. Moje drugie ST w życiu. Agresor połasił się na stojące na planecie 500 DT i 250 KR, szybki teleport floty, recki wysłane no i złom cały u mnie. ” I po 500DT + 250Kr - wyslal ta flote i to na planete? Dziwne to…
  • dziadek barezi -

Replied to the thread Gonzo [T R] vs. Kapitan Gadriel [ASW] ~ 7455.69%.

i Gonzales dusi :D juz dawno napisalem,ZAMYKAJCIE TO UNI :D Gratulacje i nastepnych. :lm: Dzieki za pamiec :piwko:
  • dziadek barezi -

Liked Gonzo’s post in the thread Gonzo [T R] vs. Kapitan Gadriel [ASW] ~ 7455.69%.

Like (Post)
    odkąd przestalem grac coraz bardziej mi wychodzi. 4ty dzien z rzedu konkret zysk wpadl latwiejszej okazji na poskladanie mnie w calosci niz ten lot predko nie bedzie :P Pozdro disco i @dziadek barezi Obrńca kulturka 100% więc szczere szo!!!
    Dnia
  • RelentlessOne -

Replied to the thread ST#43 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Hallo Kitty [TIME] ~ 16859.67%.

Ta a reszta by siedziała i patrzyła sobie jak złomujących kolegę XD a większość z Was w top10 jajca drugiemu wyliże nawzajem :D popatrz tam w punkty, opozycja w 5 slotów nie kliknie tego :) poza tym opozycji nie ma. I tymi tekstami właśnie się jaracie. No…
  • elBlackened -

Liked Gremlinek.’s post in the thread Marsic [FenikS] vs. Kalli [S P] ~ 2237.39%.

Like (Post)
    Witajcie! Sądząc po dofarmach, to ewidentnie ktoś również leciał na obrońce. Jednak ja byłem szybszy :D Dnia 19-09-2019 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Marsic [FenikS] ________________________________________________
  • Byłem miły, pomagałem słabszym, dawałem wskazówki odnośnie gry co by nie zastanawiali się co się stało i nie zarzucali czarów, oferowałem zajebiste przeliczniki (1:1,8:2,8) a i tak nie ma chętnych na sprzedaż deuteru... zachodziłem w