Recent Activities

• Bunny -

Liked Pradawny’s post in the thread YeahBunny [T R] vs. Vergilius [S T] ~ 3903.94%.

Like (Post)
    Bunny Ty wogole sypiasz??? walisz te steki jak TVP odcinki klanu ]:-D gratuluje kolejnego i dominacji na uni. pozdro...
  • kaczyk -

Liked Wodzirej’s post in the thread kemoT [Eko] & Analkin [Eko] vs. Wodzirej [EVIL] ~ 16597.71%.

Like (Post)
    Raz na wozie raz pod wozem albo nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Chociaż co za wilk jak od czasu do czasu puści lamy na idlaki w stylu Artha. A flota jedynie służyła do zasłony, co by tak łatwo nie ściągnęli. Fakt, że myślałem o jej…
  • ^BrzydaI^ -

Liked Art’s post in the thread Nadchodzi nowe ....

Like (Post)
    Prosimy o uwagę! Czy chcielibyście zadecydować o rozgrywce na serwerze z Handlarzem, czy bez niego? Gdy tylko aktualizacja będzie gotowa, niektóre nowe serwery mogą wystartować bez opcji Handlarza w grze. Na tę chwilę, po wprowadzeniu…
  • Razer -

Liked Art’s post in the thread Nadchodzi nowe ....

Like (Post)
    Prosimy o uwagę! Czy chcielibyście zadecydować o rozgrywce na serwerze z Handlarzem, czy bez niego? Gdy tylko aktualizacja będzie gotowa, niektóre nowe serwery mogą wystartować bez opcji Handlarza w grze. Na tę chwilę, po wprowadzeniu…
  • Buntownik -

Replied to the thread Akcelerator [SWISTAKI] vs. PRZECINAK [PFT] ~ 5888.19%.

Quote from Akcelerator: “każdego zmęczenie w końcu dopada ” święte słowa :) obrońcy Szo bo widać ma zapał do tego :) a dla Ciebie Gratki Ataku tak śledzę co się dzieje na Gali i patrząc cały czas widać ładnie idzie odbudowa całą parą :D ;)
  • Quote from Lucky Gal: “Byłem miły, pomagałem słabszym, dawałem wskazówki odnośnie gry co by nie zastanawiali się co się stało i nie zarzucali czarów, oferowałem zajebiste przeliczniki (1:1,8:2,8) a i tak nie ma chętnych na sprzedaż…
  • pit -

Replied to the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

u mnie jedynie pieczarki i to tylko w supermarkecie
  • dziadek barezi -

Liked xLORD SITHx’s post in the thread ST#43 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Hallo Kitty [TIME] ~ 16859.67%.

Like (Post)
    Miikuu jest bardziej czerwony niż NKWD. Lubuje się w cenzurze i innych formach ucisku. Na próżno te prośby.
  • xLORD SITHx -

Replied to the thread ST#43 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Hallo Kitty [TIME] ~ 16859.67%.

Miikuu jest bardziej czerwony niż NKWD. Lubuje się w cenzurze i innych formach ucisku. Na próżno te prośby.
  • Pradawny -

Replied to the thread YeahBunny [T R] vs. Vergilius [S T] ~ 3903.94%.

Bunny Ty wogole sypiasz??? walisz te steki jak TVP odcinki klanu ]:-D gratuluje kolejnego i dominacji na uni. pozdro...
  • Starrk -

Liked ciap’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    2008 rok: - sprzedam dex za kryształ - mogę jedynie mix - niech będzie, jakie proporcje? - 1kk kryształu na 10kk metalu Moje wspaniałe WR... >_> Dobrze że mam już astro. :fsmile:
  • ciap -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

2008 rok: - sprzedam dex za kryształ - mogę jedynie mix - niech będzie, jakie proporcje? - 1kk kryształu na 10kk metalu Moje wspaniałe WR... >_> Dobrze że mam już astro. :fsmile:
  • zefir -

Liked Mirmir’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Kasacja handlarza Absolutnie nie ,zwłaszcza na starszych uniach.Wprawdzie nie do końca wiemy na jakiej zasadzie działałby rynek ,ale moim zdaniem nie ma szans na upłynnienie nadwyżki deuteru jaka pojawiłaby się na rynku.Druga sprawa to rację ma…
  • Elkanen -

Like (Post)
    Kasacja handlarza Absolutnie nie ,zwłaszcza na starszych uniach.Wprawdzie nie do końca wiemy na jakiej zasadzie działałby rynek ,ale moim zdaniem nie ma szans na upłynnienie nadwyżki deuteru jaka pojawiłaby się na rynku.Druga sprawa to rację ma…
  • Starrk -

Like (Post)
  • Baju -

Like (Post)
  • Mirmir -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

• Baju -

Liked zefir’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Przypuśćmy, że jakieś 2 miesiące wcześniej schowałem w laboratorium 16 miliardów metalu, uruchamiając 25 poziom opancerzenia. Przez te 2 miesiące uzbierałem 5 miliardów deuteru, potrzebne mi do przełączenia się na astro 26. Teraz muszę…
  • RelentlessOne -

Liked turysta’s post in the thread ST#43 ZDOBYWCA [EGZ] vs. Hallo Kitty [TIME] ~ 16859.67%.

Like (Post)
    Quote from Miikuu: “offtop w koszu, proszę się nie sprzeczać w dziale ST ;) ” prosze o zaktualizowanie rankingu top starc fenrir jest ich tylko 5, sa podane w temacie i zajmie to mniej czasu, niz kasacja naszych rozmow
  • Starrk -

Liked zefir’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Przypuśćmy, że jakieś 2 miesiące wcześniej schowałem w laboratorium 16 miliardów metalu, uruchamiając 25 poziom opancerzenia. Przez te 2 miesiące uzbierałem 5 miliardów deuteru, potrzebne mi do przełączenia się na astro 26. Teraz muszę…