Recent Activities

• Capitan Cupid -

Liked Hintes’s post in the thread Pusher Bunny [Magic] vs. głęboka przestrzeń ~ 1802.73%.

Like (Post)
    Jeszcze nadążyła jak już tak poprawiasz :)
  • szturman -

Replied to the thread Zola [B-S] vs. Emperor Octans [MROCZNI] ~ 5182.18%.

• Hintes -

Replied to the thread Pusher Bunny [Magic] vs. głęboka przestrzeń ~ 1802.73%.

Jeszcze nadążyła jak już tak poprawiasz :)
  • Vulcan_ -

Liked Time2Party’s post in the thread Wariat [VEN] vs. August [Z-F] ~ 1407.3%.

Like (Post)
    skoncz sie pushowac na moim multi koncie bo cie zglosze :E jestes bardziej msciwy niz ja :D dobrze ze mikolaj trafil na mnie
  • Hintes -

Liked Gonzo’s post in the thread Pusher Bunny [Magic] vs. głęboka przestrzeń ~ 1802.73%.

Like (Post)
    Quote from Capitan Cupid: “Graty puscher Bunny.!! Szkoda ze nie zdazyliscie z główną floto ale 150kk na drodze nie lerzy ;) Pushuj się dalej i rosnij w siłę aby to topka nie nadarzyła reckow spawac :E ” błagam poczytaj słownik języka polskiego albo…
  • Beljal -

Replied to the thread Nastepcy.

Quote from KrzysDRJ: “Quote from Beljal: “przyrosty to mam ja :) ” napewno znalazles surowce które pokitrali potato i kamikaze ” Szukałem ale nie znalazłem niestety... A te co ja rozeslalem podczas akcji Robin Hood już dawno Indus przemielil i zapomnial
  • Haflinger -

Liked Gonzo’s post in the thread Pusher Bunny [Magic] vs. głęboka przestrzeń ~ 1802.73%.

Like (Post)
    Quote from Capitan Cupid: “Graty puscher Bunny.!! Szkoda ze nie zdazyliscie z główną floto ale 150kk na drodze nie lerzy ;) Pushuj się dalej i rosnij w siłę aby to topka nie nadarzyła reckow spawac :E ” błagam poczytaj słownik języka polskiego albo…
  • Koloc -

Liked zefir’s post in the thread Uni 68 Rekordy Uniwersum 68.

Like (Post)
    zefir [UNITED] odkrywca Znaleźliśmy szczątki armady. Technicy od razu udali się do niemalże nietkniętych statków, starają się je ponownie uruchomić. Następujące statki dołączyły do floty: Sonda szpiegowska: 23495 Duży transporter: 32 Krążownik: 10
  • Koloc -

Replied to the thread Rynek - dyskusje.

Szpiegowanie też uniemożliwia ruchy na rynku
  • sheaker -

Liked Assasin N-D’s post in the thread Raporty S&D Universum Xanthus Edycja 2 [27.01.2020-27.02.2020].

Like (Post)
    29-01-2020 11:42:10 - Assasin [ Bothanie ] - 513.65% (Hidden Content) 29-01-2020 12:37:32 - Assasin [ Bothanie ] - 543% (Hidden Content) 29-01-2020 12:39:30 - Assasin [ Bothanie ] - 582,56% (Hidden Content) 29-01-2020 17:37:59 - Assasin [
  • Dobrygracz -

Replied to the thread 7.1.0-rc20 Zgłoszone Wydobycie deuteru a temperatura.

Trzeba było nie pisać, że wydobywasz więcej niż powinnaś bo jak przez błąd gry tracisz - nie dostajesz rekompensaty, jak przez błąd gry zyskujesz - musisz wszystko zwrócić i jeszcze mogą ci bana przykleić... :E :E :E
  • Beljal -

Liked Kot na Kacu’s post in the thread Nastepcy.

Like (Post)
    Co gdzie jaki Kot?
  • Beljal -

Liked KrzysDRJ’s post in the thread Nastepcy.

Like (Post)
    @Beljal bo ty kotem jestes
  • Beljal -

Liked xfenix’s post in the thread Nastepcy.

Like (Post)
    Quote from Beljal: “przyrosty to mam ja :) ” Znalazłeś źródełko miodziku to i przyrosty masz ;]
  • Beljal -

Like (Post)
    Czarnym :P
  • Beljal -

Like (Post)
    Quote from Beljal: “przyrosty to mam ja :) ” napewno znalazles surowce które pokitrali potato i kamikaze
  • KrzysDRJ -

Quote from Beljal: “przyrosty to mam ja :) ” napewno znalazles surowce które pokitrali potato i kamikaze
  • KrzysDRJ -

• xfenix -

Quote from Beljal: “przyrosty to mam ja :) ” Znalazłeś źródełko miodziku to i przyrosty masz ;]