Recent Activities

• neo24 -

Replied to the thread xxxxx xxx vs. San Rafael [NTW] ~ 3441.14%.

:) Ale niektórzy w nocy z rzadka skanują całe galaktyki . Ja też ale ostatnio mniej xD idlerów żeby nie było.
  • Fabiano -

Posted the thread Fabiano [TYLKO TY] vs. Helix [KARTEL] ~ 3344.78%.

Thread
    Dnia 05-12-2020 12:53:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Fabiano [TYLKO TY] ________________________________________________ Krążownik 44.444 _________________________________________ Obrońca Helix [KARTEL]
  • Ruda -

Replied to the thread OKA - Dyskusje.

Z uwagi na wczorajsze małe zamieszczenie z pytaniami, odpowiedź do pytania 4 pojawi się o 21. Do tego czasu można dodać swoją odpowiedź :)
  • fafik666 -

Replied to the thread Widmo [666] vs. LIVE [ONI] ~ 10389.28%.

tak i ONI to nie ludzie tylko roboty :D :D Jeszcze raz SzO obrońcy
  • Nie(L)ot -

Liked Starrk’s post in the thread jumek1916 [Veto] vs. pedro [AiE] ~ 3386.99% - FARMING + ZBIÓRKA.

Like (Post)
    Grosz do grosza... Niby x1 ale trzaskasz jak na x5 :)
  • Starrk -

Replied to the thread jumek1916 [Veto] vs. pedro [AiE] ~ 3386.99% - FARMING + ZBIÓRKA.

Grosz do grosza... Niby x1 ale trzaskasz jak na x5 :)
  • Starrk -

Liked Nonick’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from Freon: “Widzę że wszyscy w ankietach dajemy ilość gali mniej jak 7 . I tu nasuwa pytanie kto głosuje na te 7 galaktyk ???? ” Bardzo możliwe, że ja. ;) Zawsze, gdy pojawia się ankieta na nowe uni parskam śmiechem i trolluję - głosuję na…
  • ackra -

Tak czy siak zanim zadacie pytanie powinniście się poważnie zastanowić nad tym czy odpowiedź jest oczywista, bo wprowadza się bałagan.
  • Nonick -

@Ruda ja tylko mówię jak będzie - na koniec ktoś się poskarży, pomarudzi itp. Przecież żyjemy w tym samym kraju :) . A dając wszystkim 1 pkt jest rozsądnie i wychodzi się z twarzą. No chyba, że wszyscy "wezwani" odpowiedzą też w nowym. ;) Myślę, że mało…
  • A to nie tak, że piątek, lumpy i tyle w temacie ? :E
  • Ruda -

Rozumiem :P Sprawdzam na bieżąco jak odpowiadacie, na szczęście na razie wszystko ok :P
  • grigor04 -

Replied to the thread Cannabis [NFZ] vs. Shadowman [SWISTAKI] ~ 11427.55%.

Ale Ty jestes nie ogarnięty. Chyba Ci ten alkohol mozg wyżarł. Serio. Co znaczy bycie TOP1 jak nic nie potrafisz zrobic? Twoja strategia to nie robienie niczego. Ja pierdziele. Pojechałeś mi 3 planety. I piszesz ze nie pojedziesz reszty. Zeby Cie…
  • Nie(L)ot -

Posted the thread jumek1916 [Veto] vs. pedro [AiE] ~ 3386.99% - FARMING + ZBIÓRKA.

Thread
    :smiley165: :smiley168: POZDRAWIAM SOJUSZ I ZNAJOMYCH youtube.com/watch?v=e9hPqsJiPXQ
    Dnia 05-12-2020 12:31:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor jumek1916 [Veto] ________________________________________________ Pancernik 100.000 Pathfinder 100.000
  • wampek -

Quote from Ruda: “Właśnie dlatego oznaczyliśmy osoby które odpowiedziały by wiedziały że nastąpiła zmiana :) Skąd wiesz że te osoby odpowiedziały dobrze na skasowane pytanie? :P Jest jeszcze trochę czasu na odpowiedź więc na spokojnie ;) ” Ja teraz…
  • skorek -

Replied to the thread Chiro vs. Imperator KSF [ANS] ~ 4300.29%.

Flotka trochę podrosła, więc chyba pora zainteresować się nią.
  • skorek -

Replied to the thread Szał przyspieszenia.

Najbardziej ten sztab denerwuje. Bo co mi da technokrata jak badania robią się po pół roku i więcej.
  • Ruda -

Właśnie dlatego oznaczyliśmy osoby które odpowiedziały by wiedziały że nastąpiła zmiana :) Skąd wiesz że te osoby odpowiedziały dobrze na skasowane pytanie? :P Jest jeszcze trochę czasu na odpowiedź więc na spokojnie ;)
  • TACO -

Replied to the thread Widmo [666] vs. LIVE [ONI] ~ 10389.28%.

Quote from VukoDrakk: “O kurczę XD ONI w reckach hehe a tacy flociarze sami... chyba tylko skanować umieją ;) Graty starcia, zacny zysk, jest co przetapiać :) ” Dokładnie tak, te wszystkie starcia to sondami zrobiliśmy, takie z nas cieniasy. :(
  • puli -

Liked Riverine’s post in the thread #55 Yodeu [LUMP] vs. sebsko ~ 2213.04%.

Like (Post)
    Ave Lump
    Dnia 05-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yodeu [LUMP] ________________________________________________ Okręt wojenny 59.515 Krążownik 191.339 _________________________________________ Obrońca sebsko
  • puli -

Liked NowyLolek’s post in the thread #56 Yodeu [LUMP] vs. Blues [TEREFERE] ~ 3101.79%.

Like (Post)
    buahahahaha :E Czyżby cała ścisła topka to antygracze? :D