Recent Activities

• abecaduo -

Replied to the thread Frutek24 [ONI] & Light [ONI] vs. Stabi [PIWOSZE] ~ 9542.3% PIWKO DO OBIADU.

Tez wam buziaki wysylal po przepale? :D Graty
  • Apofis -

Replied to the thread Najlepszy gracz uniwersum Nekkar 2020 - Ankieta.

• abecaduo -

Replied to the thread Oddam Konto [ONI] vs. fajnie bylo ~ 19146.74% vel SNDK.

Ja to bym chyba wolal dostac 5 zlomow, pierwszego w zyciu jakiegokolwiek bana, nawet z odsylka, niz kupic okrety XD Gratulacje bitwy, kwintesencja wspolczesnego ogame jakies synchro bylo grane, ze lot spowolniony reaperami? xD Quote from TACO: “To…
  • sir0g -

Liked smoki’s post in the thread Aktualizacja Wyłączenie Rynku 25.11.2020 o godzinie 11:00.

Like (Post)
    Witajcie w środę, 25 listopada o godzinie 11:00, Rynek zostanie dezaktywowany na wszystkich serwerach. Dotyczy to oczywiście serwerów z aktywnym Rynkiem. Wszystkie oferty obecne na Rynku zostaną zwrócone w wiadomości (do wykorzystania w ciągu 7…
  • sir0g -

Liked Art’s post in the thread Aktualizacja Wyłączenie Rynku 25.11.2020 o godzinie 11:00.

Like (Post)
    Dziś, o godzinie 13:00 do gry trafi poprawka 7.5.7-pl2, która umożliwi odbiór surowców/statków ze starszych wiadomości z rynku. Jeśli wiadomość nie zostanie odebrana w ciągu 7 dni od pojawienia się w skrzynce, towary zostaną automatycznie…
  • Apofis -

Replied to the thread Rynek - dyskusje.

Quote from I am back: “en kolega robi co moze aby tylko mnie na forum obsmarowac i wymysla niestworzone rzeczy. Pushe, kupowanie kont etc. Jesli nie zauwazyles tego jeszcze to teraz moze zrozumiesz, ze nie warto wtracac sie miedzy dwie, zwasnione…
  • I am back -

Quote from Apofis: “Ja się odniosłem jedynie do postu kolegi ” Ten kolega robi co moze aby tylko mnie na forum obsmarowac i wymysla niestworzone rzeczy. Pushe, kupowanie kont etc. Jesli nie zauwazyles tego jeszcze to teraz moze zrozumiesz, ze nie…
  • Apofis -

Quote from I am back: “zy naprawde trudno sprawdzic konto zanim sie nasmaruje posta na forum? Podalem nick, pisalem, ze Libra a Wy dalej swoje. Konto aktywne, notujace przyrosty nazywacie idlakiem? ” Ja się odniosłem jedynie do postu kolegi, nie…
  • Selene -

Liked MrocznyZew’s post in the thread Mroczny aka Death of Rats vs. happy [ATLANTIS] ~ 216524.21%.

Like (Post)
    youtube.com/watch?v=d-diB65scQU Mrok do koła kłębi się jak rój Ta gorączka wiecznie trwa A świat płonie - i nie tylko Twój Bo ON do przodu gna.
    Skończył się szczęśliwy los Kiedy słońce pożarł cień Gdzieś głęboko w sercu czułeś że To jest ten ostatni
  • Mati -

Replied to the thread ostatnia litera.

• I am back -

Quote from Apofis: “idlaki się czasami uruchamiają na chwilę a potem znowu nie grają i tak w kółko. Dlaczego? pytaj ludzi, kto wie to jak byś pytał o naturę człowieka, tak niektórzy robią. ” Czy naprawde trudno sprawdzic konto zanim sie…
  • TACO -

Replied to the thread Oddam Konto [ONI] vs. fajnie bylo ~ 19146.74% vel SNDK.

Oddałem konto pierwszej osobie która napisała na sojuszu i to za free, nie tak jak Ty. Ale skoro o hipokryzji mowa... A kto wbił się na podstawkę od zanego na normie i rozbił potem na nim resztę floty, bo "CAZADOR taki fuj, a Lumpy spoko, nie ma…
  • Apofis -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Quote from Nonick: “Rynek można było wykorzystać w jakiś mądry i bezpieczny sposób, bez jego usuwania, np: - możliwość kupna statków klas po z góry ustalonych przez GF cenach - zdefiniowanie na sztywno rynkowego przelicznika surowca i…
  • NowyLolek -

Liked Nonick’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Ten rynek trochę pokazuje jak GF miota się od ściany do ściany moim zdaniem. Najpierw chcieli zrobić grę bardziej interaktywną, ciekawą i dynamiczną. Zamiast to porządnie naprawić (choć końcowo złe już nie było) postanowili wszystko…
  • Apofis -

Replied to the thread Możliwość produkcji wszystkich statków przez wszystkie klasy.

Quote from bobro: “Do tego na ekspedycjach można znaleźć pioniery i rozpruwacze, na pełzacza nie ma szans. Gdyby chociaż była możliwość trafienia pełzacza na ekspedycji i przesyłania go między planetami... ” Tak i co jeszcze Święty…
  • Nonick -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Ten rynek trochę pokazuje jak GF miota się od ściany do ściany moim zdaniem. Najpierw chcieli zrobić grę bardziej interaktywną, ciekawą i dynamiczną. Zamiast to porządnie naprawić (choć końcowo złe już nie było) postanowili wszystko…
  • Apofis -

Quote from I am back: “Pisalem o Hipku. Ciekawe, ze idlak gra na licytacjach ” idlaki się czasami uruchamiają na chwilę a potem znowu nie grają i tak w kółko. Dlaczego? pytaj ludzi, kto wie to jak byś pytał o naturę człowieka, tak niektórzy robią. :D
  • litek. -

Liked Superman’s post in the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

Like (Post)
    Na śniadanie dzisiaj kawa :E :kawa:
  • Aurora Borealis -

Liked El Baaboollo’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Smell my Farts: “zmiany zmiany... kiedy przejdziemy z gry przeglądarkowej na mobilna apke ??? tam to dopiero bedzie GF kosic eurasy i inne dongi, sombrero i tlukana pay to win pelna gemba, kiedy bedzie doplacz do predkosci floty??? kiedy…
  • WITCH KING -.- -

Replied to the thread palecgrzebalec [Konie] vs. metron [KSD] ~ 1889.86%.

St ucieszyło o tyle, że miło się patrzy jak się konie wzajemnie po grzywach głaskają, w każdym ST, w stadzie wzajemnej adoracji;D A że dobry humor jest w cenie to gratulacje się należą;) Miłego przetopu