Recent Activities

• zieno -

Posted the thread zieno [MoP] vs. GUCIO [NES] ~ 24929.18%.

Thread
    AVE MoPki :lm: :ow:
    Mogło być bez takich strat ale wyszło jak wyszło. Zysk jest i będzie co przetapiać. Dzięki @Sargezh za pomoc z recami. Obrońca nic nie napisał ale podwędził z 4k recy więc będzie miał na obudowę.
    Dnia 22-10-2020 --:--:-- następujące
  • Bunny -

Replied to the thread #3 [CLAY] Tuco Ramirez vs. Admiral Horizon ~ 1104.34%.

No i graty Rosol :) na osobnych uniach tez sobie radzimy :)
  • Wisior -

Liked Radim’s post in the thread Zbawiciel [4 X] vs. Radim [P N] & Incoming [P N] ~ 8399.92% Obrona.

Like (Post)
    Nie myślałem, że jeszcze kiedyś zawitam do tego działu po zwycięskiej stronie :) Pozdrawiam całe PN, a w szczególności @Incoming bez którego nie byłoby tego starcia. Obrońcy lizaka. Od Incominga: Pozdrawiam @Genek i sojusz.
    Dnia 22-10-2020 --:--:--
  • Bunny -

Liked abecaduo’s post in the thread #3 [CLAY] Tuco Ramirez vs. Admiral Horizon ~ 1104.34%.

Like (Post)
    iHOLA AMIGOS! kolejny drobniaczek wpadl, tym razem fala reckow pare braklo, bo pol dnia wracaja, zostaly resztki zyletek pozdrowienia dla ekipy [CLAY] i dziadów z Fenrir obroncy szo, luzny gosc, obys sie doczekal moona Dnia 22-10-2020
  • WITCH KING -.- -

Replied to the thread MiniST Sombrero: SOLO - 1% | ACS - 2%.

Witch King [RBN] vs. Likkern [ENTROPIA] ~ 85.8%
    Dnia 17-10-2020 10:24:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Witch King [RBN] ________________________________________________ Okręt wojenny 99 Pancernik 385
  • MagikPFK -

Liked tr3lik’s post in the thread #34 Don Kajlo Krul [WOWWW] vs. Limal [SPE] ~ 7476.36%.

Like (Post)
    W sumie z ręką na sercu missclicka zrobiłem i skanowałem gale za daleko od siebie :D, dlatego lot trwał 1h12m no ale cóż, siadło ;) Kolejne życzenia do kolekcji, padają te gwiazdy i padają.... ;)
    Z setki kumpli zostało tylko paru, Lecz nigdy nie
  • cokolwiek -

Replied to the thread Kto planuje start na Sombrero ???.

Spokojnie, każdy dostanie drugą szansę. Następne uni ma być praktycznie identyczne (jedyna różnica - eko x7, Sombrero ma x8). Tak więc jak nowe wprowadzą to wiele osób spoza top50 tam się przeniesie.
  • WITCH KING -.- -

Replied to the thread MiniST Sombrero: SOLO - 1% | ACS - 2%.

Skoro już się ktoś zaczął dzielić farmingami ;] Witch King [RBN] vs. Likkern [ENTROPIA] ~ 41.37%
    Dnia 15-10-2020 09:32:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Witch King [RBN] ________________________________________________ Okręt wojenny
  • cokolwiek -

Replied to the thread Pytanie do graczy z TOP 200.

Aquarius i Zibal to dwa chyba najbardziej wymarłe uni. 700 kont, max 10 osób aktywnych. Konta top3 stanowią pewnie z 70% pktów całego uni - czyli totalna, totalna dominacja. Na takich uni zdobycie top20 jest możliwe w krótkim czasie - bo 95% kont…
  • Zbawiciel -

Liked Radim’s post in the thread Zbawiciel [4 X] vs. Radim [P N] & Incoming [P N] ~ 8399.92% Obrona.

Like (Post)
    Nie myślałem, że jeszcze kiedyś zawitam do tego działu po zwycięskiej stronie :) Pozdrawiam całe PN, a w szczególności @Incoming bez którego nie byłoby tego starcia. Obrońcy lizaka. Od Incominga: Pozdrawiam @Genek i sojusz.
  • Zbawiciel -

Replied to the thread Zbawiciel [4 X] vs. Radim [P N] & Incoming [P N] ~ 8399.92% Obrona.

juz odbudowany :E Gratulowałem na PW pogratuluje i tu :thumbsup: No cóż raz pod wozem raz na wozie. Te 7,5 mld dexu Radima przysłoniło mi oczy i przegapiłem aktywke. Może innym razem sie uda. ;}
  • Jiyara -

Liked bobro’s post in the thread Gaunter oDimm [RoG] vs. RONINZGR [TTG] ~ 8338,56%.

Like (Post)
    No, jak ładnie. Na plusie :D Gratulacje, że Ci się chciało. Roninowi ZGR odbudowy i dalszego zasilania Guntera.
  • WITCH KING -.- -

Posted the thread Tańczący z lamami/banami.

Thread
    Jak w temacie, Wscibski jestem wiem. Ktoś jakieś info: co, jak, dlaczego?
  • Radim -

Posted the thread Zbawiciel [4 X] vs. Radim [P N] & Incoming [P N] ~ 8399.92% Obrona.

Thread
  • tr3lik -

Posted the thread #34 Don Kajlo Krul [WOWWW] vs. Limal [SPE] ~ 7476.36%.

Thread
    W sumie z ręką na sercu missclicka zrobiłem i skanowałem gale za daleko od siebie :D, dlatego lot trwał 1h12m no ale cóż, siadło ;) Kolejne życzenia do kolekcji, padają te gwiazdy i padają.... ;)
    Z setki kumpli zostało tylko paru, Lecz nigdy nie
  • pvo -

Replied to the thread Whisky vs. 19dawid45 [CHAOS_1] ~ 151352.03%.

o widać właśnie podboje naszego Dawidka ale jak widać chłop ma wprawe tu gong tam gong i jeszcze py....e (gada od rzeczy) graty agresorowi uświadomienia obrońcy o jego miejscu w Tym dziale
  • dawca punktów -

Posted the thread zohan [FAoE] vs. barbarosa [WOR] ~ 1116.27%.

Thread
    Obrońca nadal się nie uczy na swoich błędach, więc on ma kolejną lekcję, a ja hattricka :thumbsup: SKromnego, ale zawsze ;)
    Dnia 22-10-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor zohan [FAoE] ________________________________________________
  • abecaduo -

Liked Inchangee’s post in the thread SpakujeBoss [JELENIE] vs. Karabach [BOSS] ~ 7952.27%.

Like (Post)
    Nasz Jelonek upolowal kolejnego Bossiaka. Takie straty, bo niemota nie potrafi uzywac teleportera.
    Dnia 21-10-2020 17:27:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor SpakujeBoss [JELENIE] ________________________________________________