Recent Activities

• Siemanko!!! Takie coś to się nie zdarza często z moona na stacje taką flo, w takiej okolicy toż to zgroza i samobójstwo PANIE! i jeszcze nie odebrać Stateczków??? Wcześniej AUDI wypatrzył 0_0 dał znać organizacja i WIO poszło w ruch co pod ręką!…
  • Macmichael1 -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Quote from cokolwiek: “PS. Kopalnia mety czy badanie NN - działało jako podbicie badania / kopalni czy jako ten poziom kopalni co na obrazkach? Bo moim zdaniem to może być jako podbicie istniejącego poziomu ... i może być niezłym…
  • smitty1 -

Posted the thread Lamki Hefalumpy i Pijoki [LHiP] vs [BOSS] BOSS.

Thread
    1. Tag i pełną nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana: Lamki Hefalumpy i Pijoki [LHiP] vs [BOSS] BOSS 2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po
  • Quote from dziadek barezi: “Quote from showtime: “ja na moje ripki panie kolego zbieralem 90dni z eko ” wywalilo mnie z kapci :D :D :D uni ma 62 dni,ale @showtime zbieral juz wczesniej :D :D :D MISZCZ :D :D :D :D nie klam Pinokio,bo Ci nochal z tych rozporkow…
  • Quote from showtime: “ja na moje ripki panie kolego zbieralem 90dni z eko ” wywalilo mnie z kapci :D :D :D uni ma 62 dni,ale @showtime zbieral juz wczesniej :D :D :D MISZCZ :D :D :D :D nie klam Pinokio,bo Ci nochal z tych rozporkow wystaje :D SzO zgwalconemu
  • smitty1 -

Posted the thread Lamki Hefalumpu i Pijoki [LHiP] vs [FENIKS] FENIKS.

Thread
    1. Tag i pełną nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana: Lamki Hefalumpy i Pijoki [LHiP] vs [FENIKS] FENIKS 2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną,
  • wampek -

Tak jak napisał cokolwiek... to przede wszystkim testy. Niektóre nagrody obecnie mogą prezentować się znacznie okazalej, ale przyczyną takiego stanu rzeczy może być próba zachęcenia gracza do wyboru konkretnego elementu danego typu w celu…
  • Muniek -

Quote from cokolwiek: “ Na miejscu GF zrobiłbym tak ” Przestałem czytać po tym fragmencie. Moim zdaniem nagrody czym wieksze tym lepsze. Ludzie chcą emocji.
  • Walgamer -

Liked Zen’s post in the thread Walgamer [TWIERDZA] vs. Maludas ~ 5242.88%.

Like (Post)
    No miło Cię widzieć Walgamerku tutaj. Wielkie gratulacje. Ku chwale ojczyzny - Twierdzy. Pozdro dla założycieli ;)
  • cokolwiek -

Replied to the thread Rynek - dyskusje.

Quote from Void: “Ten kalkulator prawdopodobieństwa znalezienia statków na ekspedycji jest fajny, ale to i tak będą śladowe ilości. Przecież nigdy nie skompletujesz jakiejś rozsądnej ilości rozpruwaczy grając kimś innym. A odkrywca pewnie i…
  • Walgamer -

Liked DudaKolno’s post in the thread Walgamer [TWIERDZA] vs. Maludas ~ 5242.88%.

Like (Post)
    Quote from panpiwek1234: “No cóż, raz napocząłem konserwę i teraz nie dadzą mi utuczyć chłopaka znowu ” Jak widać wszystko ma swoje miejsce w tym wszechświecie. Z perspektywy czasu widzę że dobrze że otworzyłeś tę konserwę i dobrym…
  • Walgamer -

Liked Zen’s post in the thread Walgamer [TWIERDZA] vs. MaxiFeniks ~ 20087.96%.

Like (Post)
    Walgamer oby tak dalej. Trzymaj fason ;)
  • Walgamer -

Liked Chudi’s post in the thread Walgamer [TWIERDZA] vs. MaxiFeniks ~ 20087.96%.

Like (Post)
    Gratulacje dla agresora wlotu w kolejny bunkier co do maxia jestem ciekaw czy zainwestuje w większy bunkier :D
  • Walgamer -

Liked DudaKolno’s post in the thread Walgamer [TWIERDZA] vs. MaxiFeniks ~ 20087.96%.

Like (Post)
    Widać że Maxi dalej się nie nauczył po naszych stekach jak i Jedi. Należą się tobie brawa za zaangażowanie i za robienie steka za stekiem. Ten jest jedną z wisienek na twoim torcie. Pojechałeś trochę po żyletkach, ale lecieć na taki bunkier…
  • Walgamer -

Liked DudaKolno’s post in the thread Walgamer [TWIERDZA] vs. Wener [GNC] ~ 3348.62%.

Like (Post)
    Bardzo się rozszalałeś i bardzo jestem zadowolony z tego powodu :) Nie zatrzymuj się Walgamer :D Siej postrach na tym uni :) SzO obrońcy a tobie gratulacje :)
  • Walgamer -

Liked Zen’s post in the thread Walgamer [TWIERDZA] vs. Wener [GNC] ~ 3348.62%.

Like (Post)
    Quote from DudaKolno: “Bardzo się rozszalałeś i bardzo jestem zadowolony z tego powodu :) Nie zatrzymuj się Walgamer :D Siej postrach na tym uni :) SzO obrońcy a tobie gratulacje :) ” No muszę zgodzić się z przedmówcą. A z racji wielkiego szacunku jakim…
  • wampek -

Liked cokolwiek’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from buleon: “Nagrody są przede wszystkim bardzo nierównomierne i chyba w GF coś im w kosztach nie gra. Przedmiot zmiany klasy to 500 k anty, sztab na tydzień jest znacznie tańszy. No cóż, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. ” Pamiętaj,…