OGame Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Gra: Uniwersum Janice (12.08.2019)

Gra: AntiGameOrigin zabronionym dodatkiem. Alternatywa: AntiGameReborn

Gra: Wersja 6.8.6

Forum: Aktualizacja forum do WBB5

S&D: Nabór pomocników S&D

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!)

3,695

ciap

Amatorskie SaD Raporty 26.07-23.08

130

Bunny

Relentless One [Gumisie] vs. Piesiou_oddam [WIAARA] ~ 13016.3%

5

RelentlessOne

Wredny Jan ZG [CannaTM] vs. Procurator Imperium ~ 928.48%

1

Foxofnox

Bladas [TEMPLARS_1] & justvroum [TEMPLARS_1] vs. chrzanow ~ 3296.23%

2

Zatkao_Kakao

Recent Activities

• Dungeon Keeper -

Liked Scofield u9’s post in the thread #116 Scofield [Sprite] vs. Tomu [KOBOL] ~ 2402.36%.

Like (Post)
    #116 Pozdrawiam Sprite i znajomych.
    Dnia 18-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 2.500.000 Krążownik 1.111 Okręt wojenny 1.111
  • ciap -

Replied to the thread Rekordy: Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!).

Quote from Elkanen: “Ty mozesz wyslac bo jestes wyzej ale jesli handlujesz ze slabszymi to tylko zwykla manipulacja przelicznikiem aby wyjsc na swoje i nie musiec wozic 150kkk (pewnie nawet nie masz tyle ladownosci). ” Rozumiem że rozmawiamy o moim…
  • Bunny -

Replied to the thread Amatorskie SaD Raporty 26.07-23.08.

14-08-2019 03:04:50 - Zwyrodnialec - 283.15% (Hidden Content) 14-08-2019 20:24:39 - Zwyrodnialec - 295.6% (Hidden Content) 14-08-2019 20:44:29 - Zwyrodnialec - 251.82% (Hidden Content) 15-08-2019 02:40:20 - Zwyrodnialec - 151.82% (Hidden…
  • gardze wami -

Quote from ciap: “27 maja 2017 roku ze względu na zmieniające się konfiguracje zmieniłam regulamin tematu. Kiedyś można było się wpisywać tylko ze speed x1 i x2. Dlatego tamtego dnia zmieniła rgulamin tematu + napisałam posta: Rekordy OGame.pl (wszystkie
  • KudlatyJoe -

Liked Gonzo’s post in the thread Relentless One [Gumisie] vs. Piesiou_oddam [WIAARA] ~ 13016.3%.

Like (Post)
    Obroncy powodzenia w realu bo widać że się dzieje. Ale akcja typowo gumisiowa, konto oddam. Złom. Konto w soju, no bo przecie się przyda :)
  • Elkanen -

Quote from ciap: “Wysłałam jednemu graczowi 2kkk deuteru na jego astro bez handlu. ” Ty mozesz wyslac bo jestes wyzej ale jesli handlujesz ze slabszymi to tylko zwykla manipulacja przelicznikiem aby wyjsc na swoje i nie musiec wozic 150kkk (pewnie…
  • ciap -

Quote from Elkanen: “Ale po co mam kombinowac? ” Naprawdę muszę to pisać? :fsmile: Wysłałam jednemu graczowi 2kkk deuteru na jego astro bez handlu. Po co? Żeby wcześniej kliknął swoje astro i nie woził tych surowców. Gracz 2 albo 3 razy dostał złoma…
  • RelentlessOne -

Replied to the thread Relentless One [Gumisie] vs. Piesiou_oddam [WIAARA] ~ 13016.3%.

Obrońca napisał ze gra dalej eko ;) popisaliśmy i zaprosiłem go do nas ;) Spoko ludzi przyjmiemy zawsze ;) Porozmawiaj z Carpe... sam to wyskanowal po mnie ale już byłem w locie.. Ale lepiej oskarżać. Się za robotę weź a nie jęczysz.
  • Dobrygracz -

Liked gardze wami’s post in the thread Nowa/Stara moda na spamowanie..

Like (Post)
    Zgadzam się @Dobrygracz sytuacja bardzo trudna w interpretacji. Myślę, że coś za coś. Jakiekolwiek działania w kierunku 'unormowania' sytuacji nie spowoduje, że nie będzie dochodziło do skrajnych patologii, lecz brak działania spowoduje, że…
  • Foxofnox -

Replied to the thread Wredny Jan ZG [CannaTM] vs. Procurator Imperium ~ 928.48%.

Jak się rozbijać to z hukiem :E Przetapiaj na co chcesz Obrońcy SzO