OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

KRAKEN [BOBRY] vs. grigor04 [SWISTAKI] ~ 6848.74%

2

Feniu

Akcelerator [SWISTAKI] vs. 2pac [PSL] ~ 1817.63%

4

Feniu

Feniu [SWISTAKI] & John Rambo [SWISTAKI] vs. Slodki [PSL] ~ 1970.05%

0

Dyskusje na temat

77

Xadib

Panjan [BoSS] vs. Hardbass_kasacja ~ 24138.63%

0

Recent Activities

• Feniu -

Replied to the thread KRAKEN [BOBRY] vs. grigor04 [SWISTAKI] ~ 6848.74%.

Nie wiem jak to się stało ale życzę szybkiej odbudowy grigor04
  • Feniu -

Replied to the thread Akcelerator [SWISTAKI] vs. 2pac [PSL] ~ 1817.63%.

Gratulacje Akcelerator sprawnej akcji, mówiłem (pisałem) że floty się pojawią po 8 rano. Szybkiego przetopu :) Obrońcy SzO !
  • Feniu -

Posted the thread Feniu [SWISTAKI] & John Rambo [SWISTAKI] vs. Slodki [PSL] ~ 1970.05%.

Thread
    Lot z problemami społeczo - technicznymi ale weszło. Dzięki Rambo za kontakt Pozdrowienia dla Świstaków
    park-narodowy-denali-%C5%9Bwistak_121-73055.jpg
    Dnia 19-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Feniu [SWISTAKI]
  • Xadib -

Replied to the thread Dyskusje na temat.

Quote from Angelo Di Livio: “Eko budowalo sie normalnie, flote budowalo sie normalnie, wszystko ok,\ a tu? ekonomisci dostali eko x7...to jakis bezsens... tak olac, bo przeciez atakowanie jest istotnym elementem tej gry../ jk juz to grajmy na tych…
  • wisniakrk -

Liked Winter’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from turysta: “Kurcze, proponuje dodac wiecej gal, bo nie bedzie gdzie sie kolonizowac XD ” zdecydowanie ! I ewentualnie jeszcze zmniejszenie pzta tak do 30% spalanie dexu normalnie x1 gal conajmniej 20 albo 30 acs ? a po co to komu a na co to…
  • Screwo -

Posted the thread Panjan [BoSS] vs. Hardbass_kasacja ~ 24138.63%.

Thread
    Tak jak było napisane na moonie - kto 1 ten lepszy. Zegnam ;)
    Dnia 20-06-2019 14:19:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Panjan [BoSS] ________________________________________________ Okręt wojenny 33.000 Pancernik 85.000 Sonda
  • Xadib -

Liked bobro’s post in the thread Dyskusje na temat.

Like (Post)
    Quote from Angelo Di Livio: “a tu widac jak na zalaczonym obrazku, brak jakiejs inwencji tworczej, jakbym nie zaczal tematu wszyscy by stali i sie patrzyli dalej...bez swojego zdania... ” Pragnę nieśmiało zauważyć, że to ja założyłem dawno temu temat:
  • Xadib -

Liked Franki’s post in the thread Dyskusje na temat.

Like (Post)
    tak w sumie mam wrazenie ze osoba ktora uważa sie za ttypowego agresora grającego flotą to nienarzeka na brak pełnych trampków bunkrów itp poprostu niechce sie wam juz skanowac tyle i chcecie wejsc na dzien dwa w tyg zrobic 20 stejkow i sie…