OGame Polska

News

• New

Drodzy Gracze,

przez kolejne dwa dni, tj. 25-26.06.2019 (00:01-23:59), otrzymacie zwrot Antymaterii w wysokości 15% od wydanej ilości

Podczas trwania eventu możecie użyć swojej Antymaterii na cokolwiek zechcecie i otrzymacie zwrot 15% Antymaterii.
    Antymateria powinna być dodana na konto do dwóch dni po zakończeniu eventu.

Życzymy miłej gry!
    Wasz OGame.pl Team

• New

Drodzy Gracze,

już jutro, tj. 24.06.2019, w godzinach od 00:01 do 23:59, otrzymacie przy każdym zakupie 30% więcej Antymaterii!

Promocja obejmuje realizacje kuponów. Superrewards i SponsorPay nie są uwzględniane.

W grze powinien pojawić się baner informujący o promocji.

Życzymy udanych zakupów oraz miłej gry,
    Wasz OGame.pl Team

• New

Nowe uniwersum o nazwie

Indus

Zostanie otwarte 27 czerwca 2019

Universum będzie posiadało następujące parametry:

prędkość ekonomii 6x (produkcja surowców, budowa budynków, stocznie)
    • prędkość badań 12x
    • prędkość flot 2x (czas lotu, czas użycia teleportu, rakiety międzyplanetarne)
    • 50% złomu ze zniszczonych statków trafi na pole zniszczeń
    • 50% współczynnik zużycia deuteru
    • 8 galaktyk
    • BRAK ładowności sond szpiegowskich
    • +15 pól

Dodatkowo po pomyślnym potwierdzeniu adresu e-mail na konto trafi 8 000 Antymaterii !!!

życzymy sukcesów i satysfakcjonującej gry
    Wasz OGame Team

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Uni 31 poszukiwani gracze..

1

RozdajeMoony

Nowe Zasady Push

1

gardze wami

gremlinek [SPZ] vs. dziki nastolatek [N C] ~ 26837.16% TOP 5 SOLO!

45

Logitech88

Nowe Uni i AM

15

Stanley

HBI [POMIDOR] Vs. t0mci0 [4FuN] ~ 11696.63%

0

Recent Activities

• RozdajeMoony -

Replied to the thread uni31: Uni 31 poszukiwani gracze...

a ja tam sobie od czasu do czasu pykam ;))
  • gardze wami -

Replied to the thread Gra: Nowe Zasady Push.

Quote from ciap: “ - Jeżeli 10 kont wysyła surowce na najsłabsza i to najsłabsze handluje z jakimś top to nie może robić tego na swoją niekorzyść, może takimi surowcami handlować dalej jednak przeliczniki min i max zależą z jakiego źródła mamy surowce …
  • Logitech88 -

Replied to the thread gremlinek [SPZ] vs. dziki nastolatek [N C] ~ 26837.16% TOP 5 SOLO!.

Fajnie starcie. Gratuluję agresorowi, o obrońcy życzę SzO. Szkoda tylko, że na tych słowach trzeba wypowiedź zakończyć - bo oboje to starcie spieprzyliście swoimi wypowiedziami. Żałosne? Tak - to chyba trafne słowo tutaj. :dno:
  • Stanley -

Replied to the thread Nowe Uni i AM.

Kto będzie pykał na nowym uni ze starej gwardii wyjadaczy ?
  • Kenajik -

Liked MisiuGD’s post in the thread MisiuGD [P N] & Hetevox [P N] vs. Bombowy Bomberman [3 X] ~ 4618.96%.

Like (Post)
    Hetevox wyskanował, wszystko policzył a nawet podesłał zapro Ja tylko dołączyłem flotę, Dzięki za wspólny lot i chwile grozy ;} Szkoda że tiry puste były ;( Pozdrowienia lecą dla PN, wszystkich znajomych a w szczególności dla starego kamrata Wegiego
  • hbi -

Posted the thread HBI [POMIDOR] Vs. t0mci0 [4FuN] ~ 11696.63%.

Thread
    Niejednoznaczna aktywność okazała się podatna na przezwyciężenie. Obrońcy życzę odbudowy. Pozdrawiam Sojuszników niemających ponad dwóch miesięcy absencji 8-) Oto starcie:
    Dnia 23-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor HBI
  • Koza -

Liked Lucky Gal’s post in the thread Lucky [NFZ] vs. tester ~ 4295.54% TOP 5 SOLO???.

Like (Post)
    Jeżeli krakenos uaktualni topke to zobaczymy ale z moich obliczen top5 solo Starcie z tych najbardziej emocjonujących, dookoła kilka flot, wszystkie aktywne, obroncy swieci sie moon docelowy, moon w 1g no i matka, śmierdziało mi darkstarem dlatego
  • Koza -

Liked Lucky Gal’s post in the thread Lucky [NFZ] vs. tester ~ 4295.54% TOP 5 SOLO???.

Like (Post)
    Co Ty masz jakis moj syndrom? Dla BOSSow wszystko jest pushem, nie mozna przyfarmic sasiada nawet bo od razu push... Dlatego wlasnie ludzie tu nawet nie zagladaja bo wszedzie szczekanie ze ten kupil to a ten kupil tamto, nie wiem kim byl obronca, flote…
  • Koza -

Like (Post)
    Aaa... Czyli to Ty mi udaremniles moonkill a nie ja Tobie? :D Flote top2 zrobiles farmiac bfsy z poczatku uni, nie sztuka jest bycie top2 w pierwszym miesiacy gdzie $$ robi robote, ogame to nie sprint tylko maraton, Ty nazywasz mnie leszczem? Haha- tylko…
  • Koza -

Like (Post)
    Quote from fafik666: “odzyskac konto chcialem, jak juz widzialem ze z kolegami je sobie smacznie zjedliscie za to 550 PLN. Widzialem i obserwowalem jak szybko wzrastales i potem zaraz cie zlomowali. To w twojej okolicy najkorzystniej sie bylo rozbijac…