OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Pinned TOP 10 Starć SOLO & ACS uLibra: min. 0% | 0%

75

Avinashi

grigor04 [SZW-S] vs. Jay-eaZy [SNK] ~ 450.71%

2

grigor04

YeahBunny [T R] vs. TRON [POL] ~ 3901.58%

2

..Raven..

S&D Universum Europa Edycja 1 [13.05.2019-13.06.2019]

141

Fabiano

MEGAWONSZ9 [WSNR] vs. Tytus [KARTEL] ~ 1832.96%

1

xxX NIGHTHUNTER Xxx

Recent Activities

• Avinashi -

Replied to the thread TOP 10 Starć SOLO & ACS uLibra: min. 0% | 0%.

coś nie widać starych RW liczących się do topki ;)
  • gward -

Liked Bunny’s post in the thread YeahBunny [T R] vs. assan1 [GBA] ~ 1550.82%.

Like (Post)
    Pozdro dla TR i znajomych
    Dnia 19-05-2019 16:57:12 następujące floty spotkały się w walce: Agresor YeahBunny [T R] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca assan1 [GBA]
  • grigor04 -

Replied to the thread grigor04 [SZW-S] vs. Jay-eaZy [SNK] ~ 450.71%.

Quote from Lucky Gal: “Jay ty ofermo farmo :D ale grigor to jasnowidz jakis "Teraz pewnie mnie podstawka czeka :))))" ps. gratulacje wyczucia :D ” hahha...pisałem i wiedziałem że spróbuje. Ale kto nie ryzykuje ten szampana nie smakuje :d odbuduje i…
  • reSPECT -

Liked Fabiano’s post in the thread MEGAWONSZ9 [WSNR] vs. Tytus [KARTEL] ~ 1832.96%.

Like (Post)
    Coś wydaje mi się, że @Z piekla rodem trafił się nie lichy jednooki wąż, tzw. MEGAWONSZ! Więc kolego nie spiesz, na spokojnie <3
    Dnia 19-05-2019 20:49:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MEGAWONSZ9 [WSNR]
  • reSPECT -

Liked xxX NIGHTHUNTER Xxx’s post in the thread MEGAWONSZ9 [WSNR] vs. Tytus [KARTEL] ~ 1832.96%.

Like (Post)
    buhahaha Ecie pecie w toalecie El Konduktor przy bidecie wyjął węża się obnażył i się martwi że go parzy patrzy w lewo patrzy w prawo a tam Tytus ust nadstawił hehehe graty Marcinek tak kończą etatowe szczekaczki czekamy na komentarz hehehhe
  • ..Raven.. -

Replied to the thread YeahBunny [T R] vs. TRON [POL] ~ 3901.58%.

Mam jakies dziwne wrazenie ze o mnie mowa :D na top1 trzeba zasluzyc, nic bez wysilku nie skapnie :) ale proba bardzo dobra, 6 min to w sumie malo brakowalo :) dzieki Tobie lepiej bede sie pilnowal poki co top co udalo sie dzisiaj ustrzelic a tez malo tego nie…
  • Quote from LoleXXX: “Mam nadzieję, że odzyskacie pieniądze wydane na anty. Chociaż tyle. Bo na Waszym miejscu już bym tu nie wracał, delikatne mówiąc ;) Pozdrawiam! ” Ja osobiscie bym wrocil gdyby byl unban po kilku godzinach, to jeszcze bym przezyl…
  • Lucky Gal -

Replied to the thread grigor04 [SZW-S] vs. Jay-eaZy [SNK] ~ 450.71%.

Jay ty ofermo farmo :D ale grigor to jasnowidz jakis "Teraz pewnie mnie podstawka czeka :))))" ps. gratulacje wyczucia :D
  • Fabiano -

Replied to the thread Raporty S&D Universum Europa Edycja 1 [13.05.2019-13.06.2019].

17-05-2019 21:03:18 - MEGAWONSZ9 [Lannister] - 1628.78%
    Dnia 17-05-2019 21:03:18 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MEGAWONSZ9 [WSNR] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.500.000 Krążownik 15.000
  • xxX NIGHTHUNTER Xxx -

Replied to the thread MEGAWONSZ9 [WSNR] vs. Tytus [KARTEL] ~ 1832.96%.

buhahaha Ecie pecie w toalecie El Konduktor przy bidecie wyjął węża się obnażył i się martwi że go parzy patrzy w lewo patrzy w prawo a tam Tytus ust nadstawił hehehe graty Marcinek tak kończą etatowe szczekaczki czekamy na komentarz hehehhe