OGame Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Gra: Uniwersum Indus (27.06.2019)

Gra: AntiGameOrigin zabronionym dodatkiem. Alternatywa: AntiGameReborn

Gra: Wersja 6.8.6

Gra: WAŻNE: Multikonta w jednym Lobby

Forum: Aktualizacja forum do WBB5

Forum: Samodzielna zmiana nazwy użytkownika na forum

S&D: Nabór pomocników S&D

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

IRC: Cotygodniowy quiz IRCowy

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Top2 Solo podglaznik [REC] vs. Kobra [Whisky] ~ 5182.44%

38

kaper1

Viserion-oddam [SKB] vs. Niszczyciel [GOTG] ~ 95.28%

0

KONCZE GRAC [OMA] vs. Icex [MINERS] ~ 730.67%

4

Viserion

#8 thats [LHiP] vs. IOOI ~ 64.27%

2

Kicki

#1 EkoMan [LHiP] vs. Urekas ~ 67.51%

1

Kicki

Recent Activities

• kaper1 -

Replied to the thread Top2 Solo podglaznik [REC] vs. Kobra [Whisky] ~ 5182.44%.

Quote from @Kobrowski: “I urwijcie już panowie tą jałową i bezsensowną dyskusje :E ” Sorki, Kobra, już skończyłem EOT
  • kaper1 -

@Lucky Gal nie chciałem pisać tego wprost, ale skoro wyzwaleś do tablicy, to czemu nie. Primo, opisałem fakty, wierz lub nie, Twoja sprawa. O roli adwokata, to żart, bo po co się spinać. :) Secundo, cieszy mnie to, że jednak korzystasz z anty i…
  • Kobrowski -

Quote from Lucky Gal: “bo zaraz znajdzie sie ktoś kto wpakuje 2k pln i przeklika 100k ldl nawet bez sury... Kobra nie dal dupy tutaj? No dal tyle ze plny go wyratowaly z opresji, nie odebral czy tam nieupilnowal floty i odkupil swoj blad, jezeli…
  • Viserion -

Posted the thread Viserion-oddam [SKB] vs. Niszczyciel [GOTG] ~ 95.28%.

Thread
    Witam Pozdrawiam pewnego Pana który zobaczył na fali mojego kolonizatora i zaczął krzyczeć na pół uni że lecę w nowe rejony :) ale i tak udało się coś trafić :P Pozdrowienia dla SKB :)
    Dnia 24-07-2019 06:28:25 następujące floty spotkały się w walce:
  • Viserion -

Replied to the thread KONCZE GRAC [OMA] vs. Icex [MINERS] ~ 730.67%.

Quote from new_mateuszgg: “Gratki Icex górnicy też potrafią dać pstryczka w nos i to dużego! :D teraz wielu graczy może odetchnąć z ulga :) ” święte słowa :)
  • new_mateuszgg -

Replied to the thread KONCZE GRAC [OMA] vs. Icex [MINERS] ~ 730.67%.

Gratki Icex górnicy też potrafią dać pstryczka w nos i to dużego! :D teraz wielu graczy może odetchnąć z ulga :)
  • Kicki -

Replied to the thread #8 thats [LHiP] vs. IOOI ~ 64.27%.

@thats a tyle co dzisiaj mowiles ze musisz cos polatac no i prosze udalo sie :D Dzieki za pozdro i cisniesz dalej !!!
  • Kicki -

Replied to the thread #1 EkoMan [LHiP] vs. Urekas ~ 67.51%.

EkoMan a flotą lata, co to sie na tym ogame porobilo xD Gratki i oby tak dalej !!
  • Selene -

Replied to the thread Akcelerator [SWISTAKI] vs. ShaZam [Pol] & KRAKEN [NFZ] ~ 20644.71%.

Szo dla agresora, faktycznie może być podwójnie szkoda i lepiej za szybko nie przepraszać bo o ile nie wiadomo za co obrońca dostał bana (chociaż to nie możliwe żeby na discordzie też dostał bana, tam przecież występował pod jednym nickiem…
  • Jezol -

Replied to the thread Jezol [NGNPF] vs. Oddane [GEN] ~ 1574.21%.

Quote from pudel: “Nie rozumiem ludzi którzy robią FS na PZ Gratulacje ” tez nie rozumiem chociaz to był fs 18minutowy w 1 strone moze akurat musial wyjsc na chwile