OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Nowe uni - nowe możliwe opcje

4,660

Truck driver

ciap

37

buleon

Czego w tej Chwili Słuchacie ?

1,782

^BrzydaI^

szajka [KOMORNIC] vs. BardockPL [Phoenix] ~ 2559.3%

2

BardockPL

#15 Kobra [Whisky] vs. Lord Beerus [uos] ~ 422.6%

4

Cry

Recent Activities

• Truck driver -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Quote from zwierzak: “Godzina starczy na dobre wyfarmienie. ” Sondami to a i owszem, bez dwoch zdan. Ale samymi mt-kami w 1,5h udalo mi sie wyciagnac max 60-70kk w 22 slotach.
  • Starrk -

Liked buleon’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from Truck driver: “Wyrazilem tylko swoje zdanie bo uwaga, mam do tego prawo :) ” Pisać możesz, w granicach Regulaminu Forum, co chcesz. Wyręczać go? Nie wiem z jakiej racji... Quote from Truck driver: “myslicie prosto i schematycznie jak by…
  • zwierzak -

• buleon -

Liked zwierzak’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from Truck driver: “Quote from Rentek: “Jak @buleon wam probuje napisac farmienie ssami polega na systematyce farmienie mt na puszczaniu na pale. ” Gdybym puszczal mt na pale to bym wyciagal te zyski rzedu 300kk jak pisalem wczesniej? Nie. Przy…
  • buleon -

Liked Rentek’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    @Truck driver prawda jest taka ze farmienie ss ma swoje wady i zalety. No i należy pamiętac, ze najstarsi gracze farmili ss jeszcze na prędkości x1 moje początku na uni 11 była ładowność i nikt nie płakał. Dla mnie osoby, które nigdy nie…
  • Truck driver -

Bo to czas trzeba miec by przysiasc i klikac. Tak samo jakby flota gral i zlomowal. Jak nie przysiadziesz i nie skanujesz jak nakrecony to nie zarobisz.
  • buleon -

Replied to the thread GO ciap.

Quote from ciap: “Nigdy jakoś specjalnie nie zależało mi na top. ” Handlowałaś sama ze sobą deuterem po 1:1, używając do tego konta, które zasiadałaś i niszczyłaś obronę na zasiadanym koncie, topiąc ją na deuter. Z jakiego powodu? :) Quote from ciap:…
  • zwierzak -

Na urielu tez nie bylo. Dopiero na xanthus dodali. I jakos nie ma wielu farmerow sondowych. Moze to i dobrze. Wiecej dla mnie bedzie :)
  • Truck driver -

Quote from zwierzak: “Widze ze tutaj kazdy przekonany do staroswieckiego farmienia MT. Po 1,5 h jak sojusz daje cynk to mozesz juz fsa robic z tymi biednymi mtekami ktore nie beda mialy co zbierac. Do tego powiedz ile mtekow wraca pustych jak sonda…