OGame Polska

News

• New

Ciepłych, pełnych radosnej nadziei świąt
    Zmartwychwstania Pańskiego,
    a także kolorowych spotkań
    z budzącą się do życia przyrodą
    życzy Team OGame.pl

W związku ze zbliżającym się okresem świąt Wielkanocnych może być utrudniony kontakt z obsługą gry oraz forum. Liczymy, że przyjmiecie ze zrozumieniem fakt, iż chcielibyśmy ten okres spędzić w gronie rodzinnym oraz w gronie przyjaciół. ^^
    Obiecujemy, że Ogame.Team.pl dołoży wszelkich starań, by najpilniejsze sprawy załatwiać na bieżąco. =)
  • Stomt Społeczność

Art +1

New

Szanowni Gracze,

dziś w głównym menu gry pojawił się nowy guzik
    prowadzi on do strony OGame prowadzonej w serwisie Stomt, którego zadaniem jest zbieranie opinii, życzeń oraz feedbacku od graczy.

Serwis jest dostępny po angielsku i polega na tworzeniu "Stomtów" na podstawie dwóch kategorii:
    • "I wish" OGame....would (Pragnę, aby OGame...)
    • "I like" OGame... because (Lubię OGame, ponieważ...)
    i dopisywaniu reszty zdania. Zdania można także pisać po polsku.
    Można tworzyć stomty, głosować nad istniejącymi (tym samym zwiększając ich wartość) lub się z nimi nie zgadzać. (Ikony serca i krzyża)

Zachęcamy Was do przekazywania opinii na Stomt

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

szono [RVE] vs. Chief Solar [ICE] ~ 14927.35%

0

[SPQR] SPQR vs [9LG] Dziewiaty Legion

11

Spartan_Flaga

#59 Scofield [Sprite] vs. panwojny [ZSDW] ~ 3094.53%

1

halszka

Whisky & PL1 KUPIA DEXX

71

ciap

TOP2 SOLO: Deki [KAT] vs. Wariat [Partizan] ~ 77528.13% (Zawrocone stacjonuj) st nr #125

8

Redi

Recent Activities

• sheaker -

Replied to a comment by ciap on sheaker’s wall.

Wall Reply
    /me ¯\_(ツ)_/¯
  • szono28 -

Posted the thread szono [RVE] vs. Chief Solar [ICE] ~ 14927.35%.

Thread
    35lvle krysi same sie nie wbiją ;) dziekuje wszystkim za motywujące wiadomości do dalszego klikania - dla Was to ST :) I jak przystało na ekonoma - sprzedam dex :P lecimy dalej :popcorn:
    Dnia 20-04-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor szono [RVE
  • Spartan_Flaga -

Replied to the thread [SPQR] SPQR vs [9LG] Dziewiaty Legion.

Powiem to taak. Chciałem gdzieś na plus po lecieć i się udało. No nic zbiorę tyle ile mogę ale liczy się zabawa no i jestem na plus. P. S. Maxi Dziewiąty LEGION. Number one 20-04-2019 21:13:39 - Maxi [9LG] - 57.24%
    Dnia 20-04-2019 21:13:39
  • halszka -

Replied to the thread #59 Scofield [Sprite] vs. panwojny [ZSDW] ~ 3094.53%.

Graty ataku na .... na pushówke ???? myslałam, że w oczach mi sie cos miesza :) Romku SZO chociaz pewnie pare dni i bedziesz odbudowany :) przeraża ta niesamowita wiedza kto jest kim :) masakra jakaś
  • THEIAN -

Liked DeKi’s post in the thread Fabiano [WSNR] vs. StopaAndrzej [OMEGA] ~ 3288.32%.

Like (Post)
    Co mnie taka lipe tu kazesz wstawiac, raz raz mnie tu jakas 5cio cyfrowke robic. Fabek pozdrawia administracje forum. Nie zacytuje pozdrowien doslownie bo bedzie mu musial kto inny stki wstawiac :E
    Dnia 17-04-2019 18:57:45 następujące floty
  • THEIAN -

Liked DeKi’s post in the thread Fabiano [WSNR] vs. PINKI ~ 2065.1%.

Like (Post)
    Ale lipa ja pikole... (jak na Fabka) Co Ty mi kazesz wstawiac? Za malo mi za to placa....
    Dnia 18-04-2019 02:53:24 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Fabiano [WSNR] ________________________________________________ Lekki myśliwiec
  • THEIAN -

Liked DeKi’s post in the thread Fabiano [WSNR] vs. edol [RMP] ~ 3887.05%.

Like (Post)
    No juz troche lepiej :D Wolalbym starcie na glownej flocie edola ale nie mozna miec wszystkiego ;) Graty Fabek
    Dnia 18-04-2019 13:44:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Fabiano [WSNR] ________________________________________________
  • Mam zaszczyt wam przedstawic top2 solo uni cosmos. W sumie to moja druga topka w ciagu kilkunastu godzin Top1 solo aquarius.Tu Tutaj troche bardziej finezyjnie ;) To byla dluuuga akcja :D Dzisiaj w nocy po zeskanowaniu okolic zaczalem falangowac najciekawsze…
  • ciap -

Replied to the thread Kupię deuter: Whisky & PL1 KUPIA DEXX.

Coś się zmieniło od rana że musisz podnosić temat dwa razy dziennie? Nie polecam. Jedno zawołanie handlarza da przelicznik lepszy.