OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

S&D Universum Europa Edycja 1 [13.05.2019-13.06.2019]

44

po prostu Szymon

Constable Celestial [MammaMia] & Dzidol [MammaMia] & CPPR [MammaMia] & Guderian [MammaMia] vs. SumoMiki [EXP] ~ 70.5%

3

Boski00

Dyskusje na temat

14

Maniak87

falanga - opcja zawroc z misji stacjonuj

35

litek.

Shade [Sprite] & Scofield [Sprite] & Ilusioon [Sprite] vs. Odddam ~ 431435.75%

25

Krwawy Tapicer

Recent Activities

• #79 Ktoś słabo zainwestował pieniądze :E :E Jak to często bywa konto sprzedane = konto zezłomowane. Dzisiejszej nocy odbył się moon killing, efekt poniżej. @Mad Max Ufop U21 szkoda, że Twoje konto tak skończyło. Przynajmniej uprzedziliśmy G_P :P
  • po prostu Szymon -

Replied to the thread Dyskusje S&D Universum Europa Edycja 1 [13.05.2019-13.06.2019].

Ja nie zapisałem się dla nagrody tylko żeby się pobawić w fajnym towarzystwie na co nie narzekam , a jeśli ktoś zostawia na tyle sury na bunkrze że wlot i tak jest zyskowny to jego problem fs też trzeba umieć robić :D
  • Uuuu widzę Ciśniecie ostro na Himlajach :D Pozdro i przetapiaj ie na więcej krążków ;)
  • bobro -

Liked Maniak87’s post in the thread Dyskusje na temat.

Like (Post)
    Chcesz zmienic cos w grze?? Hmmm zmien gre bo tu nie bedzie takich zmian ktore cie zadowola. Jak narazie pokazujesz tylko jakim narcyzem jestes... "Jestem najlepszy"... Nie masowa w dziale ST robi gracza najlepszym. Ale co ja wiem przeciez "slaby"…
  • Maniak87 -

Replied to the thread Dyskusje na temat.

Chcesz zmienic cos w grze?? Hmmm zmien gre bo tu nie bedzie takich zmian ktore cie zadowola. Jak narazie pokazujesz tylko jakim narcyzem jestes... "Jestem najlepszy"... Nie masowa w dziale ST robi gracza najlepszym. Ale co ja wiem przeciez "slaby"…
  • Cztery -

Liked bobro’s post in the thread Dyskusje na temat.

Like (Post)
    @Angelo Di Livio No, chwila. Jeśli mam zdanie odmienne od Twojego, to znaczy, że nie mam zdania? Kolejny człowiek z patentem na wszystko :( Chcesz szybciej polatać, poszukaj serwera x1/x7 i ciesz się. Ja wpisałem się na serwer zrównoważony, też…
  • litek. -

Replied to the thread falanga - opcja zawroc z misji stacjonuj.

Wszystko się zgadza ale @ciapko nie pisz że stacja planeta-moon i moon-moon to to samo bo tak nie jest. @Truck driver dyskutujemy tu o fsach a nie podstwakach ;P
  • ciap -

Quote from Truck driver: “Quote from litek.: “lub samemu go spalić w przypadku, gdy atak jest na moona. ” I w niewidoczny dla agresora sposob zrobic podstawke sposobem na spadajacego moona. ” Rozmawiamy o fs planeta-moon i moon-moon. Jeżeli…
  • litek. -

Quote from Truck driver: “Quote from litek.: “lub samemu go spalić w przypadku, gdy atak jest na moona. ” I w niewidoczny dla agresora sposob zrobic podstawke sposobem na spadajacego moona. ” są takie floty, pod które się nie podstawisz nawet za rok ;P
  • bobro -

Replied to the thread Dyskusje na temat.

Przychylam się do prośby poprzednika o niezamykanie tematu. Może ktoś jakąś mądrą zmianę zaproponuje, bo na razie samo księżniczkowe tupanie nóżką mamy :fangry: