jeth - ''nowa forma psychozy wspolczesnego swiata''

  • Superman napisał(a)

    Jaki film, widziałeś ostatnio i mógłbyś go polecić innym :> ^^
    Musze jeszcze poszukać ten z wakacji, pisałeś mi bodajze o dwóch tych, no jak one się nazywają, qrde ... no ... że widać szczegóły przodu i oddali xD ... :-/
    Grywasz w coś na komputerku :> jakieś ciekawe gierki :> ^^

    Milusiej :]
    ^^



    Ostatnio nic nie oglądam.. Ze dwa tygodnie temu widziałem 'Dobry, zły i brzydki' z Clintem.. Chyba najlepszy western jaki w życiu widziałem :D w końcu Siergio Leone ^^
    :P i nie mam bladego pojęcia o czym ty do mnie rozmawiasz :P

    nie grywam na komputerku.. od czasu do czasu w weekendy zrobię tor lub dwa w F1 Challenge 99-02 Hybryda 3v2 i wsio.. nie ma czasu na granie.. ech..

    milusiej ^^


    Angela napisał(a)
    /me nie wierzy Superman'owi


    jeth :*:*:*:*

    a co do dzieci...

    jak dalbys na imie swojej corce? a synowi ?

    ide zaraz pod prysznic... umyjesz mi plecki ?:D


    nie wierz, nie wierz :P :*:*:*:*:*
    córce Alicja, synowi Tomasz albo Błażej.. Na pewno nie Dezyderiusz Bogdan Dominik jr. ...
    idź idź ^^ zaraz ci pomogę ^^ dla ciebie wszystko ^^

    Fik Mik Figiel napisał(a)
    jak mogles... na gg pokazales ze zyjesz a o tej calej zabawie to jzu nei powiadomiles... ehh... foch.
    zawiodelm sie rozczarowalem
    swiat jest zly i koropny ble...

    milo cie tu widziec
    czym by bylo forum wkoncu bez [; czy ^ ^ ( ale bez spacji)


    :P
    również miło mi was znów widzieć ^^ brakowało mi tego ^^
    poza tym, ja wcale nie robię znowu tak dużo ' [; ' czy ' ^^ ' to wszystko pomówienia ^^'
    miłego [;
  • jeth napisał(a)
    synowi Tomasz albo Błażej..


    Jestem wzruszony... /me ociera lezke [;

    No ale jesli juz maja byc pytania, a Supcio wszedl na gry, to:

    Grales w wiedzmina? Co sadzisz o tej grze? Bo ja wlasnie zaczalem i jestem po prostu zauroczony ;). Tak jak nigdy w rpg specjalnie nie gralem, tak ta gra... hmmm... wciaga to za malo powiedziane ;).
  • :buasi: oczywiście, że grałem, aczkolwiek 512 ramu to dla niego nieco za mało. Około 2 godziny rozgrywki i dałem sobie spokój [; ale całkiem mi się podobał ^^

    EastRider Nie sądziłem, że to są gry jednego pokroju [;
    i tak, od czasu do czasu słucham radia :P
    miłego urlopu ^^

    NieMaMnieDlaNikogo Takie uadne sygny robi Angela jak jej się zachce ^^ co możesz zresztą wyczytać w podpisie do sygny ^^

    Shawty Get Loose Oczywiście że paint ^^ w paincie można zrobić praktycznie wszystko ^^ takie fotomontaże jakie w paincie robiłem to nigdzie idziej ^^ jakieś photoshopy powymyślali ^^'
    Żeby szybko schudnąć należy jeść... yyy... yyyy.... Rutinoscorbin? ^^'
  • jeth napisał(a)

    NieMaMnieDlaNikogo Takie uadne sygny robi Angela jak jej się zachce ^^ co możesz zresztą wyczytać w podpisie do sygny ^^




    a ode mnie nie chcialeś...
    oj widać Angela ma wieksze powodzenie u ciebie i dar przekonywania....


    mam nadzieje ze mnie , Angelo, tego nauczysz^^'
    (nie myślę o robieniu sygn:P)
  • Angela Za momencik :P Jeszcze duuuużo do zrobienia ^^'
    i dziękuję :***

    NieMaMnieDlaNikogo Obawiam się, że ta sygna jest jedyna i wyjątkowa ^^ i więcej takich do produkcji nie przewidziano ^^ przykro mi ^^ aczkolwiek możesz prosić [; Tylko musisz to robić w specjalny, wyjątkowy, tylko mi znany sposób [;

    malutka... -.-' lepiej nie... myślę, że nie musisz pobierać żednych nauk ^^' jest dobrze jak jest ^^'
  • jeth napisał(a)


    NieMaMnieDlaNikogo Obawiam się, że ta sygna jest jedyna i wyjątkowa ^^ i więcej takich do produkcji nie przewidziano ^^ przykro mi ^^ aczkolwiek możesz prosić [; Tylko musisz to robić w specjalny, wyjątkowy, tylko mi znany sposób [;



    sam wiesz ze umiem wspaniale "prosic" :D

    e. malutka czekam na pracke, do dziela :*

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dziecko We Mgle ().

  • NieMaMnieDlaNikogo napisał(a)
    jeth napisał(a)


    NieMaMnieDlaNikogo Obawiam się, że ta sygna jest jedyna i wyjątkowa ^^ i więcej takich do produkcji nie przewidziano ^^ przykro mi ^^ aczkolwiek możesz prosić [; Tylko musisz to robić w specjalny, wyjątkowy, tylko mi znany sposób [;



    sam wiesz ze umiem wspaniale "prosic" :D

    e. malutka czekam na pracke, do dziela :*




    eee?^^'
    jaka pracke?^^'
  • jeth napisał(a)
    :buasi: oczywiście, że grałem, aczkolwiek 512 ramu to dla niego nieco za mało. Około 2 godziny rozgrywki i dałem sobie spokój [; ale całkiem mi się podobał ^^


    Polecam wrocic do tematu jak juz posiadziesz wieksza ilosc ramu ^^

    Co sie stalo ze do moderowania wrociles? ;)
  • Jowito -.-' po pierwsze -.-' grabiesz sobie -.-' Po drugie - lepiej zrób mu tą sygnę :P

    Shawty Get Loose - po prostu w Spamie nikt mnie już nie chce i nie potrzebuje.. A w KGI przynajmniej się przydaję [; od czasu do czasu ^^ ktoś tam moderować musi ^^'

    NieMaMnieDlaNikogo - yyy... ? ^^'


    Blazi - Na większą część ramu na razie brak funduszy ^^ i nie zapowiada się, by szybko się to zmieniło ^^'
    Wróciłem bo mnie ludzie męczyli :P A kieeeedy wróóóóciiisz ^^' A kieeedyyy ^^' Wróóciłeś juuuż? ^^' ech.. jak jeszcze jeden z graczy w pożegnaniu z Ogame po 2 latach gry docenił mój skromny wkład to po prostu zmiękłem.. Przylazłem raz drugi na IRC.. i po prostu pękłem i wróciłem ^^'
  • Angelo ^^ lepiej nie rostrząsajmy publicznie czemu tak naprawdę wróciłem ^^ Jamników mimo wszystko nie trawię :P przykro mi ^^
    U studenta filologii niezbędna jest cierpliwość -.-' i wiara w cuda -.-'
    w chwilach zwątpienia nic mi nie pomaga -.-' muszę sobie radzić sam :(
    ych :(

    Shawty Get Loose - ^^'
    Bo teściowa to dobry temat jest? ^^' Każdy może ponabijać się z teściowej w towarzystwie ^^ żeby potem spotkać brutalną rzeczywistość....
  • jeth napisał(a)
    Angelo ^^ lepiej nie rostrząsajmy publicznie czemu tak naprawdę wróciłem ^^ Jamników mimo wszystko nie trawię :P przykro mi ^^
    U studenta filologii niezbędna jest cierpliwość -.-' i wiara w cuda -.-'
    w chwilach zwątpienia nic mi nie pomaga -.-' muszę sobie radzić sam :(
    ych :(

    Shawty Get Loose - ^^'
    Bo teściowa to dobry temat jest? ^^' Każdy może ponabijać się z teściowej w towarzystwie ^^ żeby potem spotkać brutalną rzeczywistość....




    nie chcę wywlekać naszych brudów i prać ich publicznie...ale...

    chcesz sobie porozmawiać z moją mamusią?:P
    i spotkać "brutalną rzeczywistość"?:P

    a co do chwil zwątpienia...myślalam, że powiesz o mnie?:P
  • hmm bry ;)
    a tak przy okazji wiesz co za wydarzenie będzie miało miejsce jutro?
    dal bym jakas podpowiedz bo pewnie jest sporo jakis wydarzeń ale zresztą pewnie wiesz :>
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • Hi jeth ^^

    Jak sądzisz, kiedy zostanie wydany następny PoPek? ;)
    Co sądzisz o emotkach? o.o
    Jak to w spamie Cię nikt nie chce? :O
    Błądzisz, oj błądzisz xF
    Popcorn czy kukurydza? xP
    Tylko martwi walczą uczciwie.



    OG.Origin Representative PL
  • Następny PoP? ^^' albo w przeciągu dwóch najbliższych lat albo odpuszczą na jakiś czas ^^ w co wątpie [;

    Emotków nie lubie ^^' Ograniczają wyobraźnie i ogłupiają ^^' I narzucają tok myślenia ^^" i domawiają to co winno nie być domówione -.-' Dlatego też w moich postach nie uwidzisz emotikonów graficznych ^^" a wyłącznie tekstowe ^^

    A tak to ^^' właśnie nikt ^^'
    i O! ^^'

    Popcorn :P Najdziwniejsze, że jestem na kukurydzę uczulony.. I jako takiej samej kukurydzy nie daję rady jeść -.-' Ale popcorn mnie nie rusza :P To dziwne jest ^^"

    miłego^^
  • Hm, hm, hm. Ja kolejny, może do znudzenia, raz napiszę: Wróć na sesję xD
    Ale wiem, że da to tyle, co plan budowy autostrad w Polsce.
    To już więcej nic nie mówię, bo za późno już dziś. Amen.
  • malutka.. -.- nie uważasz, że jedno życie to już i tak za dużo? -.-'
    pf -.-

    Wojtek ^^^ no cóż.. godzina zero obyła się bez większych wystrzałów :( wcześniej zostałem zablokowany ;(
    ^^

    .:Tutusie:. a w którego? ^^' bo parę ich jednak zrobili [;
    grałem we dwa [; nie były najgorsze ^^