jeth - ''nowa forma psychozy wspolczesnego swiata''

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jeth napisał(a)
    Sam sie wykanczam :P nikt mnie nie chce wykonczyc ^^' raczej ^^'
    no chyba zebyyy...



    ekhem?O.O'
    a ja?
    czuję się niedoceniona i ignorowana ;(...
    od przeszło dwóch lat próbuję i męcze się i trudze a ty mi tu, że NIKT cię nie chce wykończyć;(
    tego się po tobie kochanie nie spodziewałam:P

    nio nic^^
    trzeba sie ostro do roboty wziąć ]:-D
    :bicz:^ ^
  • jeth napisał(a)
    Sam sie wykanczam :P nikt mnie nie chce wykonczyc ^^' raczej ^^'
    no chyba zebyyy...

    A ty gdzie sie podziewasz, co? :P wpada raz na miesiac i uradowany :P ech ^^'
    co za czasy ^^'


    Pogłebiałem swoją wiedzę na temat spamu... nowe sztuki pisania spamerskich postów itd. xD
    Kminisz ?:D

    A poważnie to się musiałem zająć swoich życiem osobistym... :P

    Wpadnij na piwko to Cię wykońce ;P
    O ile malutka nie zrobi tego pierwsza ^^

    Teraz będę wpadać częściej ;D cieszysz się ?
  • ehh czego to ja sie dowiedzialem ostatnio
    jeth nie mam wyjscia tylko znowu musze ci urwac glowe ^^
    ba i to nawet za przyzwoleniem malutkiej ;)
    teraz tylko zgadnij za co...
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • dziewczyno.. jak ja bede czesciej od ciebie wracac o tych porach to to mnie wykonczy :P a ty sie nie starasz jak juz :( i to od dawna :(

    Jeefo, pewno ^^ zyciem osobistym :P to teraz sie tak nazywa? :P znaczy podrywanie lasek i jezdzenie na koncerty? :P i pewnie ze sie ciesze :D pusto sie w tym temacie cos ostatnio robi ^^ a tak to i jest z kim posty nab.. znaczy popisac o mojej ciezkiej pracy ^^

    Fiku.. nie mam pojecia ^^' na sesji staram sie pisac jak moge ^^' ostrzegalem ze jak cos to bede pisal co jakies 3 dni przez pare chwil ^^' do tej pory limitu chyba nie przekroczylem ^^' wpadam tak czesto jak tylko moge ^^' nie krzyczcie na mnie.. i nie urywajcie mi nic ^^'

    Plaszcz mam kaszmirowy :P wisi w szafie :P nosze go w okresie jesien/zima/wczesna wiosna :P ^^' ech..
    wszyscy zdrowi ^^ dziekuje :P wracac do roboty a nie sie opalac tak btw -.-'

    ech..
    dobrej nocy :P
  • hehe tym razem nie chodzi o sesje zreszta gdyby chodzilo o sesje nie potzrebowal bym przyzwolenia malutkiej.... ehh a ta ciagle sie miga od dolaczenia sie do sesji :/ ^^
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • Fik Mik Figiel napisał(a)
    a ja jej bronie zyc? no przecierz nie... <foch>
    hmm odwolania odwolania miales tylko te 14 minut na odwolanie teraz to juz za pozno ...

    yy ^^'
    okeeeeej ^^' nie wnikam ^^'
    no nic :P ech :P
    zameczacie ja sesja :P a biedna nie wie juz jak sie bronic ^^'

    My Shop Is Cropp napisał(a)
    Masterze spamu 8) Twój ulubiony kolor bierki :)?


    muahahahahahaha XD ktoooooo? XD
    ^^'
    ech.. no nic :P mam lzy w oczach ^^
    niebieska bierka ^^^ to jest cos ^^ taki morski blekit ^^ ech ^^^
  • sprzedam sanki - ponawiam oferte ale ostatni raz !

    1 powiem mi jeth, czy jesli slyszysz w radiu Enrique Iglesiasa to zawsze wygladasz jak napalony samiec ?
    2. czy twoje ciagutki robienia na drutach sa czysto roztresowujace czy to cos powaznego ?
    3. zdarza Ci sie czasem nie zalozyc dwoch roznych skarpetek ?
    4. czy teskniles za tymi moimi porywajacymi pytaniami?
    5 a na jakie pytania ja Tobie nie odpowiedzialem ? z tego co wiem odpowiedzialem na komplet :]
    6. czy zawsze kiedy chcesz zrobic zdjecie telefonem zastanawiasz sie gdzie wlozyc klisze ?
    7 a jak bedziesz mial mnie dosyc to napiszesz ?:>

    milego ^^
  • eustachy napisał(a)
    sprzedam sanki - ponawiam oferte ale ostatni raz !

    1 powiem mi jeth, czy jesli slyszysz w radiu Enrique Iglesiasa to zawsze wygladasz jak napalony samiec ?
    2. czy twoje ciagutki robienia na drutach sa czysto roztresowujace czy to cos powaznego ?
    3. zdarza Ci sie czasem nie zalozyc dwoch roznych skarpetek ?
    4. czy teskniles za tymi moimi porywajacymi pytaniami?
    5 a na jakie pytania ja Tobie nie odpowiedzialem ? z tego co wiem odpowiedzialem na komplet :]
    6. czy zawsze kiedy chcesz zrobic zdjecie telefonem zastanawiasz sie gdzie wlozyc klisze ?
    7 a jak bedziesz mial mnie dosyc to napiszesz ?:>

    milego ^^


    1. Jak słyszę Enrique w radiu zastanawiam się czemu w moim kochanym radiu puszczają takie.. cuś -.-' i stanowczo wyłączam radio... STANOWCZO.....
    2. Czysto rozstresowujące ^^ to dobry sport jest na długie zimowe wieczory ^^ spróbuj - nie poczujesz różnicy ^^ .. yy... czy cuś..
    3. Oczywiście że mi się zdarza ^^' jak muszę gdzieś wyjść to niestety "moje ciągutki" do chodzenia w dwóch różnych skarpetkach muszą zostać w domu :(
    4. oczywiście że tak ^^ zastanawiam się kiedy w końcu wpadniesz ^^
    5. Siersciuch eustachy - dachowiec niepospolity sam z siebie odpowiesz kiedyś bardziej precyzyjnie, tak? ^^
    6. Nie mam aparatu w telefonie :P cudzymi się brzydzę :P ^^
    7. Pewnie że tak ^^ a z tego wychodzi że nie napiszę :P
    trzymaj się ciepło i baw się dobrze ^^
    a ja tymczasem sobie coś pomaziam :P
    dobranoc ^^