jeth - ''nowa forma psychozy wspolczesnego swiata''

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jeth napisał(a)
    ALX, jest to wynikłe z mojego nienajgorszego humoru tu na forum ^^ poza tym [; nie ma emotki lepiej oddającej mój z reguły nastrój ^^ no chyba że czasem ^^' i -.-' ale to już rzadziej ^^

    Marchocjasz ^^ powtarzasz się ^^ co się stało z Lunarionem? ^^' ja chce Lunarioooooooonaaaaa ;(

    eustachy, nie, nie lubie sikać pod wiatr :D To niehigieniczne :P i bezcelowe ^^ poza tym, u mnie w łazience nie ma aż takich przeciągów ^^


    nie pakusiaj bo mi się serce kraje :( to ciągle ten sam Lunarion.. no uśmiech :)




    xD xD
    dlaczego nie reagujesz na moje zgłoszenia?
  • nie zdązyłem na 700 posta :P ale 750 sobie nie odmówie :P :*


    i takie pytanie bonusowe:

    - jakie czynnosci towarzyszą psiakowi w ciepłe, parne, letnie dni :]

    Zbieram dzieci kukurydzy!!! - "Amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja" :] :E
    Wujo miodzio jest na rencie niesponsorowanej przez GF
    Kiedy ranne wstają zorze, wujo miodzio w polu orze ;)

  • eustachy ^^ ja nikogo perfidnie nie robię w konia ^^ nie czułem natchnienia ^^ dalej go nie czuję [; a tobie natchnienie mocno dało po tyłku w poprzednim poście ^^ i jak tu na takie coś rozwlekle odpowiadać? ^^ po prostu czuje się że choćby nie wiem co to nie da rady ^^

    Supermanie ^^ tyś jest jedna wielka podróba ^^ ja jestem oryginalny.. nie moja wina że moja żona się nie zna -.-
    1000 zostawie tu :P miałem zostawić wujowi miodziowi bo się przypomniał, ale widzę że na poprzednie nawet nie odpowiedział ^^ no nic ^^ to w związku z tym 1000 :P
    Czemu ja tu władzy nie mam :lol: xD ;)

    A gdzie masz? ^^


    Marchocjasz :P reaguję :P czasem ^^ No jakby to zgłaszał Lunarion to pewnie psychiczna bariera w moim mózgu dopuszczała by częstsze reagowanie ^^ a tak to Marchocjaaaasz.. A co to? ^^' i się jak głupi zastanawiam zamiast brać się za zgłoszenie ^^ a potem robi się późno ^^

    Wujo Miodzio ^^ Z dużej ^^ a co się będę ^^ później opiernicz dostanę, ale co mi tam ^^
    Dziękuuuuje [;
    w ciepłe parne letnie dni to psiak tylko siedzi w domu, czeka aż słońce zajdzie i popija soki w ilościach dużych ^^ jednym słowem - nic interesującego ^^
    Idę spać ^^
    dobranoc ^^
  • malina_24 napisał(a)
    Malutka to do Ciebie ;)
    [SIZE=3]jak Ty z nim wytrzymujesz????[/SIZE]


    powinnaś sobie zadać to samo pytanie....






    Jeth a ty z tymi psychicznymi barierami nie przesadzaj... jak zgłaszam Twoje posty to też nie reagujesz xD


    kłeszczyn: nie poznałeś mnie??? ^^
  • Marchocjasz napisał(a)
    malina_24 napisał(a)
    Malutka to do Ciebie ;)
    [SIZE=3]jak Ty z nim wytrzymujesz????[/SIZE]


    powinnaś sobie zadać to samo pytanie..


    hehe

    prose pana pan ma dar.. ale stop... nie róbmy tu spamu bo nas Dżecik pogoni.. ;)

    Jeth co skłoniło Cię do zalegalizowania związku z Malutką??
    To samo pytanie do Malutkiej kieruje ;)
  • ehh no dobrze dobrze już mnie nie ma.. tak dalej pójdzie to nawet z domu mnie wyrzucą..

    W moim ostatnim poście w tym temacie zadam pytanko..

    masz prawko dżecik?? a jeśli tak to czym śmigasz?
  • Lubisz kotki ? Bo ja bardzo tylko żadnego nie mam ;(
    Jego ostatnie chwile ;(
    Miał na imię ciapek


    Najwyrażniej nie mam szczęścia do zwierząt

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Starmageddon ().

  • malina_24 napisał(a)
    Malutka to do Ciebie ;)
    [SIZE=3]jak Ty z nim wytrzymujesz????[/SIZE]



    oj...to ciężkie pytanie...i chyba nie znam na nie odpowiedzi...
    po prostu tak jakoś wyszło i ciagle jakoś wychodzi^^...

    Jeth co skłoniło Cię do zalegalizowania związku z Malutką?? To samo pytanie do Malutkiej kieruje


    oj następne trudne pytanie^^...to może głos teraz zabierze małżonek^^...
  • hmm nie wiem czy ktos juz to fundamentalne pytanie zadawal ale skad wziol sie pomysl na nick "malutka..."

    kiedy przechodzisz na zielona strone mocy?

    a i zeby jeth sie nie poczul opusczony w swoim temacie :P

    czemu nam tu nie awansowales na smoda?
    [SIZE=5](odp bo jestem leniwy nie wchodzi w gre )[/SIZE]
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • Lunar, jak mogłem Cię niby nie poznać? ^^w jednej chwili są posty od Lunara a w drugiej od marchocjasza ^^ co tu jak tu nie poznać? ^^

    Jeth co skłoniło Cię do zalegalizowania związku z Malutką??

    Lufa przy skroni? ^^'

    Lunar, dzie leziesz? ^^ wracaj ^^ prawka nie mam ^^ i nie smigam ^^

    Wiedźmin, kotki lubię ^^ nawet bardzo ^^ wyrazy współczucia z powodu ciapka...

    Fiku, yy.. na smoda to trzeba czasem pracować ^^ a nie opierniczać się w niedziele, święta i po nocach ^^ poza tym, Żubr by mi nie pozwolił :D
  • Fik Mik Figiel napisał(a)
    hmm nie wiem czy ktos juz to fundamentalne pytanie zadawal ale skad wziol sie pomysl na nick "malutka..."

    kiedy przechodzisz na zielona strone mocy?



    no nie padło^^ jesteś pierwszy^^
    geneza jest prosta...dla niektórych może być wręcz banalna...
    po prostu jeth tak się do mnie zwraca...[SIZE=7] oprócz tego zdrobnienia używa także innych ale już mniej miłych^^w stylu cholero i takie tam^^[/SIZE]...a co do kropeczek(wielokropka) to jest mój ulubiony znak interpunkcyjny i jeśli przyjrzeć się moim postom zauważyć można, że aż nadto go używam^^...


    zielona strona mocy?...niegodnam nawet wymieniać tej nazwy^^
    a tak poważnie...chyba jeszcze za wcześnie żebym o tym myślała...ja dopiero zaczynam...a co bedzie potem?^^ zobaczymy^^...
  • malutka... napisał(a)
    Fik Mik Figiel napisał(a)
    hmm nie wiem czy ktos juz to fundamentalne pytanie zadawal ale skad wziol sie pomysl na nick "malutka..."

    kiedy przechodzisz na zielona strone mocy?



    no nie padło^^ jesteś pierwszy^^
    geneza jest prosta...dla niektórych może być wręcz banalna...
    po prostu jeth tak się do mnie zwraca...[SIZE=7] oprócz tego zdrobnienia używa także innych ale już mniej miłych^^w stylu cholero i takie tam^^[/SIZE]...a co do kropeczek(wielokropka) to jest mój ulubiony znak interpunkcyjny i jeśli przyjrzeć się moim postom zauważyć można, że aż nadto go używam^^...


    zielona strona mocy?...niegodnam nawet wymieniać tej nazwy^^
    a tak poważnie...chyba jeszcze za wcześnie żebym o tym myślała...ja dopiero zaczynam...a co bedzie potem?^^ zobaczymy^^...


    Tja.. zapomniałaś o 'mucho utrapiona' ^^ reszta jest milczeniem..
    tja ^^ zielona strona mocy ^^ już to widzę ^^ czekam z niecierpliwością ^^ nawet nie myśl że będę ci pomogał na egzaminie ^^
    powodzenia ^^ to wszystko co mam w związku z tym do powiedzenia ^^
  • Marchocjasz napisał(a)
    wracam... koledzy mnie prosili xD

    Dlaczego nie masz prawka?? jeśli malutkiej wody odejdą to co zrobisz?? po taksówkę zadzwonisz??


    Nie mam prawka ^^ a dlaczego.. hmm.. ukradli mi... taaak ^^ ukradli ^^ dokładnie ^^ szedłem sobie i pyk ^^ nie ma ^^ i myślę że oddadzą zanim malutkiej wody odejdą.. albo wynajmę domek koło szpitala, to na fotelu na kółkach ją przewiozę ^^
  • taa zawieziesz ją wózkiem z pobliskiej biedronki ^^



    jaka jest twoja ulubiona zabawka z dzieciństwa?? co lubiłeś oglądać?? przy Sailor moon miałeś podobną sytuacje z moją?? (nie do odciągnięcia w czasie emisji)
  • wody, jakie wody?^^'...komuś chce się pić?^^'...ja nic nie wiem o żadnej wodzie...ale pewnie jak zwykle najbardziej zainteresowani wiedzą najmniej:(...


    oj oj^^ jeth'cie małej wiary^^ zobaczymy co powiesz jak zostane twoim szefem^^...
  • wózek z biedronki ^^ dobra myśl :D wręcz genialna :D
    to jest to czego potrzebowałem :D

    ja byłem grzecznym chłopcem bawiącym się autkami, zbierającym Turbo i grającym w Tazo z Gwiezdnych Wojen. ^^ nie miałem jakiejś najulubieńszej zabawki ^^ no chyba że taki żółciutki Cadillac ^^ mrrrrrrr ^^ nieważne ^^ nieważne ^^ zapomnij ^^

    Oglądałem kapitana planete, troskliwe misie i inspektora gadgeta :D i jeszcze coś ale to za moment :D

    Sailor moon :D PHI ^^ nie do odciągnięcia? :D człooooowieku ^^ to tak jakbyś słonia nazwał chomikiem ^^ jak leciało po południu to byłem w stanie siedzieć przy samym ekranie z vol na 2 żeby matki nie obudzić jak drzemała w tym samym pokoju :D wstawałem z samego rana jak była poranna transmisja :D nie do odciągnięcia? :D nie przypominam sobie żebym chociaż jeden odcinek opuścił :P raz prawie się mi ta sztuka udała, bo byłem u kumpla :P na szczęście on też oglądał xD to były czasy :D
    ech ^^
  • Dezyderku.. mów mi wuju ^^ o SM przypomniała mi dzisiaj mama gdy gadali coś z sąsiadem o bajkach z dzieciństwa.. imusiałą wypaplać jak to mały przemuś nie jadł obiadu siedząc metr przed telewizorem a rano biegł do szkoły bo oglądał powtórki xD


    Rei Hino była najlepsza :D
  • malutka... napisał(a)
    to była cudowna bajka^^
    każda dziewczynka chciała być Usagi^^i potem spotkać Taxuido^^...
    :D


    -.-' A co ty możesz wiedzieć ^^ przecież nie oglądałaś :D
    i co ty wiesz o dziewczynkach ^^ dziewczynki tego nie oglądały :P a przynajmniej nie słyszałem żeby któraś to oglądała :P ale mogę się mylić ^^
    BTW, w polsatowskiej wersji to była Bunny ^^ Usagi była w oryginale ^^
    dowód że nie oglądałaś :P
    branoc ^^
  • jeth napisał(a)
    malutka... napisał(a)
    to była cudowna bajka^^
    każda dziewczynka chciała być Usagi^^i potem spotkać Taxuido^^...
    :D


    -.-' A co ty możesz wiedzieć ^^ przecież nie oglądałaś :D
    i co ty wiesz o dziewczynkach ^^ dziewczynki tego nie oglądały :P a przynajmniej nie słyszałem żeby któraś to oglądała :P ale mogę się mylić ^^
    BTW, w polsatowskiej wersji to była Bunny ^^ Usagi była w oryginale ^^
    dowód że nie oglądałaś :P
    branoc ^^


    :dobrypost: dla mnie to była Bunny Tsukino :] a o usagi dowiedziałem się dopiero za sprawą internetu..

    a co do Pana Endymiona to... do dzisiaj uwielbiam róże ;)
  • jeth napisał(a)
    niecierpliwością ^^ nawet nie myśl że będę ci pomogał na egzaminie ^^
    powodzenia ^^ to wszystko co mam w związku z tym do powiedzenia ^^


    no niestety prawde mowi tez mu tam koperty, PD, PO i inne rzeczy proponowalem a on nic ehh... chyba ze sposob sie na jetha znajdzie to moze wtedy :P

    BTW, w polsatowskiej wersji to była Bunny ^^ Usagi była w oryginale ^^
    dowód że nie oglądałaś


    pewnioe ogladala wersje orginalna


    a przy okazji dlaczego/skad sie wzieła/ jak powstała (niepotrzebne skreslic) zawołanie "mucho utrapiona"??
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • dobra dobra...ja byłam bardzo mała gdy to ogladałam^^ nie mogłam pamietać^^...ale niedawno znalazlam kilkadziesiat odcinków^^
    a czy ta bajka nie była zbyt "dziewczyńska"?^^


    Fiku, pomyśl jak bardzo lubisz muchy..zwłaszcza te o 5 rano...odpowiedz sama sie nasuwa....

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez malutka... ().

  • jeth napisał(a)


    ja byłem grzecznym chłopcem bawiącym się autkami, zbierającym Turbo

    Hoho ... może się wymienimy ;> :D wydaje Mi się ze na szafie znajdzie się pare samochodzików ;D xD

    jeth napisał(a)
    Oglądałem kapitana planete, troskliwe misie i inspektora gadgeta :D i jeszcze coś ale to za moment :D


    A "Buliego" oglądałeś :> xD Buli Buli, zostań razem z nami :lol: xD




    Malutka ^^ ... jakie kwiatuszki lubisz najbardziej :> ^^
    Jakie Dżecik daje Ci najczęsciej :> ^^ :D ;)

    Jeth ... jaką pizze lubisz najbardziej :> ^^ :P
    Lubisz coś zbierać :> monety, znaczki ... pocztówki :> ^^


    Miłego ;)
  • Superman ^^
    Buli Buli, zostań razem z nami,
    Buli buli, bardzo cię kochamy
    :D
    mogę ci nawet zaśpiewać :D ale to dawno temu było :D pamiętam jak przez mgłę :D jeszcze coś mi się przypomniało z dwójki :D Denver ostatni dinozaur xD to musiało być genialne xD

    Jaką pizzę? ^^ Roma ^^ hrhrhrhrhrhr [; ech [;
    Pewnie że coś lubię zbierać :D yyyy... Chińskie narzędzia tortur? :-/