jeth - ''nowa forma psychozy wspolczesnego swiata''

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Hahahahaha mam Cie ^^ myslales, ze nie znajde tego tematu? Uuuuu chyba sie ktos przeliczyl:P no to do rzeczy:

    1. Pierwsza mysl jak wstajesz z lozka?
    2. Masz bokserki w turtlesy lub serduszka?
    3. Jak opanowujesz swoj niepochamowany potok slow?

    No to teraz jak widzisz nie wymeczylam Cie, az zabardzo ale jeszcze na wszystko przyjdzie pora. Tak sobie znalazlam wolna chwilke w pracy i usiadlam na kompa to sobie pomyslalam, ze napisze Ci posta a co mi tam:) No ale jak widzisz nie wysililam sie az tak zabradzo niorac pod uwage, ze malo czasu mam bo juz musze spadac^^ no to milego dniaaaaaa
  • __..,,;;::##""''|..::Jeefo::..|''""##::;;,,..__
    Primo, zmień nick ^^
    secundo ^^ja nigdy brzydko nie kłamie ^^ ja tylko mówię ładne kłamstewka ^^

    Olivka, tak właśnie myslałem :D temat mógł się przynajmniej zapaść w odmęty czasu, zniknąć gdzieś w archiwum, a nie tak :D ech.. ^^ wredny temat mnie wydał ^^

    1. wersja pierwsza.. 'Where am I'
    wersja druga 'what's time is it..'
    wersja trzecia.. 'kto śmiał mnie obudzić....'
    a gdy nie dojdę do łóżka i zasne na podłodze..
    'Oooo.. Frytkaaa...' ^^

    2. mam bokserki w snoopy'ego ^^ w serduszka nie noszę ^^
    ale takie ładne ^^ niebieskie ^^

    3. jaki niepohamowany potok słów? :D w żyyyyyciu ^^ poza tym jestem osobą małomówną ^^ za to wiele piszącą, czego zrozumieć nie potrafię ^^ bo jak jużzłapię falę przy pisaniu, to już sam nie wem co piszę, tylko literki same wyskakują :D i z reguły niestety dużo ich wyskakuje ^^ chociaż zadrzają się ciężkie dni, gdy nie mam nic do powiedzenia.. o taaaakk.. zdarzają się.. z reguły są to chwile gdy jest zaćmienie słońca or sth.. ^^

    I nie idź do pracy ^^ po co będziesz leźć ^^ praca jest beeee ^^ i miłego dniaaaa ^^
    brum? ^^
  • hehe jeth jak miło :P

    dawno Cię nie widziałam :]

    pytanie wstępne sprawdzające :>
    co ty wiesz o mastodontach?

    i przyłączam się do apelu
    daj jakąś fotke :]

    a i ogól się wreszcie :D
  • Olivka napisała
    No no przeciez;]

    Ile juz tych frytek masz?
    Byc bogatym i nieszczesliwym, czy biednym i w niebo wziety;]?


    frytek.. 14.. 15.. albo 43.. nie pamiętam już dokładnie [; myślisz że ja je zbieram? ^^ ja coś czasem muszę jeść kobieto ^^
    hmm.. no cóż, idziemy na kompromis :D bogatym i wniebowziętym ^^ trzeba sobie jakoś radzić w życiu ^^
    ech..

    i tego się obawiałem od momentu jak zobaczyłem kto napisał ostatniego posta w tym temacie...
    właśnie dlatego jak prowadzi się drugie życie nie mówi się o tym nikomu^^ :
    malutka... napisał(a)
    hehe jeth jak miło :P

    znaczy będzie boleć..

    dawno Cię nie widziałam :]

    całe wczoraj.... około 21 godzin i 40 minut temu.. ech..

    pytanie wstępne sprawdzające :>
    co ty wiesz o mastodontach?

    biegają wolne.. to mnie martwi ^^ i zaglądają tam gdzie nie powinny ^^

    i przyłączam się do apelu
    daj jakąś fotke :]

    ... tja... biegne ^^ sama se zrób ^^

    a i ogól się wreszcie :D

    sama się ogól kobieto ^^ drapiesz ^^
    nie gadam z tobą ^^ jedyne miejsce gdzie miałem choć trochę spokoju.. ech.. już nim nie jest... ech...
    miłego
    jeth.
  • Olivka napisała
    No no przeciez;]

    Ile juz tych frytek masz?
    Byc bogatym i nieszczesliwym, czy biednym i w niebo wziety;]?


    frytek.. 14.. 15.. albo 43.. nie pamiętam już dokładnie [; myślisz że ja je zbieram? ^^ ja coś czasem muszę jeść kobieto ^^
    hmm.. no cóż, idziemy na kompromis :D bogatym i wniebowziętym ^^ trzeba sobie jakoś radzić w życiu ^^
    ech..

    i tego się obawiałem od momentu jak zobaczyłem kto napisał ostatniego posta w tym temacie...
    właśnie dlatego jak prowadzi się drugie życie nie mówi się o tym nikomu^^ :
    malutka... napisał(a)
    hehe jeth jak miło :P

    znaczy będzie boleć..

    dawno Cię nie widziałam :]

    całe wczoraj.... około 21 godzin i 40 minut temu.. ech..

    pytanie wstępne sprawdzające :>
    co ty wiesz o mastodontach?

    biegają wolne.. to mnie martwi ^^ i zaglądają tam gdzie nie powinny ^^

    i przyłączam się do apelu
    daj jakąś fotke :]

    ... tja... biegne ^^ sama se zrób ^^

    a i ogól się wreszcie :D

    sama się ogól kobieto ^^ drapiesz ^^
    nie gadam z tobą ^^ jedyne miejsce gdzie miałem choć trochę spokoju.. ech.. już nim nie jest... ech...
    miłego
    jeth.
  • ty drapiesz bardziej^^

    poza tym to mogę sobie pójść :( ale już nigdy nie poznasz tajemnej receptury wypieku serniczka^^

    yyyy...może jeszcze jakieś pytanko :P
    ile kalorii ma dietetyczny majonez?

    możesz się pomylić o 3^^
  • no witam ;)

    straszony sernikiem??

    miałam urlop :D
    Święta i wogóle trochę odpoczywałam sobie ;)
    ostatnio mam mniej czasu na pisanie na forum
    działo sie coś jak mnie nie było ??

    ;)

    branoc
  • a jakim sernikiem :> może takim z brzoskwinkami :>
    ojj... Dżecik na pewno się coś działo parę ludków zniknęło parę się pojawiło z tego co widzę :P
    kurcze jutro mam egzamin idę się pouczyć.. pa ;)

    Miłego dzionka ;)

    ps. PW ;)
  • hmmm... a to ciekawy ten sernik skoro lepiej żebym nie wiedziała...
    a wrócił...
    teraz to chyba pójdę porzucać do kosza ;)

    Wielkie dzięki ;)
    ale jest jeszcze jeden temat na uni14 w prezentacjach sojuszy..
    jak byś mógł ;)

    :* w nosek
  • denks ;)

    a żeby spamu nie było to..

    Ulubione warzywo??
    Lubisz Gumisie ?? i dlaczego tak?? ;) :P
    Grasz na gitarze? :>
    Lubisz mnie jeszcze? ;) :P
    Widziałeś strusia Supika??

    to tyle... na razie ;)

    jeszcze tu wrócę :P ;)
  • warzywem mym ulubionym jest marchew :D dawniej przynajmniej jedna na dobę szła :D teraz lata już nie te, i nie chce się już ^^
    Gumisiów nie lubię^^ spójrz na Bunię jak na dealerkę rozprowadzającą dookoła sok z gumijagód to zrozumiesz czemu ^^ hmm.. nie wiem czemu ale mam wrażenie, że nie miałem szczęśliwego dzieciństwa :D nie pytaj lepiej o smerfy ^^
    Na gitarze pogrywam od czasu do czasu [; parę chwytów jeszcze się pamięta ^^ ale lata już nie te i w ogóle ^^
    Czemu miałbym Cię nie lubić, to ja nie rozumię :P ych ^^ różni są ludzie ^^ i różne zestawy panvitan ^^
    Y... strusiów dawno nie widziałem.. może dlatego że odstawiłem już to świństwo.. byłem zmęczony ciągłym nawiedzaniem przez strusie, mastodonty, koczkodany, surykatki etc.. życie teraz wydaje się prostsze..

    Wracaj wracaj ^^ drzwi zawsze otwarte ^^
    no chyba że Żuber w końcu da mi kolorowe gwiazdki ^^
    miłego [;
  • jak to sie mowi, uderz w stol, a nozyce sie odezwa :>

    1. szklanka w polowie pelna czy tez w polowie pusta?
    2. pieniadze czy milosc ?
    3. doberman czy jamnik ?
    4. mleko czy wolowina ?
    5. warn czy upomnienie ?
    6. dlaczego MOD a nie top 1 uni 15 ogame.org ?
    7. myszka optyczna czy spacer po deszczu

    i ostanie powalacjace
    8. zycie w rozpuscie czy woda toaletowa "sciemnidlo"

    milego i uroczego ^^
  • ych ^^
    tak nie wolno ^^
    ale dobra :P

    1. 15 chłopa na umrzyka skrzyni HO HO i butelka rumu ^^
    2. Miłość na pieniądzach ^^ to mogłoby być ciekawe [; nie mówię o złocie, bo sztabki wbijają się w plecy, ale na przykład w takiej mennicy na podrukowanych i pocietych arkuszach ^^ hmmm ^^
    3. Moją jedyną miłością są malamuty :D no i husky ^^ ale z tych dwóch obwiesiów to jamnik :P a niech ma chociaż to od życia :P
    4. ech ^^ mleko ^^ dla wołowiny trzba biedną krówkę zabić.. Dla mleka wystarczy wydoić ^^ postaw się na miejscu takiej krówki - wolałbyś żeby cię wydoili czy zabili ^^
    5. upomnienie - nie lubię warnować :-/ forum jest dla ludzi, ludzie robią błędy. Czasem logicznie nadane upomnienie może zmienić człowieka bardziej niż bezzasadny warn ^^
    6. yyy.. na top nie mam czasu? :D nie.. to nie to ^^ na moda potrzeba nieco większej aktywności żeby cię nie zezłomowali :P ych ^^ nie mam serca do tej gry [; gra która opiera się wyłącznie na matematyce nie sprawia mi przyjemności [; gdzie tu miejsce na taktykę? ^^
    7. Toś mnie teraz zażył. Mysz optyczną mam :D trzyma się już dwa lata :D wobec czego zostaje spacer ^^ ale gdyby nie ta mysz, to nie wiem ci bym zrobił ^^
    8. yyy... rozpusta nie dla mnie.. jam jest człowiek stateczny.. może nie wygląda, ale jednak [; ale woda toaletowa 'ściemnidło?'... ych.. niech już będzie zycie w rozpuście..

    miłego [;
  • boska sygna ^^

    jak bedzie zlot to mnie posmytasz tym pyszczkiem po ... :D:D:D

    Zbieram dzieci kukurydzy!!! - "Amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja" :] :E
    Wujo miodzio jest na rencie niesponsorowanej przez GF
    Kiedy ranne wstają zorze, wujo miodzio w polu orze ;)

  • jeth napisał(a)
    Wiem ^^ sam robiłem ^^
    nikt nie chciał mi zrobić to się zdenerwowałem ^^
    i w końcu mam sygnę na stałe ^^

    a co do zlotu.. po tym jak to powiedziałeś.. to hm.. chyba mi wypadnie turniej szachowy ^^ albo brydżowy.. yyy.. domino? ^^


    chodzilo mi o policzek - to tak w gwoli scislosci :] kofam jak psiaki mnie liza po policzku :]

    szachy, brydz, domino - nie ma problemu - moge pojsc z toba - nie trafiles w nic w co bym nie umial grac :D

    P.S. a spróbuj nie byc - to obaczysz jaki bede wstretny wsciekły i paskudny ^^ - gorzej niz zwykle :P

    Zbieram dzieci kukurydzy!!! - "Amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja" :] :E
    Wujo miodzio jest na rencie niesponsorowanej przez GF
    Kiedy ranne wstają zorze, wujo miodzio w polu orze ;)

  • Malinko, dziękuję za jakże cudną opinię :*
    o smerfy proszę ja ciebie nigdy nie pytaj ^^ Smerfy oddziałowywują na nie zbyt silno i wpadam w depresję :( ych.. :(

    eustachy - może i zachowuje sięczasem jak pięciolatek ale nie potrzebuję sanek :D

    mam swoje ^^

    wujo miodzio - postaram się być ^^ nie mówię, że na pewno, bo to jeszcze szmat czasu - ale postaram się być :) proszę na mnie krzywo nie patrzeć ^^ naprawdę chciałbym wpasć [; ale są rzeczy których przewidzieć się nie da ^^
    dobrej nocy ^^
    muszę nauczyć się brydża od początku.. tak to jest gdy nie ma sięz kim grać :-/
    ych..
  • naprawde chcialbym wpasc - to juz tekst slyszany od kilku razy :P

    a co do brydza to wiem jak jest - sam nie gralem od dobrych 2-3 lat...

    grywasz moze w jakies inne gry karciane ? ;>

    Zbieram dzieci kukurydzy!!! - "Amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja" :] :E
    Wujo miodzio jest na rencie niesponsorowanej przez GF
    Kiedy ranne wstają zorze, wujo miodzio w polu orze ;)

  • Remik wariant 13 i 10 kartowy.. w tysiąca, 66, pokera, makao.. w 3-5-8 kiedyś się uczyłem i nawet mi nieźle szło ;) kierki, zarówno tzw. rozbójnik, jak też te które windows nazywa kierkami ^^ ech ^^ etc etc.. ja miałem naprawdę nudne dzieciństwo ^^ w większość z nich nie miałem okazji grać od lat :) ych ^^
    czasem można mnie jeszcze na kurniku spotkać na makao i remik gin, aczkolwiek wolę papierową wersję :)
    na kurniku to ja tylko w domino lubię grać ;) aczkolwiek jest i tak tendencyjne ^^
    dobrej nocy ^^