jeth - ''nowa forma psychozy wspolczesnego swiata''

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jeth napisał(a)
    5. ^^ musze odpowiadac? :) to ciężkie pytanie jest :)


    Musisz :fgrin:

    Ida Święta wielkim krokiem,
    Pachnie drzewko w Twoim domu.
    Patrzysz na nie ciepłym wzrokiem,
    I życzenia złożysz komuś...

    Bóg sie rodzi dla nas wszystkich,
    W stajni płacze tak ukradkiem...
    Znów odwiedzisz swoich bliskich,
    I podzielisz sie opłatkiem...

    Na te Święta co nadchodzą,
    Życzę ciepła i miłości.
    Niech Cię ludzie nie zawodza,
    I niech uśmiech w sercu gości..

    Pytanka :

    Ty to jethro_from_TMSC ? :D

    Pozdrawiam!
    [20:14] <LeeLoo> ^^ dziekuje :*:)

    [12:44] <+COCACOLA> Goodbye my love, goodbye
  • Ulubiony sport to chyba jednak Snooker :) taki porządny dobry snooker w wykonaniu O'Sullivana :P

    Kogo najbardziej lubię, a kogo nie lubię w teamie.. No cóż, zasadniczo to dane mi było poznać tylko sporą część modków :) więc o teamie ze strony operatorków niestety nie mogę się wypowiadać, a kogo lubię w teamie najbardziej? hmm.. nie mam jakichś takich faworytów :) wszyscy modzi są podobnego pokroju ludźmi :P znaczy żądni krwi, nieludzcy, bez uczuć ^^ nie da się ich [size=1]nie[/size] lubić :)
    Tak, ja to jethro_from_TMSC, tylko że kazali mi nicka skrócić :(


    Ice Sun - Barszczyk z uszkami ^^ mrrrrrrrrrrr... ^^

    Wesołych świętuff ^^
  • Szczur czy chomik ? xD
    Panda IS czy Avast ?
    Modek czy GO ? :P
    Zamieściłeś kiedyś pomysł w PIP ?
    Fakacz czy wskazujący ? (palec xD)
    ___________________________________________________
    SW ...
    Miecz świetlny , dwa , czy podwójny ? :P
    Kolor mieczyka poprosze xD
    Mandaloriański Pancerz Bitewny (heavy) czy Szata Mentora Zeishon Sha (v.light) ?
    Rodzaj blastera ... Jonowy(na roboty) , Dezintegrator(przebija tarcze) , Zwykły czy Kriogeniczny[chyba tak się nazywał](zamraża)
    Jedi czy Sith ? ...
    ___________________________________________________
    Tera z innej beczki xD
    Miecz czy topór ?
    Kolczuga czy zbroja paskowa ?
    Zbroja Płytowa czy Skórzana ?
    Młot czy Morgenstern ?
    Łuk czy Kusza ?
    Ork czy Człowiek ?
    Troll czy Goblin ?

    eee ... narazie tyle xD
  • To dorzucę coś apropo pytań Freeza:

    Jango czy Boba Fett?
    Krążownik Mon Calamari czy Niszczyciel klasy Imperial?
    Jasna czy ciemna strona moczu? :tongue:
    Yoda czy Darth Sidious?

    Lorica segmentata czy zbroja płytowa?
    Triaria czy Hastati?
    Włócznia czy kopia?
    Juliusz Cezar czy Oktawian August?
    Rozbiory czy pakt Ribentropp-Mołotov?
    :D
  • Freeze_PL napisał(a)
    Szczur czy chomik ? xD Zostałbym poćwiartowany jakbym odpowiedział na to pytanie xD przez jednego albo drugiego :P
    Panda IS czy Avast ? wrrr.. Avast niestety jest nieskuteczny, a Panda zwalnia kompa jak diabli :P Kasper :)
    Modek czy GO ? :P W zielonych siła :)
    Zamieściłeś kiedyś pomysł w PIP ? Nie, nigdy :) moja umiejętność kreatywnego myślenia ogranicza siedo spraw poza ogame'owych :)
    Fakacz czy wskazujący ? (palec xD) wskazujący :) ma więcej funkcji :) dzwonienie do drzwi, przeliczanie pieniędzy etc :)
    ___________________________________________________
    SW ...
    Miecz świetlny , dwa , czy podwójny ? :P podwójny ^^
    Kolor mieczyka poprosze xD ciemna czerwień ^^
    Mandaloriański Pancerz Bitewny (heavy) czy Szata Mentora Zeishon Sha (v.light) ? Szata Mentora Zeishon Sha :) nie lubię jak coś krępuje moje ruchy. szczególnie gdy liczy się szybkość :)
    Rodzaj blastera ... Jonowy(na roboty) , Dezintegrator(przebija tarcze) , Dezintegrator :) bardziej przydatny :P
    Zwykły czy Kriogeniczny[chyba tak się nazywał](zamraża) Zostańmy przy zwykłym :)
    Jedi czy Sith ? ... hmmm ^^ Sith ^^ mimo ze kazdy Sith to kawal Skurkowanca :P podoba mi się ich styl :D
    ___________________________________________________
    Tera z innej beczki xD
    Miecz czy topór ? hmm.. to zależy jaki topór :) ale chyba jednak zostanęprzy dobrym starym mieczyku ;)
    Kolczuga czy zbroja paskowa ? Jak już mówiłem, nie lubię być skrępowany, dlatego też kolczuga
    Zbroja Płytowa czy Skórzana ? Tutaj rozsądek przemawia za płytową, chociaż dziebkę za ciężkawa ^^ dziebkę ^^
    Młot czy Morgenstern ? hrhrhrhr ^^ nie ma to jak pokręcić sobie morgensternem :) vel korbaczem :) vel morning star :) jedna z moich ulubionych broni :) kiścień też wchodzi w grę ^^ hrhrhrhr ^^
    Łuk czy Kusza ? hmm.. mam niechęć do długodystansowców :P jednak łuk, bo tu więcej zależy od umiejętności strzelca.
    Ork czy Człowiek ? hmmm.. obydwaj mają swoje plusy i minusy :) Ork ^^ Najlepsza zabawa jest przy tępych osiłkach ^^
    Troll czy Goblin ? i tam, goblin to takie mięsko na rozgrzewkę :) z kolei Troll.. hmm.. chyba jednak Goblin :D

    eee ... narazie tyle xD



    Jango czy Boba Fett? Boba Fett, nawet mi żal że tak marnie zginął :(

    Krążownik Mon Calamari czy Niszczyciel klasy Imperial? Krążownik kalmarów :P po głębszym zastanowieniu :)
    Jasna czy ciemna strona moczu? :tongue: Ciemna :D :P
    Yoda czy Darth Sidious? Yoda :) to co wyczyniał w drugim i trzecim epizodzie ^^ nie do podrąbania ^^

    Lorica segmentata czy zbroja płytowa? Zbroja folgowa (o ile dobrze myślę :) ) rzymianie nie mogli się mylić :D w końcu podbili w nich spory kawałek globu :)
    Triaria czy Hastati? Na pewno nie triaria, za bardzo z tyłu jak na mój gust :) lubię być w centrum wydarzeń :P
    Włócznia czy kopia? Włócznia bo chce mi się spać:D
    Juliusz Cezar czy Oktawian August? Julek, bez niego nic by nie było :)
    Rozbiory czy pakt Ribentropp-Mołotov? Rozbiory, pokazano nam gdzie dokładnie europa ma polskę..
    :D
  • rock czy metal?
    google czy yahoo?
    PiP czy SiO?
    jezioro czy morze?
    bagno czy kałuza?
    woda czy snieg?
    gołab czy mewa
    ulubiony troll [SIZE=2]i dlaczego Jezus z Przedmieścia[/SIZE]?
    ulubiony zwrot?
    to tyle^^
    no i up^^
  • rock czy metal? Rock, stanowczo rock.
    google czy yahoo? przyzwyczaiłem siędo googlów [;
    PiP czy SiO? SiO :] poczytaj sobie niektóre rzeczy tam [;
    jezioro czy morze? Jezioro, bez problemu mozesz popływać, powędkować, porzucac kaczki, i w ogole jest sielanka :) a nad morze syf :-/
    bagno czy kałuza? Kałuża :) lubie kaluze [;
    woda czy snieg? woda. nie znosze sniegu. jest wtedy dla mnie za jasno :(
    gołab czy mewa gołąb :P przez wzgląd na czasy technikum i pomysł z gołębiem pocztowym wykorzystanym w niecnych celach ^^
    ulubiony troll i dlaczego Jezus z Przedmieścia? ależ wy walczycie o to miano :P a idźcie ode mnie :P nie ma trolów na spamie :P
    ulubiony zwrot? Pamparampampam ^^
    to tyle^^
    no i up^^


    Ice Sun - chodzi ci o ksiązkową, czy animacje [; z książek Alice, chociaż cięzko to bajka nazwac :] a animowanych mało co oglądałem.. jakoś mnie nie pociągały [;
  • jeth napisał(a)
    rock czy metal? Rock, stanowczo rock.
    google czy yahoo? przyzwyczaiłem siędo googlów [;
    PiP czy SiO? SiO :] poczytaj sobie niektóre rzeczy tam [;
    jezioro czy morze? Jezioro, bez problemu mozesz popływać, powędkować, porzucac kaczki, i w ogole jest sielanka :) a nad morze syf :-/
    bagno czy kałuza? Kałuża :) lubie kaluze [;
    woda czy snieg? woda. nie znosze sniegu. jest wtedy dla mnie za jasno :(
    gołab czy mewa gołąb :P przez wzgląd na czasy technikum i pomysł z gołębiem pocztowym wykorzystanym w niecnych celach ^^
    ulubiony troll i dlaczego Jezus z Przedmieścia? ależ wy walczycie o to miano :P a idźcie ode mnie :P nie ma trolów na spamie :P
    ulubiony zwrot? Pamparampampam ^^
    to tyle^^
    no i up^^


    [;

    Pytanie:
    Nie wypiłes czasem za duzo ostatnio:>??
  • Jeshua - z reguły rzadko piję. wiec to mozesz wykluczyc [;

    Ice Sun - oglądałem, na początku ciekawie, ciekawie, ale 12 odcinek i odpuscilem [; to jest scenariusz na film a nie na serial :-/ niestety :-/ robi się potem tak strasznie nudno i tak strasznie na siłę.. na początku tak ładnie, wszystko pasuje do siebie, ładnie opracowane, wyjaśnione, a po jakimś czasie non stop w kółko to samo i sztuczne podtrzymywanie napięcia.. nie dla mnie [;

    Jeshua - mówiłem że słyszałem wszystkie płyty GD, podoba mi się parę kawałków, ale nie będę grzebać po nocy żeby je wygrzebać :P
  • Jak ci się dzieli Spam z Claire ? :D
    Grasz w Totka ? :P
    Stosujesz powiedzenia "Teraz to mi to lotto" , "Sieśnimi , sieśnimi" "Kozaczki w panterkę" , "Oj nie niszcz tej girlandy" itp. ?
    Grałeś w Gothica III ?
    Często grywasz w gierki ?
    Ulubiona gierka ?
    Ulubiony user i dlaczego Freeze_PL ? xD
  • Dodam do pytania:
    Jeśli grałeś w Gothica III To czy twój komp to wytrzymał?
    Przy moim nie jest najgorzej ale czasem potrafi niezłą ścinę zrobić...
    Apropo poprzedniego pytania:
    Grałeś w jakąkolwiek część Gothica?
    Piszesz na forum Gothic.phx.pl?
    Jeśli tak to pod jakim nickiem?
    Grałeś w Obliviona (Grrrrrr! X( )

    Czy kiedykolwiek myślałeś o tym by rzucić posadę modka i posłać nas do diabła? :D :D
  • Jak ci się dzieli Spam z Claire ? :D A dziękuję, nienajgorzej :) to ona jest w tej gorszej sytuacji :D
    Grasz w Totka ? :P dawniej czasem wysyłałem, teraz siedzę na tyłku ^^
    Stosujesz powiedzenia "Teraz to mi to lotto" , "Sieśnimi , sieśnimi" "Kozaczki w panterkę" , "Oj nie niszcz tej girlandy" itp. ? Ujmę to tak, oglądam telewizję niezmiernie rzadko :) zasadniczo to wiem tylko skąd są dwa z tych powiedzonek :D nie, nie stosuje ich :)
    Grałeś w Gothica III ? Nie grałem :) poczekam aż stanieje sprzęt komputerowy i aż gothic III będzie w kolekcji klasyki za 25 złotych :) wtedy może pogram :)
    Często grywasz w gierki ? teraz znacznie rzadziej, dawniej sięgrało, teraz jakoś mnie to nie kręci :) raz na jakiś czas coś odpalę :)
    Ulubiona gierka ? no cóż :) Metal Slug - to raz :) Civilization III - to dwa :) (kupilem ostatnio za 25 zlotych ^^ czekałem na tą chwilę od wydania części IV :) a trzy to mario party 3 ;) wychowałem się na emulacji :) przykro mi :) pewnie liczyłeś na jakieś bardziej znane tytuły [;
    Ulubiony user i dlaczego Freeze_PL ? xD hrhrhrhrhr ^^


    Jeśli grałeś w Gothica III To czy twój komp to wytrzymał? nie, nie grałem :) ale i tak by tego nie zniosl :)
    Przy moim nie jest najgorzej ale czasem potrafi niezłą ścinę zrobić...
    Apropo poprzedniego pytania:
    Grałeś w jakąkolwiek część Gothica? jedynkę przeszedłem w przeciągu 24 godzin :) co więcej skończyłem ją w noc wigilijną przed kolacją :) w zeszłym roku [; w dwójkę również chwilę grałem :) kiedyś jeszcze będę zapewne :) jak kupię trójkę to będę przechodził wszystkie po kolei :P
    Piszesz na forum Gothic.phx.pl?zaglądam tam od czasu do czasu, ale nie pisze :) niestety :) moze kiedys, jak moje skromne zdanie bedzie sie liczyc :)
    Jeśli tak to pod jakim nickiem?^^
    Grałeś w Obliviona (Grrrrrr! X( ) niestety, ale tylko pare godzinek, i prawdę powiedziawszy Morrowind to było arcydzieło, Oblivion nie sięgał nawet do podeszwy buta..

    Czy kiedykolwiek myślałeś o tym by rzucić posadę modka i posłać nas do diabła? :D raz daliście mi ostro w kość, to był pierwszy tydzień mojego urzędowania i wtedy myślałem poważnie nad tym żeby złożyć rezygnację. ledwie przemogłem się żeby tego nie zrobić. Ale jak widać zostałem..
  • Jeszua - wav [;
    a :P
    hrhrhrhr [; FC BNSów [; dziwne ze nie maja jeszcze [;
    Żubrzyk ^^ ma świetne nogawki [;
    hrhrhrhr ^^ członkowie teamu [; przynajmniej tu nie moderuje [;
    hhhmm "[;" :P
    :closed: :D ja prawie nigdy upów nie robię :D

    J O K E R - to było przeszło rok temu [; kolo 1200 sie chyba zatrzymałem [;
    i to jest wianuszek [; Cruella uplotła [;
    jesien, lubię deszcz [;

    Ice Sun - Nienawidzę obu tych pór roku [; w podobnym stopniu [;
    nie uprawiam jogi :) kiedyś medytowałem, ale teraz jestem na to zbyt zmęczony [; usnąłbym [;