jeth - ''nowa forma psychozy wspolczesnego swiata''

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jeth napisał(a)
    o 3:30 jeszcze puszczałem cynki ^^

    Ciekawe do kogo xD

    Ok... A więc:

    Co myślisz o Dodzie i zespole Virgin? :fgrin:
    Czy uważasz, że nowy fryz Mandaryny przyczyni sie do wzrostu jej popularności :fgrin:
    5 ulubionych piosenek i dlaczego akurat te ^^
    Co robisz jak nie śpisz w nocy xD [SIZE=1]musiałam to napisać...^^[/SIZE]
  • watson - patrz sygna ^^ niektórzy jeszcze wierzą w moją niewinność ^^
    Pinka - Staram się nie mysleć o Dodzie i zespole Virgin.
    Jak dla mnie mandaryna może się obalić na łyso, nie wiem, nie czytam, nie oglądam, nie mam z nią nic wspólnego
    Jamiroquai - Virtual Insanity, bo jest to piosenka którą najczęściej nucę ^^
    Bob Marley - Three Little Birds, bo jest to piosenka którą najczęściej śpiewam ^^
    Tom Waits - Rain Dogs, bo ja też ^^
    Metallica - Die die my darling, wiem że to nie ich ale w ich wykonaniu cięzko tego nei lubić ^^
    zostało tyle piosenek i jedno miejsce ^^
    Dobrze. The Who - My generation. Bo dla tego utworu warto mieć gramofon ^^
    Z miejsca przepraszam Republikę, Kazika, Primusa, Blur, U2 i wiele wiele innych..

    Jak nie śpię to leżę i patrzę w sufit. najczęściej wtedy myślę.. a mam nad czym. koniec tematu..

    Jakieś inne pytania?
  • jeth napisał(a)
    watson - patrz sygna ^^ niektórzy jeszcze wierzą w moją niewinność ^^
    ...

    Jakieś inne pytania?



    ble ble ble... Ja już nie wierze :P

    a teraz pytanie:

    Zawsze jesteś taki beszczelny???
  • Jeefo, rzadko kiedy pamiętam swoje sny, ale jeden zapadł mi szczególnie w pamięć ^^ jak byłem na pogrzebie 2 kumpel z gimnazjum które zabiły sięw zderzeniu czołowym na rowerach ^^ Ale to dawno było ^^

    Malina, dlaczego uważasz że jestem bezczelny, to może będzie mi łatwiej odpowiedzieć ^^
  • czemu jestes nieprzekupny??
    czemu masz tak mało postów skoro pracujesz w Spamie i bardzo dobrze Ci to idzie?? :D (tzn. Jeth jest strasznym Modkiem Szanowny Teamie, nie usuwajcie go, bo będzie jeszcze gorzej bo i nie tylko nam wtedy da warny, bo na razie rozdał ich około miliona)
    Czemu Spam??
    czemu nie chcesz ze mną zagrać w szachy??
    czemu [SIZE=0]prawie[/SIZE] nigdy nie zdążam przed zamknięciem tematu??
  • Malina- jak to bezczelny ^^
    Alchelor- nic nie mówię.. ale ty go lepiej pilnuj ^^
    Chomiku..
    2.389 postów w tym 2220 w spamie do tej chwili ^^ ten będzie numerem 2390 ^^ 1800 postów w ciągu 19 dni ^^ średnio niecała setka na dobę :-/ straciłem tempo :-/ mało postów ^^ niedługo zobaczysz ^^

    Heh.. czemu Spam ^^ a cóżby innego ^^ dostałem propozycję więc wziąłem ją z ucałowaniem ręki.. poza tym.. Fajna z was zgraja ^^ Nie wyobrażam sobie teraz żebym miał pracować gdzie indziej..

    Kto powiedział że nie chce z tobą zagrać w szachy? ^^ chciałeś grać w kółko krzyżyk ^^

    Nie zdążasz bo nie patrzysz we wszystkie kąty ^^ jak widzisz nowy temat to wpadaj tam od razu, to może zdążysz ^^


    Zapomniałbym.. nieprzekupny.. tiaa.. Możesz spróbować ^^ zobaczysz że nie ma na mnie ceny ^^
  • dunia1 napisał(a)
    Czy będziesz się starał o przeniesienie do innego działu?


    Duńka. Nie będę robił nic w tym kierunku. za dobrze mi z wami. poza tym lubie to..

    Roślin. bambusy lubie, bo dzieki nim zyja sobie pandy.. roślinki których nie muszę hodować tez lubię.. A uni 6.. czy ja wiem.. nie znam tam za wielu ludzi..

    Rodzio - prowadziłem na ten temat seminarium. trwało półtorej godziny.. mam powtórzyć?
  • jeth napisał(a)
    Jeefo, rzadko kiedy pamiętam swoje sny, ale jeden zapadł mi szczególnie w pamięć ^^ jak byłem na pogrzebie 2 kumpel z gimnazjum które zabiły sięw zderzeniu czołowym na rowerach ^^ Ale to dawno było ^^


    O lol ale sen :D

    A jakie autko Ci sie marzy ?:)
  • Rodzio - nie żółte.. Ono jest czerwone :) czy cuś koło tego :)

    Malina, nigdzie nie idziesz :) o czo chodzi ^^ serio nie wiem ^^

    Jeefo, bo od dziecka miałem słabość do lamborghini, pierw countach, potem diablo, i przyszła pora na murcielago :) gallardo to już nie to samo :) po prostu świetnie zrobione auto ^^
    względnie może być Ford GT-40, shelby mustang ^^ albo stare jaguary ^^ mercedesem 300 SL też nie pogardzę :)
    ech.. te auta po prostu mają w sobie dusze :) a nie sam plastic :)
  • jeth napisał(a)
    Malina- jak to bezczelny ^^
    Alchelor- nic nie mówię.. ale ty go lepiej pilnuj ^^
    Chomiku..
    2.389 postów w tym 2220 w spamie do tej chwili ^^ ten będzie numerem 2390 ^^ 1800 postów w ciągu 19 dni ^^ średnio niecała setka na dobę :-/ straciłem tempo :-/ mało postów ^^ niedługo zobaczysz ^^

    Heh.. czemu Spam ^^ a cóżby innego ^^ dostałem propozycję więc wziąłem ją z ucałowaniem ręki.. poza tym.. Fajna z was zgraja ^^ Nie wyobrażam sobie teraz żebym miał pracować gdzie indziej..

    Kto powiedział że nie chce z tobą zagrać w szachy? ^^ chciałeś grać w kółko krzyżyk ^^

    Nie zdążasz bo nie patrzysz we wszystkie kąty ^^ jak widzisz nowy temat to wpadaj tam od razu, to może zdążysz ^^


    Zapomniałbym.. nieprzekupny.. tiaa.. Możesz spróbować ^^ zobaczysz że nie ma na mnie ceny ^^



    załatwie Ci skrzynke Żubrówki, to pozostawiasz pootwierane tematy zebym sie zdążył wpakować?? :D
  • jeth napisał(a)
    Malina- jak to bezczelny ^^
    Alchelor- nic nie mówię.. ale ty go lepiej pilnuj ^^
    Chomiku..
    2.389 postów w tym 2220 w spamie do tej chwili ^^ ten będzie numerem 2390 ^^ 1800 postów w ciągu 19 dni ^^ średnio niecała setka na dobę :-/ straciłem tempo :-/ mało postów ^^ niedługo zobaczysz ^^

    Heh.. czemu Spam ^^ a cóżby innego ^^ dostałem propozycję więc wziąłem ją z ucałowaniem ręki.. poza tym.. Fajna z was zgraja ^^ Nie wyobrażam sobie teraz żebym miał pracować gdzie indziej..

    Kto powiedział że nie chce z tobą zagrać w szachy? ^^ chciałeś grać w kółko krzyżyk ^^

    Nie zdążasz bo nie patrzysz we wszystkie kąty ^^ jak widzisz nowy temat to wpadaj tam od razu, to może zdążysz ^^


    Zapomniałbym.. nieprzekupny.. tiaa.. Możesz spróbować ^^ zobaczysz że nie ma na mnie ceny ^^



    A 2 pizze i konserwa?:P