jeth - ''nowa forma psychozy wspolczesnego swiata''

  • jeth napisał(a)
    Girl- nie zrobie tego dla ciebie :) jesteś dla mnie wredna, niemiła, znęcasz się nade mną i jeszcze mam to dla ciebie zrobić? never! :)
    A nie chce ci psuć zabawy bo to niegrzecznie ^^


    ja sie nad toba znecam? 8o jak? przeciez to ty modku masz władze :D :D :D :D
  • Ale na sygnaturę nie patrz, nie mam zeza rozbieżnego :D
    PS. jeth, moja sygnatura z początku miała być parodią twojej poprzedniej (te wilcze oczy) :D
    No to czemu moderatorzy spamu pozostają ludźmi? (może nakręcimy film: "Jeth, Modek, Który Pozostał Człowiekiem) :D
  • jeth napisał(a)
    Mała dziewczynka w różowej sukience, brązowe włoski i niebieskie oczy ^^
    obowiązkowo z lizakiem w ręku ^^
    Nie zrewanżuję się tym samym, bo niestety wiecie jak wyglądam :D


    taa..
    owłosiony,
    ostre zęby
    [SIZE=1] spamer w paszczy
    i indianin w pasie xD
    [/SIZE]
  • jeth napisał(a)
    A potem długo długo nic :) i wróciłem, przeleciałem wszystkie działy na forum i w końcu z nudów wpadłem na spam :P i dałem bana Nieustraszonej :) od tego się zaczęło :) Dostałem za karę multibana od Blaziego :) i jakoś poleciało :) i z tą dwójką miałem przyjemność rozmawiać w Spamie najwcześniej :)


    No tak, pamietasz cala ta historie a nie pamietasz jednego prostego wierszyka z plum?:> I tak Ci jakos nie wierze :P. Hmmm... musza tu byc pytania? No to... hmmm...:

    1. Dlaczego uciekles tak nagle z ogniska u Nieustraszonej? :evil:
    2. Zaskoczony ze mnie tu widzisz? [SIZE=1](Sam sie dziwie ze tak pozno tu trafilem, zwazywszy na to ze krotko po tym jak zostales modkiem, wypytywalem Cie kiedy sie pojawisz w prezentacjach teamu... ;))[/SIZE]
    3. Jak myslisz, czy przeczytalem wszystkie posty w tym temacie? (Zaznaczam ze jestem tu po raz pierwszy :D)
    4. Ktory kawalek Kazika jest wg. Ciebie tym "The Best"?
    5. Dlaczego "Franky Fuckin' Four Fingers" i kto go gral? :P
    6. Ktora postac WP Tolkiena?
    7. Czytales inne ksiazki wyzej wymienionego?
    8. To pytanie musze zadac: kibicujesz jakiejs druzynie pilki noznej? (Tylko nie wymyslaj jakich klubikow z Pcimia Dolnego :P
    9. Jaki profil klasy w lo konczyles (i czy wogole to bylo lo)?
    10. Jaki byl ten wierszyk z plumem :evil: :evil: :evil:?
    11. Jesli ktos zaoferowalby Ci Murcielago i Astona Martina DB9, co bys wybral i dlaczego Lamborghini?
    12. Dlaczego nie DB9?
    13. Czy kiedykolwiek probowales przekonac sie do hip-hopu? Z jakim skutkiem? Jakimi kawalkami probowales sie przekonac?
    14. Dlaczego psychologia?
    15. Pierwszy rok rozumiem? Jak przygotowania do sesji zimowej? :P
    16. Chcesz wiecej pytan?
    17. Co by bylo gdyby babcia miala wasy? (Nie mieszac w to duni :P)
    18. Wolny, ale zajety... Hmmm, przez kogo? :> Pytam o imie :P...
    19. Wiesz dlaczego zyskales moja sympatie juz po drugim swoim poscie w spamie?
    20. A chcesz sie dowiedziec dlaczego?

    Czekam na odpowiedzi :)
  • Jeefo- nie :P muszę cię rozczarować :D

    Blazi.
    1. Uciekłem? nie :) po prostu świetnie sobie radziliście :)
    2. Zaskoczony? Nawet bardzo ^^ chociaż faktycznie namawiałeś mnie do zakładania :P to jednak nie dziwiło mnie że się nie pojawiłeś :)
    3. hmmm ^^ Przeczytałeś :) "Dlaczego "Franky Fuckin' Four Fingers" i kto go gral?" to mi daje sporo do myślenia :) bo musisz wiedzieć że widziałem przekręt :) a to napisałem tylko tutaj :)
    4. Krzesło Łaski z płyty 'występ' Kaenżet.
    5. Benicio Del Toro, robił zakłady z kilerami :) gdy nie płacił - ucinali.. ^^
    6. Wrrrrrrrr.. ^^ Gimli ^^
    7. A i owszem, Hobbit, Silmarillion, Niedokończone,
    8. Niespecjalnie.. Nie interesuję się raczej piłką nożną, czasem tylko coś obejrzę :P
    9. Technik Elektronik :)
    10.PlumPlumPlumPlum^^
    11.Od dziecka lubiłem Lamborghini :)
    12.Wole DB7 :)
    13.Ujmę to tak, z hiphopu słucham w sumie jedną płytę- Kaliber 44 Księga tajemnicza prolog. ja jestem otwarty na wszystko, tylko musi to dla mnie mieć ręcę i nogi. A najczęściej zespoły HH są przeze mnie nie lubiane przez schematyczność tekstów.
    14.:) Duńce raz opowiedziałem w związku z tym historyjkę w prywatnej rozmowie :) zapytaj ją a może ci powie, jednakże wolę żeby to nie było upublicznione a w zamkniętym gronie :) dlatego, nie napiszę ci tutaj :)
    15.Do czego.. hrhrhrhr ^^
    16.A dawajta :)
    17.Byłaby homoseksualistą..
    18.Jowita Beata :) trzeciego nie pamiętam :rolleyes: tylko ciii ^^
    19.Bo skompromitowałem się totalnie i głupki zawsze wzbudzają sympatię? ^^
    20.Jeśli nie masz nic przeciwko to chętnie :)
  • jeth napisał(a)
    Jeefo- nie :P muszę cię rozczarować :D

    Blazi.
    1. Uciekłem? nie :) po prostu świetnie sobie radziliście :) No ale to mialo byc takie spotkanie rodzinne, a Ty nagle zniknales i jakos tak sie urwalo...
    2. Zaskoczony? Nawet bardzo ^^ chociaż faktycznie namawiałeś mnie do zakładania :P to jednak nie dziwiło mnie że się nie pojawiłeś :) Dlaczego Cie nie dziwilo?
    3. hmmm ^^ Przeczytałeś :) "Dlaczego "Franky Fuckin' Four Fingers" i kto go gral?" to mi daje sporo do myślenia :) bo musisz wiedzieć że widziałem przekręt :) a to napisałem tylko tutaj :) Bystrzacha z Ciebie, specjalnie dalem to pytanie jako podpowiedz, bo sam jestem z siebie dumny ze przebrnalem przez wszystko :D
    4. Krzesło Łaski z płyty 'występ' Kaenżet. Punkt za wybor ;)
    5. Benicio Del Toro, robił zakłady z kilerami :) gdy nie płacił - ucinali.. ^^Podobal Ci sie Snatch, wiec musiales wiedziec...
    6. Wrrrrrrrr.. ^^ Gimli ^^ Nie wierze :D. Ciesze sie ze myslimy podobnie...
    7. A i owszem, Hobbit, Silmarillion, Niedokończone, Pozycze emote z gadu: <spoko>
    8. Niespecjalnie.. Nie interesuję się raczej piłką nożną, czasem tylko coś obejrzę :P A inne dyscypliny? Gdzies widzialem cos o siatkowce?
    9. Technik Elektronik :) TE i psychologia? o lol 0_o
    10.PlumPlumPlumPlum^^ Mial byc dwuwers :irrit:
    11.Od dziecka lubiłem Lamborghini :) Hmm, ja tez zaczynalem od Diablo,ale potem sie duzo zmienialo, az do momentu gdy w Top Gear Jeremy Clarkson pokazal mi DB9 =)
    12.Wole DB7 :) Nie wierze...
    13.Ujmę to tak, z hiphopu słucham w sumie jedną płytę- Kaliber 44 Księga tajemnicza prolog. ja jestem otwarty na wszystko, tylko musi to dla mnie mieć ręcę i nogi. A najczęściej zespoły HH są przeze mnie nie lubiane przez schematyczność tekstów. No to gust muzyczny mamy inny. Lubie K44, ale wybralbym bardziej rapowe kawalki, cala ksiega tajemnicza wpada dla mnie w takie dziwne klimaty... A paktofonika? Albo O.S.T.R.?
    14.:) Duńce raz opowiedziałem w związku z tym historyjkę w prywatnej rozmowie :) zapytaj ją a może ci powie, jednakże wolę żeby to nie było upublicznione a w zamkniętym gronie :) dlatego, nie napiszę ci tutaj :) Dunka, gdzie jestes? Ide do Ciebie po kilka informacji :d.
    15.Do czego.. hrhrhrhr ^^ I to jest prawidlowa odpowiedz :D
    16.A dawajta :)
    17.Byłaby homoseksualistą.. Albo dziadkiem :P
    18.Jowita Beata :) trzeciego nie pamiętam :rolleyes: tylko ciii ^^ No ladnie, jak ona sie dowie... :D
    19.Bo skompromitowałem się totalnie i głupki zawsze wzbudzają sympatię? ^^ zle
    20.Jeśli nie masz nic przeciwko to chętnie :) Bo jak sam napisales na spamie - historia lubi sie powtarzac. Jak zobaczylem jak sie kajasz po multibanie, to od razu pomyslalem - "jakbym widzial siebie". Poza tym plusa dostales tez za te przeprosiny - kazde Neokid walczyloby jakimis durnymi banami dalej, a Ty zachowales sie tak jak powinienes - zrozumiales swoja wine :D
  • Jeefo - ale nie jesteś :) więc nie gdybaj :P

    Blazi -
    1. Przepraszam, ale na chwilkę musiałem wyjść a nie chciałem wam zawracać głowy :) poza tym świetnie sobie radziliście :)
    2. Nie dziwiło mnie bo i tak sporo chyba o mnie wiesz :PNo ale jak masz pytania to pytaj ^^
    8. w siatkówkę to gralismy całe technikum :) w środy w szkole, w piątki na wynajętej sali :) tak to czasem oglądam na krakowie jak jest :D
    11. No widzisz, ja zaczynałem od countacha :) choć i miura miało zadatki na ciekawe autko :) ale nie ten styl :) i to dawno było :)
    12. ja też ^^
    13. Nie :) przykro mi, ale to nie na moje uszy :)
    20. Jak zrozumiałem ja durny co ja narobiłem, to jakże miałbym banować dalej ^^ Ale na szczęście Kate mi to wybaczyła ^^ ech ^^ Acha, i dziękowałem ci za odcięcie od drzewa jak graliśmy w berka? :D bo nie mogę sobie przypomnieć ^^
  • jeth napisał(a)
    Jeefo - ale nie jesteś :) więc nie gdybaj :P

    Blazi -
    1. Przepraszam, ale na chwilkę musiałem wyjść a nie chciałem wam zawracać głowy :) poza tym świetnie sobie radziliście :) No dobra, wybaczamy :P
    2. Nie dziwiło mnie bo i tak sporo chyba o mnie wiesz :PNo ale jak masz pytania to pytaj ^^ Jak cos mi sie nawinie to zapytam
    8. w siatkówkę to gralismy całe technikum :) w środy w szkole, w piątki na wynajętej sali :) tak to czasem oglądam na krakowie jak jest :D no to my tak gralismy w noge ;)
    11. No widzisz, ja zaczynałem od countacha :) choć i miura miało zadatki na ciekawe autko :) ale nie ten styl :) i to dawno było :)
    12. ja też ^^ :D
    13. Nie :) przykro mi, ale to nie na moje uszy :) tak tylko pytalem, doskonale rozumiem - ja tez raczej nie slucham wiekszosci tego co wymieniales gdziestam... Kazik jest jednym z wyjatkow, chociaz tez nie jestem jakims wielkim jego fanem...
    20. Jak zrozumiałem ja durny co ja narobiłem, to jakże miałbym banować dalej ^^ Ale na szczęście Kate mi to wybaczyła ^^ ech ^^ Acha, i dziękowałem ci za odcięcie od drzewa jak graliśmy w berka? :D bo nie mogę sobie przypomnieć ^^ Hmmm, niestety ja tak na dobre nigdy nie bawilem sie w berka bo jakos mnie omijala zabawa - albo mnie nie bylo albo was... Wiec to nie ja odcinalem Cie od drzewa :D... Chyba :D
  • Hmm.. A moze masz racje :rolleyes: Nie pamietam. Gdybym wiedzial w ktorym to temacie bylo to bym poszukal:D Ale nie wiem... ;)

    Nastepna porcja pytan pewnie sie pojawi, tymczasem mowie: c'ya i spadam spac bo cos ostatnio zmeczony jestem...