jeth - ''nowa forma psychozy wspolczesnego swiata''

  • Pierwszą osoba z którą rozmawiałem na forum była Nithil, :) Ale to było dawno :) niedługo po założeniu mojego konta :) zostawiłem 50 postów po kątach, a z nią pogadałem chwilę o Boondock Saints :) hjeh.. Jak ten czas leci :) wtedy jeszcze nie spamowałem :)
    A potem długo długo nic :) i wróciłem, przeleciałem wszystkie działy na forum i w końcu z nudów wpadłem na spam :P i dałem bana Nieustraszonej :) od tego się zaczęło :) Dostałem za karę multibana od Blaziego :) i jakoś poleciało :) i z tą dwójką miałem przyjemność rozmawiać w Spamie najwcześniej :)
  • jeth napisał(a)
    Pierwszą osoba z którą rozmawiałem na forum była Nithil, :) Ale to było dawno :) niedługo po założeniu mojego konta :) zostawiłem 50 postów po kątach, a z nią pogadałem chwilę o Boondock Saints :) hjeh.. Jak ten czas leci :) wtedy jeszcze nie spamowałem :)
    A potem długo długo nic :) i wróciłem, przeleciałem wszystkie działy na forum i w końcu z nudów wpadłem na spam :P i dałem bana Nieustraszonej :) od tego się zaczęło :) Dostałem za karę multibana od Blaziego :) i jakoś poleciało :) i z tą dwójką miałem przyjemność rozmawiać w Spamie najwcześniej :)


    wow ale opis :D no to teraz ... pytanka ;)

    to teraz najbardziej lubiany uzytkownik ? ( na forum ;) )

    najbardziej lubiana uzytkowniczka? (na forum ;) )

    najbardziej lubiany spamer?

    najbardziej lubiana spamerka?

    najbardziej lubiany n00b?

    najbardziej lubiana noobka?

    najbardziej lubiany troll?

    najbardziej lubiana trollica?

    najbardziej lubiana maruda?
  • wow ale opis :D no to teraz ... pytanka ;)

    to teraz najbardziej lubiany uzytkownik ? ( na forum ;) ) Nie pisze na forum ^^ dawno mnie tam nie było ^^ ja tylko Spam ^^

    najbardziej lubiana uzytkowniczka? (na forum ;) ) jw.

    najbardziej lubiany spamer? Dam odpowiedź wymijająco-podlizującą ^^ Żubrzyk :D

    najbardziej lubiana spamerka? Wszystkie są fajne :) Dobra.. przyznaję się ^^ [size=1]Kocham was wszystkich ^^[/size]

    najbardziej lubiany n00b? Alchelor? :) bo nie wiem czy mamy etatowych innych :)

    najbardziej lubiana noobka? :( a nie możnaby podać jakichś nominacji? :D

    najbardziej lubiany troll? A mamy jakiegoś? ^^

    najbardziej lubiana trollica? Tu może być tylko jedna odpowiedź :D tak tak.. wychodzi na ciebie ^^

    najbardziej lubiana maruda? ;) dobre pytanie :) hm.. chyba Duńka :P




    Pawcio.. jesteś drugą osobą która mnie o to prosi :D Ubrałem psiakowi czapeczke, a wy od razu :)
    Nie, nie robię czapeczek na zamówienie ^^ dość miałem problemów z moją^^
  • jeth napisał(a)
    Pierwszą osoba z którą rozmawiałem na forum była Nithil, :) Ale to było dawno :) niedługo po założeniu mojego konta :) zostawiłem 50 postów po kątach, a z nią pogadałem chwilę o Boondock Saints :) hjeh.. Jak ten czas leci :) wtedy jeszcze nie spamowałem :)
    A potem długo długo nic :) i wróciłem, przeleciałem wszystkie działy na forum i w końcu z nudów wpadłem na spam :P i dałem bana Nieustraszonej :) od tego się zaczęło :) Dostałem za karę multibana od Blaziego :) i jakoś poleciało :) i z tą dwójką miałem przyjemność rozmawiać w Spamie najwcześniej :)


    ojojojo ale to dawno bylo faktycznie....ale o berku nic nie wspomniales :P

    dobra leca pytania bo jeszcze bana za spam dostane :fgrin:

    - czemu "jeth" ??
    - jaki wymysliles rym do "plum" :tongue:
    - i czemu kochasz spam :fgrin:
  • Jeefo :P Wszystko ^^począwszy od dysku ^^ niedługo sobie sprawie może większy :-/ Obudowa też by mu się przydała ^^

    Kate, tak w ogóle, to kto goni :)
    Ech ^^ jeth, bo mi powiedzieli że jethro_from_TMSC jest za długie :D więc zmuszony byłem skrócić nicka o pare cyferków ^^
    Nie denerwujcie mnie już z tym plumem ^^ to dawno było :)
    i czemu kochasz spam :fgrin:

    A jak można go nie kochać ;)
  • jeth napisał(a)
    wow ale opis :D no to teraz ... pytanka ;)

    to teraz najbardziej lubiany uzytkownik ? ( na forum ;) ) Nie pisze na forum ^^ dawno mnie tam nie było ^^ ja tylko Spam ^^a spam nie mieści sie na forum? :P

    najbardziej lubiana uzytkowniczka? (na forum ;) ) jw. jw.

    najbardziej lubiany spamer? Dam odpowiedź wymijająco-podlizującą ^^ Żubrzyk :D

    najbardziej lubiana spamerka? Wszystkie są fajne :) Dobra.. przyznaję się ^^ Kocham was wszystkich ^^ kłamiesz :P

    najbardziej lubiany n00b? Alchelor? :) bo nie wiem czy mamy etatowych innych :)

    najbardziej lubiana noobka? :( a nie możnaby podać jakichś nominacji? :D hmmmmm.. chyba tylko ja jestem noobka :P

    najbardziej lubiany troll? A mamy jakiegoś? ^^chyba tak :P

    najbardziej lubiana trollica? Tu może być tylko jedna odpowiedź :D tak tak.. wychodzi na ciebie ^^a ty lubisz trollice? 8o :D :D :D 8o

    najbardziej lubiana maruda? ;) dobre pytanie :) hm.. chyba Duńka :P




    Pawcio.. jesteś drugą osobą która mnie o to prosi :D Ubrałem psiakowi czapeczke, a wy od razu :)
    Nie, nie robię czapeczek na zamówienie ^^ dość miałem problemów z moją^^
  • no wlasnie kto teraz goni <mysli> ...eee nie no ja juz sie pogubilam tzrba cos nowego wymyslec ....hmmm...moze bierki :D

    no ale skad masz ten nick jethro_from_TMSC :>
    bo przewaznie ma sie jakies przeslanie czy cos takiego
    a moze skrot...nio nie iwem :P
  • jeth napisał(a)
    byłem pewien ze chodzi ci o forum z wyłączeniem spamu :) i tak ci nie powiem :P a co ^^ domyślajcie się :D

    Nie kłamie ^^ i tak, lubię też trollice, czego jesteś przykładem :P


    zaczynam sie bac xD
    hmmmm.. :D


    a czemu mamy sie domyslic? :P łatwiej bedzie jak po prostu powiesz/ napiszesz :D
  • Kate - Pisałem już o tym :) nienawidzę się powtarzać :)
    A TMSC to skrót od technika maszyn i systemów cyfrowych :) elektronik jednym słowem :)

    Broza - dział Spam jest moim ulubionym :)
    Cieszę się niezmiernie że tam mi zaproponowano prace :) pasuje mi moderowanie tego działu :)
    Tylko mod działu spam? :) jak mam to rozumieć? ^^

    Pinka- Bo jakoś cię tu nie widać było ^^
    Taką dobrą pamięć? :> ja? :>kojarzę tylko parę rzeczy ^^ to wszystko ^^
    Zobaczę ^^ może w ogóle nie dam :D albo jak znów zarosnę :P teraz wyglądam 20 lat młodziej :P

    Jeefo - nic :) po prostu muszę kogoś podenerwować :) poza tym avatar jest naszym odzwierciedleniem, a nie sądze żeby chciał żeby utożsamiano go z robalem na jetpacku ^^

    Girl- czego się boisz ^^ i jak wam napiszę to nie będziecie mogli się już domyślać, więc jednym słowem zepsuję wam zabawę^^ więc sama widzisz że nie mogę:P
  • Girl- przecież nie wcinam się w twoje posty ^^ a poza tym lubie je ^^ zawsze mają dużo miejsca w które można się wciąć ^^

    Rattus - Najbardziej trollowaty troll Hmmm ^^ :rolleyes: pogadamy o tym później :D
    najmniej lubię chyba kto napisze ostatniego posta.. I tematy które zamknęła mi przed nosem Claire :D
    i czemu zmieniłeś nicka :) dzisiaj rano patrzyłem co kto zmieniał :) i w sumie ze spamu bodajże 4 osoby, chyba że kogoś przeoczyłem :)
  • jeth napisał(a)
    Girl- Co będę przykłady na wierzch wyciągał? :Pzrob to dla mnie :P
    Nie uważam że jesteś trollicą, ale skoro ty tak mówisz to nie chce psuć ci zabawy :D
    Rattus ^^ zdecyduj się, uważam czy nie uważam ? :D


    dlaczego nie chcesz psuc mi zabawy? :D :D :D