jeth - ''nowa forma psychozy wspolczesnego swiata''

  • Siersciuch eustachy napisał(a)
    1. Jak się miewasz ?
    2. Co u Malutkiej ?
    3. Grasz na elektrycznej czy basowej ?
    4. Masz piecyk ?


    Miłego :)




    ^^'
    oj szkoda, że to nie ja odpowiadam na te pytania:P
    ale trudno^^'

    ciekawe jak sobie z pytaniem nr 2 poradzi:P



    Żeby nie bylo może jakieś pytanko zadam...

    nie widziałeś gdzieś moich rękawiczek?
    tych niebiesko- żółtych?
    nie?
    ok^^'

    nio to tyle...
  • trzymasz sie tam staruszku ;)
    a tak jak tam kiedy tam wracasz do "opowiadania majacego wielu autorow" zeby nei bylo ze sesja od sesji trzeba odpoczac teraz ^^ ;) juz malutka przypadkiem namówiłem i jak na razie nie zrezygnowala ;)
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • ściuch? ^^'
    <khy khy khyyyyy..> -.-' kłaczek.. ^^'
    1. miewam się źle ^^"
    2. Niech ci sama powie :P Co ja jestem? :P Biuro osób zaginionych? ^^"
    3. akustycznej ^^' elektryczna śpiiii... gram?.. za dużo powiedziane.. raczej bije struny i modlę się żeby mi nie oddały..
    4. Mam piecyk.. Ten konkretnie rzecz biorąc.. Bardzo przyjemny, przynajmniej na początkach zabawy. ma co prawda tylko jeden efekcik - crunch, którym w dodatku trzeba się nieco pobawić żeby osiągnąć efekty odmienny od charczenia wściekłego łosia, ale przy odpowiedniej regulacji tonów niskich, średnich i wysokich można uzyskać bardzo milutkie brzmienia ^^ Idealne na złe zimowe dni kiedy ma się wszystkiego dość ^^ poza tym, przeczytałem właśnie fragmencik recenzji na zagranicznym serwisie, który idealnie oddaje stan rzeczy ^^
    Żeby z moją malutką być całkiem fair, powiem - jestem świnia.. Nie czyszczę jej, nie serwisuję a kiedy rozsadza mnie złość wykopuję ją na mojej malutkiej. Ona przyjmuje to ze spokojem.. Jest zrobiona z najtwardszego plastiku z jakim kiedykolwiek spotkałem się przy piecykach. Żaden Marshallik nie były w stanie dotrzymać pola mojej furii, co dopiero w taki sposób. Nie biorę jej na poważne występy, bo jest na to za mała, ale do diabła, to naprawdę jest dzielna mała dziewczynka

    Czytałem to z bananem na twarzy ^^ ile razy skrzywdziłem mojego laneyka, chociaż zupełnie nieumyślnie ^^' I ile razy on skrzywdził mnie :P Już się o to maleństwo obijałem, potykałem, przewracałem etc ^^ wytrzymałość mogę porównać tylko z nokią 3510i :P coś czuję, że po uderzeniu meteorytu z mojego pokoju zostałyby tylko laney i stara ma komórka :P Szkoda tylko że ma taki cichutki głośniczek :( na 10 Wacikach nie poszalejesz.. Ale za to ma wyjście słuchawkowe ^^ A gdyby doliczyć do tego wzmacniacz + 150 W na jeden kanał i 2x60W na drugi ^^^^^^ MRRRRRRRRRR ^^
    Do diabła :P nie gadajmy już o tym, cooooo? xD
    Dodam tylko, że jeśli ktoś obraca się w klimatach indie/punk i nie wie jaki piecyk na początek to z ręką na sercu polecam ^^ Nieźle radzi sobie też wspierając gitarki basowe ^^ W tej chwili kosztuje koło 230-250 złotych raptem ^^ a pożyje naprawdę długo ^^
    Dobra.. ja już nic nie mówie :P nie zagłebiajmy się już w ten temat :P
    miłego..


    malutka -.-' nie -.-'
    zjadłaś zapewne ^^

    lakszmi, a czemu miałoby nie móc być gazowane? ;> siakieś nierównouprawnieine w stosunku do laktozy? ^^' to mleko be a reszta cacy? :P rozcieńcz mleko wodą gazowaną i zobacz co się stanie ^^ tylko uważaj na odłamki...
    miłego ^^

    Fiku.. nie trzymam się :P mizeria ze mną.. sesja obawiam się, że sobie poczeka.. w dodatku długo.. badzo długo ^^ jak ja tak i w takim stanie będę wracał do domu.. Dzisiaj wróciłem, praktycznie jedyny dzień gdzie wracam w miarę normalnie bo o 5.. To oczywiście obiad i spać.. i spałbym dalej gdyby nie telefon z cyklu "sto pytań do starosty". ech.. i tak moje ulubione z tego cyklu mają miejsce o 7 rano.. gdy zdarzy nam się zaczynać o 11...
    i fakt faktem - przypadkiem ją namówiłeś :P i niech sobie tam gra :P wystarczy ci ^^
    miłego...
  • spróbowałam odłamków nie było duzo, ot tylko te kilka płytek w kuchni odpadło, ale to tatuś naprawi, ale w smaku było............. hmmm... brak słów na opisnaie podobnego paskudzwta:)


    indie/punk? raczej mała liczba osób to słucha? a jaki zespół lubisz z tego gatunku?
  • idie / punk :P to są dwa gatunki :P
    indie, czyli independent rock [; rock niezależny [;
    punk czyli punk :P trzy akordy darcie mordy ^^

    Jak widać na powyższym rysunku mleko może być gazowane ^^
    tylko po co? ^^' chociaż to "w smaku było............ hmmm..." mnie intryguje ^^ może warto by spróbować ^^^^
  • źle napisałam:) moja wina, nie rozdzieliłam tego:)
    nie wiem czy kiedykolwiek słuchałes sarefo polskiefo zespołu punk Post regiment dla mnie o rewelacja nawet odkryłam w domu ich kasete z lat 80

    pozdrawiam
  • juuuupi


    wrociles :D

    nawet nie wiesz jak sie ciesze :* :D

    teraz nie bede musiala juz tak bardzo tesknic :D:D

    co robiles jak Cie z nami nie bylo ?

    wiedziales, ze ta niespodzianka jest najlepsza jak by mogla byc ?:D
  • ech.. no i zaczyna się :P

    malinowa.. jakże miałbym Ciebie nie poznać? [; a od spamu i od forum miałem króciutki odpoczynek [;
    ^^
    dzia ^^

    pzy.. ech ^^' absolutnie :D

    Sie doczeliśta :P tylko nie narzekać bo sobie znowu pójdę [;

    Angeluś ^^ nie wiem jak się cieszysz ^^' ale spróbuj mi to dać do zrozumienia [; i nie musiałaś tęsknić :( mogłaś o mnie zapomnieć :( i w ogóle :( ale cuż :*
    robiłem w międzyczasie wiele brzydkich rzeczów ^^ uczyłem się, studiowałem, spałem czasem.. ale teraz się to skończy ^^
    starałem się, żeby była to najlepsza niespodzianka jaka mogła być :D

    Shawty Get Loose - po pierwsze.. strzyka mnie w plecach.. ale nie wiem czy to od tego [; może :P po drugie chce mi się spać :P po trzecie obawiam się, że nie da się wyrazić jakie to uczucie być znowu w team [;
    i tak, macie się bać :P
    powinniście ^^'
    moglibyście czasem..
    khem..
    proszę? ^^'
  • jeeeeeeeeeee

    dżetu wrócił ^[size=0].[/size]^'

    żeby spamu nie robić

    dzie jest szlonko kiedy spi? :fgrin:
    dlaczego nie sypiasz po nocach?:>
    lepszy deeppink czy hotpink? :E
    exSuper Moderator działu Z Życia Uniwersów
    exModerator DiD uni 4, 6, 8, 13, 14, 34, 35, 39 i 59


    Kod źródłowy

    1. [23:21:05] [pomidorek] bo jestes tak dopry i kochany ze az zuy [;

    :*Puchaty różoffy Króliczek Truskawki:*
    Multikonto 2/2
    Lady Claire/khartvin
  • Padyszach napisał(a)
    jeeeeeeeeeee

    dżetu wrócił ^[size=0].[/size]^'

    żeby spamu nie robić

    dzie jest szlonko kiedy spi? :fgrin:
    dlaczego nie sypiasz po nocach?:>
    lepszy deeppink czy hotpink? :E


    ja ci dam szłonko :P to mój tekst :P ja sobie wypraszam :D ^^ też się cieszę.. tak przy okazji ^^' tęskniłem za wami mordki wy moje :(
    po nocach nie sypiam bo mi źle :( i smutno :( i roboty kupa -.-'
    Hotpink! ^^ w ramach propagowania hotpink resztę posta napiszę wyłącznie używając wyłącznie tego koloru :P

    Superman napisał(a)
    Witam ^^

    Chopie, co się działo u Ciebie oprocz tej nauki? dzieci, zona ... czy czo :> :E
    Pamiętasz dalej "moje skrzypce" :> ^^
    Na jak długo powrociłeś :> do Czerwca czy ... :> ;)
    Napisz coś Ciekawego :D może być o kinematografii xD


    Pozdrawiam ;)

    ^^' nauka ^^' pamiętam ^^ nie wiem ^^ już :P
    ^^

    a poważnie :P
    nic ciekawego się nie działo.. prawie ^^ po prostu się żyje ^^' i tyla ^^' nudy jak zawsze ^^
    tak, pamiętam twoje skrzypce choć ty ich nie pamiętasz :P
    powróciłem na tak długo jak to tylko możliwe ^^ szybko się mnie nie pozbędziecie ^^
    kinematografia światowa jest w dołku spowodowanym przez ustawiczne powtarzanie tych samych schematów, które mają na celu nie zanudzić widza, który przyzwyczajony jest do doznawania natychmiastowych bodźców i wrażeń, staje się coraz bardziej niecierpliwy i dla niego film ambitny to tak naprawdę taki w którym 'nic się nie dzieje'. I dlatego Jarmusch jest tak naprawdę w podziemiu i nikt nie pamięta filmów wielkiego Akiry Kurosawy... wystarczy? ^^


    Angela napisał(a)
    jakie dzieci ?

    jaka zona ? :o

    czy ja o czyms nie wiem ?:>:>


    yyy ^^ skądże znowu? ^^' co też Ci do głowy przychodzi? ^^"
  • /me grzecznie siada na fotelu ^^

    Angela napisał(a)
    no bo Superman mnie straszy.. i o jakis dzieciach pisze...

    i ja sie przestraszylam , ze czegos nie wiem o... :(:(

    Nio ale On brał ślub ^^ ma córke ... nie wiem czy jeszcze kogoś xD
    <: ^^



    Jaki film, widziałeś ostatnio i mógłbyś go polecić innym :> ^^
    Musze jeszcze poszukać ten z wakacji, pisałeś mi bodajze o dwóch tych, no jak one się nazywają, qrde ... no ... że widać szczegóły przodu i oddali xD ... :-/
    Grywasz w coś na komputerku :> jakieś ciekawe gierki :> ^^

    Milusiej :]


    ps.
    znowu mi spamisz skrzynke PW 8-/
    Nowa odpowiedź w temacie: jeth - ''nowa forma psychozy wspolczesnego swiata'' - i tak minął dzień i poranek - rok drugi...

    ^^
  • jak mogles... na gg pokazales ze zyjesz a o tej calej zabawie to jzu nei powiadomiles... ehh... foch.
    zawiodelm sie rozczarowalem
    swiat jest zly i koropny ble...




    milo cie tu widziec
    czym by bylo forum wkoncu bez [; czy ^ ^ ( ale bez spacji)
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?