jeth - ''nowa forma psychozy wspolczesnego swiata''

  • P: yyyy..
    PRZESTĘPCA
    sprawca czynu uznanego przez prawo za przestępstwo, podlegający odpowiedzialności karnej przed sądem; w toku ewolucji prawa karnego stopniowo coraz większą uwagę przywiązywano do indywidualności p.; niektóre kierunki nauki prawa karnego (gł. naturalistyczny) wyodrębniają pewne typy p. według ich cech psychofizycznych; szczególnie ważne jest zróżnicowanie p. według wieku (p. nieletni, p. młodociany); polski kodeks karny z 1932 uwzględniał kategorie p. niepoprawnych, zawodowych i p. z nawyknienia; w obecnie obowiązującym kodeksie występują jedynie przepisy dotyczące p. powrotnego (recydywa) i p. zawodowego (tj. takiego, który uczynił sobie z popełniania przestępstw stałe źródło dochodu).

    widocznie podlega pod tą definicję...

    Dunia... Przecież wiesz że zrobiłem to dla ciebie :]
  • Selene77 napisał(a)
    skąd takie powodzenie wśród spamerów? :>


    skad tak pewnosc :>:]

    ile wlepiles juz ostrzezn ????
    Sprawia ci radosc wlepianie ostrzezen ??
    CZy jakies inne uczucia temu uczestnicza ??
    Klamiesz czy nieklamiesz??
  • ooo nio prosze mnie tu jeszcze nie bylo :figrin:


    cholera ale akurat pomyslu na pytanie nie mam <mysli>
    ......hhhhmmmm.......eeeeee......aaaaaa......zzzzzzzzzzzzzzzzz............mam !!
    NieustraszonA czy NieustraszonA :fgrin:
  • Ice Sun napisał(a)
    Ulubiona Zupa ?? hjeh :] grochowa? :P
    Ulubiony napój ?? nie propagujemy picia alkoholu na tym forum ;)



    .:Robak99:. napisał(a)
    Selene77 napisał(a)
    skąd takie powodzenie wśród spamerów? :>


    skad tak pewnosc :>:] spójrz na liczbę członków mojego fc. Może wtedy zrozumiesz pytanie.

    ile wlepiles juz ostrzezn ???? nie więcej niż 5
    Sprawia ci radosc wlepianie ostrzezen ?? nie, czynię to w ostateczności
    CZy jakies inne uczucia temu uczestnicza ?? czego tak nagle zaczałeś się bać? skoro twierdzisz że możesz tak pisać, to pisz. później możesz się zawsze od mojego warna odwołać.
    Klamiesz czy nieklamiesz?? kpisz?



    NieustraszonA : Tylko i wyłącznie, zawsze i wszędzie : NieustraszonA :P
  • jeth napisał(a)


    .:Robak99:. napisał(a)
    Selene77 napisał(a)
    skąd takie powodzenie wśród spamerów? :>


    skad tak pewnosc :>:] spójrz na liczbę członków mojego fc. Może wtedy zrozumiesz pytanie.

    ile wlepiles juz ostrzezn ???? nie więcej niż 5
    Sprawia ci radosc wlepianie ostrzezen ?? nie, czynię to w ostateczności
    CZy jakies inne uczucia temu uczestnicza ?? czego tak nagle zaczałeś się bać? skoro twierdzisz że możesz tak pisać, to pisz. później możesz się zawsze od mojego warna odwołać.
    Klamiesz czy nieklamiesz?? kpisz?


    Zadaje te pytania kazdemu modkowi ktory sie ze mna zetknal wiec sie nie bulwersuj :P To taki standard.

    Ps Tego posta napisalem wczesniej niz kiedy sie starlismy w Fc Selene77 :] A tak ogolnie to wiessz ile ostrzezen mialo moje stare konto ??:D
  • scooter13 napisał(a)
    dlaczego Terefere Kukuryku Cipcipcip Taśtaśtaś ? xD a nie Srum bumbum unpaunpan xD?


    przedmówca zadał interesujące pytanie :D odpowiedz i sie nie wykręcaj
  • Robak - nie, nie wiem :D
    Scooter, jest to sygna po moim kumplu z dawnych lat, na uni 28 nosił nick Jim Raynor, i ma bana do 2033 roku.. Na pręgirzu był chyba 3 albo 4 razy nim dano mu stałe upomnienie :D Przynajmniej część terefere kukupyku cipcipcip. Taśtaśtaś dorzuciłem, bo Abnega stwierdziła, że brakuje tego na końcu :D
  • jeth napisał(a)
    Robak - nie, nie wiem :D


    to Cie oswiece :D 13 ostrzezen i tylko dlatego zbanowali mnie bo jakis konfidenti wazeliniarz doniosl na mnie ( Sunnyw 1 dzien 80 ostrzezen moim kolega i mi za Beff ;]) Jako jedyny mialem konto po tym numerze ale po 10 dniach jak wyzzej mowilem :D:D

    a teraz pytanie
    Lubisz mnie czy nie? :D 8)
  • Scooter - miałem tak mało postów po to żeby mnie mogli przyjąć do spamu :D a teraz nie mam okazji nigdzie indziej pisać :P
    malina - e tam od razu nie lubię :D po prostu nie ma kiedy, nie ma czym, albo inne takie :D
    Robak - Nie mam prawa kogoś ze spamu nie lubić :] Lubię tą robotę, lubię z wami pisać, i cięzko jest mi wlepiać warny, ale muszę to robić mimo wszystko, gdy ktoś przekroczy granicę dobrego smaku :]
    Miłego.
  • malina_24 napisał(a)
    :>

    kup sobie maszynkę elektryczną :>


    zaraz bedzie ...nie ma za co :P
    dobra teraz ja xD

    USB czy PIS ?:P


    Młodsza siostra jest starsza od starszego brata o 3 lata ,ale młodsza od młodszego brata o 15 latak xD ale znowu matka jest starsza od niej o 40 lat.Ile ma wzrostu ojciec xD?