Gienek

  • hipotetyczne pytanie :O

    idziesz sobie ulica z odtwarzaczem na uszach....a tu nagle Dzastin cie zaczepia i pyta sie czy bys z nim nie wypadl na kawe xD
    co robisz xDDD

    czemu publicznie zganiasz na mnie wine za to ze nei chcesz przyjechac na zlot ;p

    dlaczego tak malo buziakow dostaje od ciebie -.-' widziales ile mi diablica daje :O pffff

    kiedy dostane pseudo foto twojego widoku z balkonu wykonane w gimpie :ziew: ?

    w czym jest lepsza czestochowa od dzierzeniowa ^^ widzisz jak sie rymuje nawet ;}

    a ten...kochasz mnei jeszcze ? xDD

    :*:*:*
  • NieustraszonA napisał(a)
    hipotetyczne pytanie :O

    idziesz sobie ulica z odtwarzaczem na uszach....a tu nagle Dzastin cie zaczepia i pyta sie czy bys z nim nie wypadl na kawe xD
    co robisz xDDD za mlody jestem na wpadanie, wzialbym od niego autografa dla Ciebie xD i moglbym sie co najwyzej piwa napic ^^

    czemu publicznie zganiasz na mnie wine za to ze nei chcesz przyjechac na zlot ;p bo to Twoja wina i bez gadania!

    dlaczego tak malo buziakow dostaje od ciebie -.-' widziales ile mi diablica daje :O pffff odezwala sie ta co daje mnoooooooooostwo calusow, jeszcze od Ciebie nie doswiadczylem :] jak Kuba Bogu... :***

    kiedy dostane pseudo foto twojego widoku z balkonu wykonane w gimpie :ziew: ? jak rodzice wroca z nad morza i przywioza cyfrówke... no chyba ze ktos przyjdzie do mnie na impreze w tym czasie i zrobi fotke xD

    w czym jest lepsza czestochowa od dzierzeniowa ^^ widzisz jak sie rymuje nawet ;} fajne ma działki xDDDDDDDD

    a ten...kochasz mnei jeszcze ? xDD bałdzo :****

    :*:*:*

    bU ;*
  • masz sie za zazdrosnika ? ^^

    jak to nie :ziew: zaprzeczanie to podstawa potwierdzajaca teorie ^^

    klamiesz ?

    czesto ?

    a mnie oklamujesz ? ;p

    idziesz sobie ulica a tu Grimmjow Oo pyta sie czy pojdziesz z nim na browarka D: pozniej wypytuje o mnie :D ;p co mu odpowidasz ? ;p


    moj ty kochany Grzesiu ;p :***
  • NieustraszonA napisał(a)
    masz sie za zazdrosnika ? ^^ no co Ty? ja?!

    jak to nie :ziew: zaprzeczanie to podstawa potwierdzajaca teorie ^^ ciekawa teoria ;]

    klamiesz ? nie ^^

    czesto ? prawie nigdy :-)

    a mnie oklamujesz ? ;p no co Ty? oszalalas ? :D

    idziesz sobie ulica a tu Grimmjow Oo pyta sie czy pojdziesz z nim na browarka D: pozniej wypytuje o mnie :D ;p co mu odpowidasz ? ;p
    nie wiem jak Ty... ale ja nie spotykam postaci z bajek na ulicy... ale u Ciebie to wszystko mozliwe... jesli kiedys spotkam (jak bede z Toba rozmawial to nawet jest to mozliwe ^^) to mu powiem ze masz fajny tylek xD


    moj ty kochany Grzesiu ;p :***
    mUaaaaaa :*****************
  • widzę że wszyscy o Tobie zapomnieli więc ja... pewnie Cię zaskoczę... bo dawno mnie tu nie było...
    ale dziś przybyłam z misją specjalną bo pragnę Ci złożyć najserdeczniejsze, najpiękniejsze i najwspanialsze życzenia urodzinowe :* :* :*

    Żyj tak aby każdy kolejny dzień
    był niesamowity i wyjątkowy.
    Wypełniaj każdą chwilę tak,
    aby potem wspominać ja z radością.
    Czerp energię ze słońca,
    kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
    Szukaj w sobie siły,
    entuzjazmu i namiętności.
    Żyj najpiękniej jak umiesz.
    Po swojemu. Spełniaj się w każdej dziedzinie.
    Niech Twoje życie toczy się tak
    jak tego pragniesz. :* :* :*


    Gienek życzę Ci spełnienia najskrytszych marzeń i wielu sukcesów :* :* :*


    a teraz pytanka, żebyś nie miał tak lekko :P

    jakie przebiega impreza urodzinowa?
    czy kręci Ci się już w głowie od nadmiaru napojów wyskokowych?
    jak będziesz jutro leczył kacyka? :>

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dark__Angel ().

  • Zgadza sie Madziu zaskoczylas mnie... jak najbardziej pozytywnie :**

    Dark__Angel napisał(a)
    widzę że wszyscy o Tobie zapomnieli więc ja... pewnie Cię zaskoczę... bo dawno mnie tu nie było...
    ale dziś przybyłam z misją specjalną bo pragnę Ci złożyć najserdeczniejsze, najpiękniejsze i najwspanialsze życzenia urodzinowe :* :* :*

    Żyj tak aby każdy kolejny dzień
    był niesamowity i wyjątkowy.
    Wypełniaj każdą chwilę tak,
    aby potem wspominać ja z radością.
    Czerp energię ze słońca,
    kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
    Szukaj w sobie siły,
    entuzjazmu i namiętności.
    Żyj najpiękniej jak umiesz.
    Po swojemu. Spełniaj się w każdej dziedzinie.
    Niech Twoje życie toczy się tak
    jak tego pragniesz. :* :* :*


    Gienek życzę Ci spełnienia najskrytszych marzeń i wielu sukcesów :* :* :*
    dziekuje Ci bardzo ;*******


    a teraz pytanka, żebyś nie miał tak lekko :P

    jakie przebiega impreza urodzinowa? dostałem torta, ktory był sałatka :]

    a ogolnie to impreza dzisiaj sie chyba skonczyla, chociaz jeszcze mam wieczorem isc "posiedziec na lawce"... to sie moze zle skonczyc ^^
    czy kręci Ci się już w głowie od nadmiaru napojów wyskokowych? ja szybko trzezwieje ;]
    jak będziesz jutro leczył kacyka? :> ja nie miewam kaca, wiec nie ma co leczyc :D

    chce Cie tu czesciej widziec ;* :D
  • David napisał(a)
    W jakiej postaci lubisz najbardziej kaczki? :P

    W czystej postaci xD

    Młody napisał(a)
    Skad sie wzioł twoj nick?? z podworka :]

    Gdzie spamujesz?? nigdzie :]

    Lubisz spamowac nie :-)

    Pepsi czy Cola Pepsi ;]

    Piwo czy woda to pytanie retoryczne ^^
  • up!

    przyszłam Ci troszkę pomarudzić, ale przecież sam tego chciałeś :D

    muszę przyznać, że Twój tort urodzinowy wyglądał bardzo apetycznie ;)
    tylko dlaczego nie podzieliłeś się tak przepięknie przystrojoną sałatką? ;(


    no a teraz tak z innej beczki:

    co Cię miłego ostatnio spotkało?
    czy nasze spotkanie na pifku we Wrocku jest nadal aktualne? ;>
    co porabiasz w te niedzielne słoneczne popołudnie? oprócz siedzenia na gg :P
    a i jeszcze jedno czy lubisz zbierać grzybki (niekoniecznie halucynki) w lesie? :>
  • Dark__Angel napisał(a)
    up!

    przyszłam Ci troszkę pomarudzić, ale przecież sam tego chciałeś :D

    muszę przyznać, że Twój tort urodzinowy wyglądał bardzo apetycznie ;)
    tylko dlaczego nie podzieliłeś się tak przepięknie przystrojoną sałatką? ;(
    tak szybko zniknela ze nawet nie zdazylem o tym pomyslec ^^


    no a teraz tak z innej beczki:

    co Cię miłego ostatnio spotkało? codziennie cos milego mnie spotyka, ciezko wymienic wszystko :]
    czy nasze spotkanie na pifku we Wrocku jest nadal aktualne? ;> a pewnie :]
    co porabiasz w te niedzielne słoneczne popołudnie? oprócz siedzenia na gg :P w ta niedziele bylem na miodobraniu- ale miodu nie pilem :]
    a i jeszcze jedno czy lubisz zbierać grzybki (niekoniecznie halucynki) w lesie? :> a dzisiaj mialem okazje pojechac z rodzicami na grzyby bo lubie zbierac... ale kurcze mialem zakwasy i tak srednio mi sie chcialo.


    dziekuje za odwiedzinki, zapraszam czesciej:*
  • jak to zakwasy? :> przecież nie tak "dawno" pisałeś się w swoim CT że codziennie ćwiczysz, brzuszki i inne takie :P

    na miodobraniu jeszcze nie byłam, choć miód uwielbiam... ale jak Ci się będziesz nudził to zapraszam na winobranie :D
    jak wygląda miodobranie? i dlaczego podrywałeś te niewinne i bezbronne pszczółki? ;)

    ile grzybków nazbierałeś? Twoja ulubiona potrawa z grzybkami?
  • Dark__Angel napisał(a)
    jak to zakwasy? :> przecież nie tak "dawno" pisałeś się w swoim CT że codziennie ćwiczysz, brzuszki i inne takie :P to bylo dawno i nie prawda ;D teraz zakwasy mam od biegania bo stwierdzilem skoro "nudze" sie w tym miesiacu a jeszcze sie szkola nie zaczela to trzeba robic cos "pozytecznego" :]

    na miodobraniu jeszcze nie byłam, choć miód uwielbiam... ale jak Ci się będziesz nudził to zapraszam na winobranie :D oO winobranie, to cos dla mnie tylko moze byc problem... bo ja nie lubie jakis wytrawnych i w ogole wypasnych win... mi bardziej smakuja te "tansze" ;]
    jak wygląda miodobranie? i dlaczego podrywałeś te niewinne i bezbronne pszczółki? ;) zjezdzaja sie pszczelarze, w dzien mozna kupic sobie miod, wypic pitny miod, popatrzec na jakis pokaz z pszczolami a wieczorem jest koncert- w tym roku byl Krawczyk ale byl tak pijany ze to chyba nie byl jego najlepszy wystep.

    ile grzybków nazbierałeś? Twoja ulubiona potrawa z grzybkami? no wlasnie wkoncu nie bylem jeszcze na grzybach w tym roku ale mam nadzieje ze sie wybiore (bez zakwasow) a jesli chodzi o potrawe.... hmmm uwielbiam pierogi w kapusta i grzybami to zdecydowanie bije wszystko- zreszta to jest moja ulubiona potrawa ( nawet bez dodawania "z grzybkami") a jesli chodzi o same grzyby to lubie marynowane... a i zapomnialbym... wypasna jest jeszcze smazona kania ^^

    ale sie rozpisalem... dziwne nie? ;]
  • O. Wiedziałam, że ten temat już widziałam i, że mnie jeszcze tutaj w tym oto miejscu nie było ! :O :E

    Co Ty tak lubisz to TV, że mnie na IRC'u olałeś co :O
    Nie wolno tak robić.
    Bo na tyłek dam i już ;x

    Dziękuję za zawitanie do mojego PU :*

    Dyche dam za temat pewnie jak mi się zachce :O Bo to być wielki wysiłek :O

    :*

    Vega

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Star ().

  • Falling STAR napisał(a)
    O. Wiedziałam, że ten temat już widziałam i, że mnie jeszcze tutaj w tym oto miejscu nie było ! :O :E no to szybka jestes bo topic wisi tu juz prawie 2 lata ^^

    Co Ty tak lubisz to TV, że mnie na IRC'u olałeś co :O nie lubie, ale przy kompie nie poleze a przy TV owszem :]
    Nie wolno tak robić.
    Bo na tyłek dam i już ;x ojej!

    Dziękuję za zawitanie do mojego PU :* alez prosze Cie bardzo :]

    Dyche dam za temat pewnie jak mi się zachce :O Bo to być wielki wysiłek :O
    etam bedziesz sie dycha przejmowac idz lepiej pograc w "weza" xDDDDD

    :*

    :*
  • Sam idź sobie pograj.. W 'węża' :E
    Zuy człowiek z Ciebie, oj zuy ]:-D

    Mówiłeś, że poszedłeś pobiegać. Akhm. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie pada :O A bieganie to zło....

    Lubisz śpiewać?:D
    A bajki oglądać czasem? xDD
    Masz jakieś ulubione miejsce?:O
    Czemu koty chodzą własnymi drogami :>?

    *;

    Vega
  • Falling STAR napisał(a)
    Sam idź sobie pograj.. W 'węża' :E to sporty nie dla mnie. ekhm.. :D
    Zuy człowiek z Ciebie, oj zuy ]:-D a dziekuje ^^

    Mówiłeś, że poszedłeś pobiegać. Akhm. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie pada :O A bieganie to zło.... u mnie jest tylko mgla wiec nie zmoklem :D a jest cos co dla Ciebie nie jest zUem ? ;]

    Lubisz śpiewać?:D jak odpowiednio duzo wypije ;]
    A bajki oglądać czasem? xDD czasem owszem ale za czesto to sie nie zdarza
    Masz jakieś ulubione miejsce?:O ławka w parku xD, jest wiele takich miejsc wiec ciezko wymienic jedno...
    Czemu koty chodzą własnymi drogami :>? a o to mozesz zapytac jakiegos kota, ja nie do konca akurat bym sie z tym zgodzil ;]

    *;

    spamerka :*
  • Jakie sporty :O xDD

    Ale mgła to i tak głupia jest... Hmm.. No są rzeczy dla mnie, które złem nie są... FREEQa popytaj ]:-D

    Ale śpiewać każdy może .. trochę lepiej, trochę gorzej :E A po pijaku to każdy jest the best :]

    Rzecz, która najbardziej zapadła Ci w pamięci, w czasie gdy byłeś.. Nietrzeźwy :D :>?

    Gdzie tam spamerka ... :E Jaa? 8-) :*

    Vega
  • Falling STAR napisał(a)
    Jakie sporty :O xDD :x

    Ale mgła to i tak głupia jest... Hmm.. No są rzeczy dla mnie, które złem nie są... FREEQa popytaj ]:-D a tam bede freeqa pytal, sama mi powiedz ^^

    Ale śpiewać każdy może .. trochę lepiej, trochę gorzej :E A po pijaku to każdy jest the best :] nie tak jak ja :x

    Rzecz, która najbardziej zapadła Ci w pamięci, w czasie gdy byłeś.. Nietrzeźwy :D :>? heh, nie chcesz wiedziec ile mam takich wspomnien... ale teraz najbardziej przypomina mi sie jak pewnego letniego wieczoru "zturlalem" sie z gorki, ktora sluzy do zjezdzania na sankach ^^

    Gdzie tam spamerka ... :E Jaa? 8-) :* neeeeeee ja :P
  • Tak przy ludziach mam mówić ? O nie ;x

    Czyli co. Ty przerastasz wszystkich talentem wokalnym po pijaku ? =) Chciałabym to usłyszeć xD

    Zturlałeś się z górki .. Łeee.. To jak tak przez przypadek zrobiłam, a trzeźwa byłam xD.. Niby z pomocą pijanych znajomych, no ale... Cienias jesteś ]:-D

    Ja nie być spamerka, gdzie tam. Ja być zwykły użytkownik forum, który marzy sobie kiedyś być prawnikiem i mieć zielony nick tutaj ;x
    Ale to jeeeeszcze czasu a czaaaaaasu :E

    F1 .. Co Ci się w tym podoba? ^^ Kochasz, wielbisz, czy jak ? ^^
    Bo ja i kocham i wielbie ]:-D

    :*

    Vega
  • Falling STAR napisał(a)
    Tak przy ludziach mam mówić ? O nie ;x gdzie Ty tu ludzi widzisz?

    Czyli co. Ty przerastasz wszystkich talentem wokalnym po pijaku ? =) Chciałabym to usłyszeć xD chcialabys :D

    Zturlałeś się z górki .. Łeee.. To jak tak przez przypadek zrobiłam, a trzeźwa byłam xD.. Niby z pomocą pijanych znajomych, no ale... Cienias jesteś ]:-D tylko ze za mna sturlac mieli sie znajomi i wyszlo ze bylem caly w kurzu a reszta sie smiala na gorze- zreszta ja tez sie smialem :]

    Ja nie być spamerka, gdzie tam. Ja być zwykły użytkownik forum, który marzy sobie kiedyś być prawnikiem i mieć zielony nick tutaj ;x mozesz nie dotrwac zielonego nicka bo forum padnie jak tak bedzie dalej... hmmm prawnikiem chcesz zostac? zglupialas? :]
    Ale to jeeeeszcze czasu a czaaaaaasu :E

    F1 .. Co Ci się w tym podoba? ^^ Kochasz, wielbisz, czy jak ? ^^
    Bo ja i kocham i wielbie ]:-D uwielbiam, bardzo fajny sport gdzie walka nie toczy sie tylko na torze ale i poza nim... zreszta bardzo fajnie zorganizowany... te kwalifikacje, treningi, troche loterii :] no bosko poprostu ^^

    :*

    :*
  • Ludzie są wszędzie nawet jak ich nie widać xD Wyskoczą zza krzaka i się wystrachasz :D

    Oj no chciałabym to usłyszeć :D .. Musi pięknie brzmieć Twój śpiew po pijaku xDD Sporo śmiechu pewnie by było :E

    Jak to forum może nie dotrwać :> O czym Ty mówisz? :O :O

    A prawnikiem chcę być! Albo psychologiem.. Ale bardziej na prawo chcę ^

    Formuła to sens życia xD Ciągle tylko czekam na kolejne wyścigi, nowości, skandale .. xD Sport pełen emocji ^^

    :*

    Vega
  • Falling STAR napisał(a)
    Ludzie są wszędzie nawet jak ich nie widać xD Wyskoczą zza krzaka i się wystrachasz :D krzaki Ci sie marza widze... mhm..:x

    Oj no chciałabym to usłyszeć :D .. Musi pięknie brzmieć Twój śpiew po pijaku xDD Sporo śmiechu pewnie by było :E pewnie tak :)

    Jak to forum może nie dotrwać :> O czym Ty mówisz? :O :O no nie od dzis wiadomo ze OGame sie konczy... no to forum razem z nim :D

    A prawnikiem chcę być! Albo psychologiem.. Ale bardziej na prawo chcę ^ psycholog... mmm, lubisz "ryć" ludzią głowe? :D

    Formuła to sens życia xD Ciągle tylko czekam na kolejne wyścigi, nowości, skandale .. xD Sport pełen emocji ^^ w pelni sie zgadzam... wlasnie taki byl dzisiejszy wyscig i wlasnie dlatego F1 jest takie fajne- nie trzega lepszego komentarza ;]

    :*

    spamerka ^^ *;
  • Jakie tam krzaki się marzą .. XD

    Ee tam. Póki ja tu będę forum i OGame będzie trwać :lol: Nie dam upaść ani OG, ani forum :O

    Czy ja wiem czy 'ryć' :E .. Po prostu jakoś mnie to wszystko ciągnie do siebie. I stwierdziłam, że może kiedyś pomęczę ludzi sobą na prawie bądź psychologi ]:-D

    Dzisiejszy wyścig .. Tjaa :E Vetel nr 1 .. :D .. To dopiero nowość ! :D
    Miło, że Nasz Polak był 3.. Ale szkoda mi Raikkonena :( Że nie miał podium :P


    :* :*

    Vega
  • Falling STAR napisał(a)
    Jakie tam krzaki się marzą .. XD :x

    Ee tam. Póki ja tu będę forum i OGame będzie trwać :lol: Nie dam upaść ani OG, ani forum :O obys miala racje ;]

    Czy ja wiem czy 'ryć' :E .. Po prostu jakoś mnie to wszystko ciągnie do siebie. I stwierdziłam, że może kiedyś pomęczę ludzi sobą na prawie bądź psychologi ]:-D biedni ludzie :D

    Dzisiejszy wyścig .. Tjaa :E Vetel nr 1 .. :D .. To dopiero nowość ! :D
    Miło, że Nasz Polak był 3.. Ale szkoda mi Raikkonena :( Że nie miał podium :P
    Raikonen to jeszcze pol biedy... na szczescie Hamilton gdzies daleko... bo tego lamusa to nie lubie ;D straszecznie :>

    :* :*

    bU :]
  • Hamilton .. Grrr.. Za każdym razem jak oglądamy w domku Formułę to po cichu mu źle życzymy :E Raikkonen zawsze ma moje poparcie w wyścigu xD.. Zawsze mu kibicuję ^^ .. Mimo, że jest w Ferrari :-/
    Ale już tam nie będę narzekać ;x
    Hamiltona to powinni zdjąć z wizji xD Nie lubię go baaaardzo x_x x_x

    Vega
  • Jak myslisz duzo masz adoratorek ? ^^

    Uwazasz sie za pysznego ? ^^ a dlaczego nie ? ^^

    Jak oceniasz swoj ostatni rok egzystenicji ?

    Chcial bys cos moze w nim poprawic ? a moze cos wymazac :>

    Jak sadzisz jakie jest prawdopodobienstwo zachorowania na borelioze ? :(


    Jak narzie tyle bo mnie glowa boli :ziew:
    :*:*
  • NieustraszonA napisał(a)
    Jak myslisz duzo masz adoratorek ? ^^ nie narzekam... a o ilu nie wiem... łohohoho :D:D:D

    Uwazasz sie za pysznego ? ^^ a dlaczego nie ? ^^ ja co najwyzej moge byc pyszny w tym pozytywnym znaczeniu... wiesz jak cukiereczek... albo jak ferrero rocher albo jak hmmm... albo juz nic nie powiem... niedlugo masz urodzinki to wyskocze Ci z tortu i zobaczysz jakim pyszny :D

    Jak oceniasz swoj ostatni rok egzystenicji ? jak najbardziej pozytywny roczek... zreszta ja jako wieczny optymista nie moge myslec innaczej :]

    Chcial bys cos moze w nim poprawic ? a moze cos wymazac :> poprawic zawsze sie da... nie w tym to w przyszlym roku... a wymazywac nie chce absolutnie nic :]

    Jak sadzisz jakie jest prawdopodobienstwo zachorowania na borelioze ? :(
    a chodzi o Ciebie? zlego diabli nie biora ;] :*


    Jak narzie tyle bo mnie glowa boli :ziew:
    :*:* ;**

    zdrowiej szybko ;********